|

سارای «ملکه گدایان» با رژی قرمز در کنار شوهرش!

شبنم قربانی بازیگر سریال ملکه گدایان که با نقش سارا بسیار معروف شد عکس جدیدی با همسرش منتشر کرده است.

لینک کوتاه کپی شد

شبنم قربانی بازیگر سینما است که با سریال شبکه خانگی «ملکه گدایان» به شهرت رسید. اسفند سال گذشته بود که شبنم قربانی با انتشار عکسی خبر ازدواجش با امین میرشکاری را داد.امین میرشکاری در روز گذشته با انتشار عکس دونفره با شبنم قربانی تولد وی را تبریک گفت و شبنم قربانی هم پست همسرش را استوری کرد که در ادامه این عکس زیبارا مشاهده می کنید. 

Untitled

بیوگرافی شبنم قربانی

شبنم قربانی متولد دهه شصت است و سال تولد خود را تاکنون اعلام نکرده است.  او بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون و دانش آموخته رشته بازیگری می باشد. 

فعالیت هنری خود را با بازیگری در تئاتر شروع کرده و نمایش « یک مساوی چهار» یکی از کارهای نمایشی او می باشد. اما برای نخستین بار با ایفای نقش مهندس حریرچی در سریال تلویزیونی «لحظه گرگ و میش» به کارگردانی همایون اسعدیان در سال 1396 به عنوان بازیگر جدید شهرت یافت. او در این سریال نقش مقابل حسام محمودی را ایفا می کرد.

Untitled

این بازیگر در فیلم کویر امروز به کارگردانی حامی رمضان با شهاب حسینی هم بازی شده و تجربه موفقی را در سال 98 به کارنامه هنری خود اضافه کرد. قربانی در این فیلم نقش مادر رامین و شهاب حسینی در نقش پدر خانواده حضور دارند.

سریال ملکه گدایان سومین تجربه تصویری شبنم  است که در کنار باران کوثری، الهام کردا، پانته آ بهرام و رویا نونهالی حضور دارد.

با اینکه تعداد کارهای او کم است اما هر کدام از آنها تجربه ای ارززشمند و موجب شهرت بیشتر او شده اند.

شبنم قربانی و همسرش
شبنم قربانی و همسرش

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه