|

(عکس) همسر آقای بازیگر بدون آرایش این شکلی است!

گلوریا هاردی بازیگر ایرانی-فرانسوی که چندین سال از اقامتش در ایران می‌گذرد، عکسی جدید از خود منتشر کرد.

لینک کوتاه کپی شد

گلوریا هاردی بازیگر نقش رها در سریال جذاب (کیمیا) و همسر ساعد سهیلی بازیگرمطرح سینما است. گلوریا هاردی که بازیگری ایرانی - فرانسوی است چندین سال از اقامتش در ایران می گذرد. در این تصویر گلوریا هاردی با چهره‌ای بدون آرایش دیده می‌شود، امری که در خانم‌های اروپایی بسیار رایج است.

Untitled

بیوگرافی گلوریا هاردی:

گلوریا هاردی متولد 11 بهمن دهه 60 در فرانسه، بازیگر است. او فارغ التحصیل مدرسه عالی خصوصی در رشته موسیقی است، در ایران به کلاس های بازیگر رفته و حالا بازیگر شده. 

گلوریا هاردی از مادری ایرانی (مادرش اصالتا شیرازی است) و پدری فرانسوی در یکی از شهر های فرانسه ( بوردو ) بدنیا آمده است. ساعد سهیلی وقتی به فستیوالی در پاریس دعوت شده بود با گلوریا هاردی آشنا شد و با هم ازدواج کردند.

Untitled

گلوریا هاردی چگونه بازیگر شد؟

من در تهران شاگرد آزیتا حاجیان بودم ایشان که در سریال کیمیا بازی می‌کردند در جریان این موضوع بودند که برای سریال و نقش رها به دنبال خانمی که خارجی باشد و فارسی هم بلد باشد هستند، من تست دادم و قبول شدم.

Untitled

من از خیلی وقت پیش بازیگری را دوست داشتم، و خودم هم در موسیقی فعالیت می‌کردم به این علت که بالاخره موزیک یک هنر هست بازیگری هم یک هنر هست و من به تمام هنرها علاقه دارم، و به خاطر اینکه همسرم هم بازیگر هست خودم هم دوست داشتم بازیگر شوم.

Untitled

ساعد سهیلی: من خیلی به دنبال این نبودم که همسرم بازیگر شود خود گلوریا هم خیلی به طور جدی دنبال این قضیه که حتما بازیگر شود نبود، ولی من آقای افشار کارگردان سریال کیمیا و آقای شفیعی تهیه کننده‌ی این سریال و گروهشان را کاملا می‌شناختم و از نظر کیفی و اخلاقی مطمئن بودم، برای همین برای اولین بار فعلا به همسرم اجازه دادم بازی کند تا ببینم بعدا چه خواهد شد.

1142286612912718725288105892010373174535

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها