|

شبنم قربانی بازیگر سریال ملکه گدایان کیست؟/ عکس

سریال ملکه گدایان سومین تجربه تصویری شبنم قربانی است.

لینک کوتاه کپی شد

شبنم قربانی بازیگر جوان سینما و تلویزیون در سریال ملکه گدایان در نقش سارا به ایفای نقش پرداخته است. شبنم قربانی همچنین سریال لحظه گرگ و میش و  فیلم کویر امروز را در کارنامه هنری خود دارد

بیوگرافی شبنم قربانی

نام: شبنم قربانی

تاریخ تولد: دهه 60

محل تولد: تهران

حوزه فعالیت: بازیگری تئاتر و تلویزیون

شبنم قربانی متولد دهه 60 بازیگر تئاتر و سینما و تلویزیون اهل ایران و دانش آموخته رشته بازیگری می باشد  که کارش را در زمینه بازیگری با تئاتر شروع کرده و از آن جمله در نمایش « یک مساوی چهار» روی صحنه رفته است، اما برای نخستین بار با ایفای نقش مهندس حریرچی در سریال تلویزیونی «لحظه گرگ و میش» به کارگردانی همایون اسعدیان در سال 1396 وارد قاب تلویزیون شد و به عنوان بازیگر شهرت یافت.

سریال ملکه گدایان به کارگردانی حسین سهیلی زاده و به تهیه کنندگی علی طلوعی، یکی از سریال های جدید نمایش خانگی است که بزیگران مطرحی در آن حضور دارند.

شبنم قربانی با انتشار عکسی در اینستاگرام خبر ازدواجش را به طرفداران خود داد.
شبنم-قربانی

این بازیگر در فیلم کویر امروز به کارگردانی حامی رمضان با شهاب حسینی هم بازی شده و تجربه موفقی را در سال 98 به کارنامه هنری خود اضافه کرد.

فیلم کویر امروز داستان پسر 13 ساله ای به نام رامین را روایت می کند که به همراه خانواده اش تقاضای پناهندگی به فنلاند می دهند اما چند روز پیش از شروع سال تحصیلی در کشور فنلاند، تقاضای آنها از سوی کشور فنلاند رد می شود.

شبنم قربانی در این فیلم نقش مادر رامین و شهاب حسینی در نقش پدر خانواده حضور دارند.

سریال ملکه گدایان سومین تجربه تصویری شبنم قربانی است که در کنار باران کوثری، الهام کردا، پانته آ بهرام و رویا نونهالی حضور دارد.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها