|

عکس زیبا و باکلاس گلوریا هاردی!

گلوریا هاردی عکسی جدید و زیبا و به دور از حاشیه از خود منتشر کرد.

لینک کوتاه کپی شد

گلوریا هاردی یکی از بازیگر بسیار خوب و جوان سینما و تلوزیون است. گلوریا هاردی بازیگر دو رگه ی ایرانی فرانسوی است که معمولا عکس هایی زیبا و به دور از حاشیه منتشر می کند. هاردی عکسی جدید در صفحه شخصی اینستاگرامش به اشتراک گذاشت.

Untitled

بیوگرافی گلوریا هاردی:

گلوریا هاردی متولد 11 بهمن دهه 60 در فرانسه، بازیگر است. او فارغ التحصیل مدرسه عالی خصوصی در رشته موسیقی است، در ایران به کلاس های بازیگر رفته و حالا بازیگر شده. 

گلوریا هاردی از مادری ایرانی (مادرش اصالتا شیرازی است) و پدری فرانسوی در یکی از شهر های فرانسه ( بوردو ) بدنیا آمده است. ساعد سهیلی وقتی به فستیوالی در پاریس دعوت شده بود با گلوریا هاردی آشنا شد و با هم ازدواج کردند.

Untitled

چطور به ایران آمدم

من متولد بوردوی فرانسه هستم و مادری ایرانی و پدری فرانسوی دارم که در پاریس و سوئیس بزرگ شده ام. قبل از اینکه در سریال کیمیا بازی کنم به ایران آمده بودم که دلیل آن به خاطر ازدواج با ساعد سهیلی بود. من با ساعد سهیلی وقتی به خاطر جشنواره فیلم به پاریس فرانسه آمده بود، آشنا شدم و بعد عاشق شدیم و ازدواج کردیم. ما نمی خواستیم شلوغ کرده و خبر ازدواج مان را پخش کنیم. فکر هم نمی کردیم این خبر برای مردم خیلی مهم باشد اما بعد از پخش سریال، ازدواج من و ساعد سهیلی برای مردم مهم شد و دوست داشتند ما را با هم ببینند. ما هم عکس دو نفره مان را رسانه ای کردیم که عکس مان ما را به عنوان زوج معرفی کرد.

Untitled

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه