|

باز هم مهناز افشار با پاهای برهنه و سفیدش جولان می دهد!

مهناز افشار سلبریتی آن ور آبی عکسی جدیدی از خود منتشر کرد؛ از آن عکس ها که مثلا حواسش نیست.

لینک کوتاه کپی شد

مهناز افشار بازیگر و سلبریتی مطرح ایرانی است که البته مدت زیادی است آن ور آب ها سیر می کند و با انتشار عکس و فیلم های متفاوت سعی بر این دارد که مخاطب را جذب کند و البته در این کارش هم تقریبا موفق بوده است. افشار با نوع پوشش خود مثل کلاه سر گذاشتن می خواهد هم راهی برای بازگشت به ایران داشته باشد و هم حجاب کامل ایرانی را نداشته باشد و آزادانه رفتار کند.

پیشنهاد می شود: (عکس) مهناز افشار با شلوارک ناجور و کوتاه در خیابان های آمستردام

خانم سلبریتی ظاهرا علاقه خاصی به این نوع نشستن و بیرون ریختن پاهایشان دارند. عکسی که افشار بدون کپشن و متن منتشر کرد را مشاهده می کنید.

مهناز افشار

 بیوگرافی مهناز افشار:

مهناز افشار در ۲۱ خرداد ۱۳۵۶ در تهران بدنیا آمد دیپلم دبیرستان را در رشتهٔ علوم تجربی گرفت و برای ادامهٔ تحصیل به مدّت چهار سال در یک مؤسسهٔ غیرانتفاعی به تحصیل در رشتهٔ تدوین پرداخت. به علّت گرایش مذهبی، خانوادهٔ او در آغاز، مخالف بازیگری او بودند. او در کلاس‌های بازیگری حمید سمندریان آموزش دید. 

مهناز افشار در خرداد ۱۳۹۳ با یاسین رامین فرزند محمدعلی رامین معاون مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در دورهٔ دوم ریاست جمهوری محمود احمدی‌نژاد ازدواج کرد و سید محمد خاتمی، رئیس‌جمهور پیشین ایران، خطبهٔ عقد آن‌ها را خواند. افشار و همسرش در اردیبهشت ۹۴ صاحب یک دختر شدند و نام او را «لیانا» گذاشتند. مهناز افشار در مهرماه ۱۳۹۸ با انتشار استوری در صفحه اینستاگرامش، با اعلام جدایی از یاسین رامین نوشت: «هر آدمی ضعیف یا قوی یک وجودی داره. ولی وقتی تصمیم می‌گیری یک مادر مجرد باشی باید دوتا وجود داشته باشی و اونارو برای خودت و فرزندت قوی‌تر هم بکنی.»

مهناز افشار و همسر سابقش
مهناز افشار و همسر سابقش
  • ناشناس ارسالی در

    عییییییی با اون پا های سیاهت حالم داره بهم میخوره 🤢🤢🤮

  • :/ ارسالی در

    فک کردی پاهات خیلی سفید و خوبن عنتر بد قیافه با پاهای رگ رگیت🤮🤮🤮🤒

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها