|

اولین صحبت های مرجانه گلچین بعد از تجربه سخت و سنگین کرونا

مرجانه گلچین پس از ابتلا به بیماری کرونا فیمی از خود احوال خود منتشر کرد.

لینک کوتاه کپی شد

مرجانه گلچین از بازیگران مطرح و خوش برخورد سینما و تلوزیون است. مرجانه گلچین که در روزهای اخیر به کرونا مبتلا شده بود، از تجربه درگیری‌اش با این ویروس گفت و خبر از بهبودی‌اش داد. در ادامه فیلمی که مرجانه گلچین در صفحه شخصی اینستاگرامش منتشر کرده را مشاهده می کنید.

گلچین در کپشن پستش نوشت:

کابوسی وحشتناک که حتی در بیداری هم شما رو رها نمیکنه -کرنا
تجربه ای تلخ که هرگز تادرگیرش نمیشدم به این اندازه جدیش نمی گرفتم
نمیخواستم واصلا دوست نداشتم با این ویدئو در خدمتتون باشم چون شما همیشه چهره خندان من و دیدید اما لازم بود این تجربه تلخ رو برای شما که تک تک تون عزیزو دوست داشتنی هستید بازگو کنم که خیلی بیشتر از اینها مراقب باشید ، پروتکل های لازم رو رعایت کنید و حتما ماسک بزنید امیدوارم هیچ کس هرگز دچار این ویروس وحشتناک نشه
برای سلامتی همه بیماران دع کنیم و از خداوند بخواهیم هرچه زودتر این بیماری وحشتناک در جهان نابود بشه
ممنونم از تمامی عزیزانی که با مهرشون در تمامای این روزها باعث قوت قلبم شدند
قدر همدیگر رو بدونیم فرصت برای دوست داشتن خیلی کوتاهه
 

مرجانه گلچین

بیوگرافی مرجانه گلچین:

مرجانه گلچین در دوم اسفند ماه سال 1347در تهران متولد شد. پدرش آذری و مادرش شمالی است. او فرزند آخر خانواده بوده و شش خواهر و برادر دارد. او در کودکی پدرش را از دست داده است.

مرجانه گلچین خواهر منیژه گلچین (بازیگر) و دخترعموی مرحومه نادیا دلدار گلچین (بازیگر) است. تحصیلکرده چهار ساله هنرستان موسیقی و فارغ التحصیل کارگردانی سینما از دانشگاه سوره می باشد که تجربه دوبله و گویندگی را هم دارد.

خواهران گلچین
خواهران گلچین

نادیا دلدار گلچین

نادیا دلدار گلچین

مرجانه گلچین سال 75 – 1374 با کریم آتشی کارگردان ازدواج کرد و در سریال گریز و سقوط به کارگردانی همسرش نیز بازی کرد. با این حال در ادامه با مخالفت همسرش برای بازیگری مواجه و این رابطه منجر به جدایی و طلاق شد.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه