|

(عکس) مهدی قائدی و همسر دافش؛ سن همسرش چقدر بیشتر است؟

عکس جدیدی از مهدی قائدی ستاره باشگاه استقلال و همسرش منتشر شده است.

لینک کوتاه کپی شد

مهدی قائدی از بازیکنان خوب تیم استقلال می باشد. قائدی عکس جدیدی در کنار همسرش ستاره معصومی منتشر کرده است. از چهره قائدی و همسرش به نظر می رسد سن ستاره معصومی بیشتر باشد.  همسر مهدی قائدی ظاهرا علاقه زیادی به حضور در شبکه‌های اجتماعی و فضای مجازی نیز دارد که در ادامه عکس هایی از این زوج خواهید دید.

Untitled

لقب جادوگر از سوی رسانه‌های عربستانی

وب سایت سعودی اسپورت با اشاره به پیروزی استقلال مقابل تراکتور، برای مهدی قایدی لقب «جادوگر» را به کار برد.

استقلال و تراکتور دو نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیا هستند که باید در مرحله یک هشتم نهایی این رقابت ها، به مصاف دو نماینده عربستانی شهر ریاض، یعنی الهلال و النصر بروند و به همین دلیل تقابل دو تیم، مورد توجه رسانه‌های سعودی قرار گرفت.

وب سایت سعودی اسپورت با انتشار خبر پیروزی آبی‌پوشان در این نبرد حساس، نوشت که استقلال ابتدا توسط هادی محمدی مدافع تراکتور به گل نخست بازی رسید و ۴ دقیقه بعد روی درخشش جادوگر خود یعنی مهدی قایدی موفق شد به گل دوم برسد و هر چند امین اسدی در دقایق پایانی یک گل را جبران کرد اما بازی با برتری آبی‌پوشان به پایان رسید.

Untitled

بیوگرافی مهدی قائدی:

مهدی قائدی متولد 14 آذر 1377 در بوشهر ، فوتبالیست پست مهاجم است.

با 166 سانتی متر قد از 10 سالگی فوتبال را شروع کرد حالا در پست وینگر و مهاجم بازی می کند که با القاب باشو و نیمار آسیا معروف است.

او بعد از هفت سال بازی در پایه های ایرانشهر سال 1395 وقتی وارد 18 سالگی شد به رده بزرگسالان این تیم راه یافت.

مهدی قائدی و همسرش
مهدی قائدی و همسرش

قرارداد 5 ساله با استقلال

استقلال 17 تیر 1396 قائدی را از دست ایرانجوان درآورد و با قرارداد 5 ساله او را به خدمت گرفت تا این بازیکن 19 ساله اولین تجربه بازی در لیگ برتر را کسب کند.

الگو

الگوی فوتبالی من نیمار برزیلی است بازیکنی که همیشه از شیوه فوتبالی او الهام گرفتم و تمام تلاشم را انجام دادم تا شکل و شمایل فوتبالی ام شبیه به او باشد.

e7a64037-a7b6-48d0-88b5-00fad4792c11+-+Copy

alefbakhabar_b4c15043313

 مهدی+قائدیح (1)

  • ناشناس ارسالی در

    انگاری سن مادرش رو داره خودش روانداخته بهش برای پولش عجوزه

  • ضحا ارسالی در

    اینکه بی حجابه خیلی زشته بهتره قائدی غیرت به خرج بده جمش کنه....البته مردای بی غیرت ...زیادشدن مثل قوچان وحیدری ...
    قائدی رواونازیادشد....ولی تفاوت سنیشون به خودشون مربوطه....خودقائدی خواسته وانتخاب کرده وا این موردهم که آقاکوچیکترازخانمه زیادشده....دراین موردبایدبگم فضولی به کسی نرسیده خودشون کردن خودشون میدونن....ودر ضمن توشهروقبیله وعشیره قائدی این کارزشتی نیست (مرداززن کوچیکترباشه اشکال نداره )....
    گفتم خیال فضولای عزیزراحت بشن یه وقت سکته نکنن ازفضولی...فراموش نکنیم مهدی قائدی یکی ازسرمایهای استقلال وکشورایرانه که آینده خوبی هم برای خودش هم برای کشورش میسازه....باهاش مهربون باشیم💙

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها