|

(عکس) بهنوش بختیاری خود را در آرایش خفه کرد!

بهنوش بختیاری عکسی از خود منتشر کرد که در آن آرایشی فوق غلیظ دارد.

لینک کوتاه کپی شد

بهنوش بختیاری خانم بازیگر جنجالی که در اینستاگرام فعالیت زیادی دارد و البته علاقه بسیاری هم به خودنمایی و برسرزبان افتادن دارد؛ عکس جدیدی از خود استوری کرد که آرایش فوق غلیظی دارد و به زبان عامیانه خود را در آرایش خفه کرده است.

بهنوش بختیاری در این عکس سایه چشمی حرفه ای و لب هایی برجسته با رژ قرمزی دارد که در ادامه می بینید.

بهنوش بختیاری

بیوگرافی بهنوش بختیاری:

بهنوش بختیاری متولد 29 اردیبهشت 1354 در تهران ، بازیگر سینما و تلویزیون است.

فارغ التحصیل لیسانس رشته زبان فرانسوی از دانشگاه آزاد تهران مرکز می باشد که از منشی گری به بازیگری رسید و حالا در بیزینس لباس و جواهرات فعال است.

مادرش خانه دار و پدرش کارخانه تولید ابزار ایمنی دارد ، برادرش بهزاد و خواهرش تینوش نام است و اصالت خانوادگی ایشان بختیاری می باشد.

شاگرد ممتاز مدرسه بود و می خواست پزشک شود اما در کنکور قبول نشد و به اصرار دوستش شقایق سال بعد در کنکور مترجمی زبان فرانسه شرکت کرد و قبول شد.

بهنوش بختیاری

 
در زمانی که دانشجو بودم اوایل خرید و فروش قطعات کامپیوتر می کردم بعد فروشنده عمده لنزهای رنگی چشم شدم و سپس بعنوان منشی آموزشگاه کنکور بودم.

به پیشنهاد پسر خاله دوستم شقایق که بازیگر تئاتر بود در کلاس های آموزش بازیگری مهتاب نصیرپور شرکت کردم و آنجا بود که فهمیدم دنیای من ، دنیای هنر است.

در آن کلاس ها با نگار عابدی ، سحر صباغ سرشت ، شایسته ایرانی و بهاره مشیری همکلاسی بودم که الان هر کدام در عرصه هنر موفق هستند.

بهنوش بختیاری

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها