|

قدم زدن بهاره کیان افشار با ساپورت و دامن در کنار سهراب سپهری

عکسی از بهاره کیان افشار در فیلم رویای سهراب را مشاهده می‌کنید. این فیلم درمورد زندگی «سهراب سپهری» شاعر و نقاش بلندآوازه کاشانی است.

لینک کوتاه کپی شد

بهاره کیان افشار بازیگری خوش چهره و با استعداد است. بهاره کیان افشار با وجود این که جوان است و زیبا، اما برخلاف بسیاری از بازیگران خانم به دنبال حاشیه برای بالا بردن خود و خودنمایی نیست. وی تاکنون در آثار متعددی به ایفای نقش پرداخته و سابقه حضور در تلویزیون،‌سینما و شبکه نمایش خانگی را در کارنامه‌اش دارد. 

بهاره کیان افشار در فیلم «رویای سهراب» که مربوط می‌شود به زندگی و زمانه سهراب سپهری، شاعر و نقاش بلند آوازه اهل کاشان،‌به ایفای نقش پرداخته است که ر ادامه عکسی از یک سکانس این فیلم را مشاهده می کنید.

بهاره+کیان+افشار

بیوگرافی بهاره کیان افشار:

بهاره کیان افشار متولد 12 اردیبهشت 1364 در تهران و فارغ التحصیل لیسانس مهندسی کامپیوتر است. او با وجود مخالفت خانواده فعالیت اش در بازیگری را شروع کرد البته طراحی و تبلیغات شغل اصلی اش است و می گوید عاشق تئاتر است. وی مجرد می باشد و تاکنون ازدواج نکرده است.

baharekianafshar_1620315989

شغل دوم بهاره کیان افشار

کار دکوراسیون و تبلیغات را که دو رشته مجزا هستند، به عنوان کسب درآمد دارم و خیلی در آنها فعال هستم ولی انگیزه ام برای زندگی و مسیر پیش روی بازیگری و تئاتر است.

درست است که بازیگری به شکل جدی را با بازی در سریال آغاز کردم اما  انگیزه‌ ام از بازیگر شدن، حضور روی صحنه تئاتر بوده و هست همچنان از بازی در تئاتر بیشترین لذت را می‌ برم.

baharekianafshar_1617296893

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها