|

اعتراف ترسناک نیکی کریمی!

نیکی کریمی: برای اینکه نقشم را رئالیستی تر ایفا کنم رفتم سراغ دکتر،قرص خوردم و تا مدت ها درگیر ترک این قرص ها بودم.

لینک کوتاه کپی شد

نیکی کریمی بازیگر زن مطرح و بسیار توانمند ایرانی است. بعضی از بازیگران برای این که در نقش خود کاملا فرو بروند و بتوانند ایفای نقش بهتری داشته باشند از ترفند های خطرناکی استفاده می کنند تا دقیقا همان شخصیتی شوند که قرار است بازی کنند، اما گاهی این ترفند ها برایشان دردسر ساز می شود.

نیکی کریمی

اعتیاد نیکی کریمی

نیکی کریمی گفت: دختری که نقش اش را ایفا می کردم دچار پنیک اتک (اختلال هراس) بود و من تا یک ماه برای آن فیلم، به خودم تلقین می کردم که دچار پنیک اتک هستم.

نیکی کریمی ادامه داد: حتی برای اینکه نقش را رئالیستی تر ایفا کنم رفتم سراغ دکتر و قرص خوردم. تا مدتها هم درگیر این بودم  که چه طوری این قرص را ترک کنم. آن زمان خیلی در بازیگری سخت می گرفتم. یعنی حتما شب قبل تمرین می کردم.

این ماجرا پیش از این نیز سابقه داشته و در موارد خیلی شدیدتر حتی چند نفر از بازیگران مرد به خاطر اینکه نقش شخصیت معتاد را قابل باورتر اجرا کنند به دام مواد مخدر افتاده و هرگز از این دام رهایی نیافته اند.

نیکی کریمی و سیروان خسروی
نیکی کریمی و سیروان خسروی

بیوگرافی نیکی کریمی:

نیکی کریمی متولد ۱۹ آبان ۱۳۵۰ بازیگر و فیلم‌ساز ایرانی و مترجم است.  وی در جشنواره‌های مختلف داخلی و بین‌المللی فیلم به عنوان داور حضور داشته‌است.  نیکی کریمی  مجرد است و  در لیست «۳۰ تن از زیباترین زنان جهان» از سوی وبگاه بازنت قرار گرفته است.
نیکی کریمی و هستی مهدوی فر
نیکی کریمی و هستی مهدوی فر
 


 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه