|

(عکس) «صدف بیوتی» برنده بهترین اینفلوئنسر فستیوال کن ۲۰۲۱

صدف بیوتی میکاپ آرتیست ایرانی مقیم آمریکا برنده ی بهترین اینفلوئنسر فستیوال کن ۲۰۲۱ شد.

لینک کوتاه کپی شد
1

صدف بیوتی میکاپ آرتیست ایرانی مقیم آمریکا است. صدف بیوتی یکی از شناخته شده ترین بیوتی بلاگرهای ایرانی می باشد که بسیاری از افراد ایرانی با نام و حرفه او آشنایی لازم را دارند.

صدف بیوتی برنده ی بهترین بیوتی اینفلوئنسر سال در فستیوال کن ۲۰۲۱ شد. هر ساله یک مراسم به نام WIBA در طول فستیوال فیلم کن برگزار میشود که در آن به بهترین بلاگر ها و اینفلوئنسر های سال جایزه داده می شود، در مراسم امسال صدف مسائلی (صدف بیوتی) برنده جایزه بهترین بیوتی اینفلوئنسر سال شد.

صدف سال گذشته با برند های معتبری از جمله برند میکاپ لیدی گاگا و هالزی همکاری داشت.

hollywoodnewsfarsi_1626161189_1

Untitled

 Untitled

اینستاگرام صدف بیوتی یکی از مهمترین عواملی بود که موجب شد شهرت او بیشتر شود و بسیاری از مردم با زندگی صدف بیوتی آشنا شوند. درآمد صدف بیوتی از اینستاگرام او شروع شد و روز به روز هم در حال بیشتر شدن است. sadaf beauty کار خود را در ابتدا با آموزش میکاپ در خانه شروع کرد و بعد از آن زمانی که زندگی خصوصی خود را در صفحه اینستاگرام خود به اشتراک گذاشت بسیاری از افراد او را دنبال کردند.

sadaf_beauty_1623822394_8

بیوگرافی صدف بیوتی:

صدف بیوتی که نام اصلی او صدف مسائلی می باشد و متولد سال 1368 است. او دوران کارشناسی خود را در رشته شیمی دانشگاه آزاد اسلامی ایران گذرانده است. از آنجایی که او جایگاه بسیار مهم در حوزه آرایشی و استفاده کردن از لوازم بهداشتی دارد به عنوان دومین اینفلوئنسر برتر دنیا شناخته می شود. 

صدف بیوتی یکی از موفق ترین و بهترین بیوتی بلاگرهای ایرانی می باشد که در سال های اخیر شهرت بسیاری به دست آورده و به این دلیلی که زندگی شخصی خود را برای افراد ایرانی بیان می کند در بین ایرانی ها بسیار محبوب است. همسر او یکی از بهترین همراهانش در سفرهای کاری او می باشد که در اصل تمامی کسانی که صدف بیوتی را می شناسند همسر او را هم می شناسند.

sadaf_beauty_1620161113

 از آنجایی که بیان صدف بیوتی در آموزش دادن میکاپ بسیار ساده و روان بود بسیاری از افراد به او علاقمند شدند و او را دنبال کردند. از آنجایی که زبان او بسیار روان و ساده می باشد بسیاری از افراد را با خود همراه کرده است و به جرات می توان گفت که کمتر کسی وجود دارد که به او علاقه نداشته باشد.

Untitled

sadaf_beauty_1613242602_1

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه