|

عکس با کلاس خانم بازیگر با گوشی گرانش در آسانسور لاکچری!

فریبا نادری با انتشار عکسی که در آینه گرفته بود از اصالت و شخصیت آدم ها نوشت.

لینک کوتاه کپی شد

فریبا نادری بازیگر با استعداد و جوان ایرانی است. فریبا نادری عکسی با کلاس از خود در آینه منتشر کرد و متنی کلیشه ای از اصالت و شخصیت آدم ها نوشت.

fariba_naderi___1625403057

نادری در کپشن پستش نوشت:

 می گویند با هر کس

باید مثل خودش رفتار کرد

شما گوش نکنید

چون اگر چنین بود، از منش و

شخصیت هیچکس چیزی باقی

نمی ماند، هر کس هرچه به

سرت آورد ،فقط خودت باش نگذار

برخورد نادرست آدمها،اصالت

و طبیعت تو را خدشه دار کند.

اگر جواب هر جفایی ، بدی بود

که داستان زندگی ما خالی

از آدمهای خوب می شد

fariba_naderi___1611945988

بیوگرافی فریبا نادری:

فریبا نادری (زاده ۲۳ فروردین ۱۳۶۳ در تهران) بازیگر ایرانی و همسر سابق مسعود رسام است. فریبا نادری در تهران به دنیا آمد و یک برادر دارد. نادری که در اوج جوانی با مسعود رسام که خیلی از او بزرگ‌تر بود ازدواج کرد، گفت که این ازدواج به تشخیص خودش انجام شده‌است. او پس از مرگ همسرش در سال ۱۳۸۸ در مصاحبه‌ای اعلام کرد هرگز با بازیگران تلویزیون یا سینما ازدواج نخواهد کرد. او در مورد همسرش می‌گوید: «در کنار مسعود رسام زندگی عاشقانه‌ای داشتم و با وجود بیست و هفت سال تفاوت سنی هیچ وقت در زندگی با او خلائی حس نکردم. حتی کوچکترین سخنان او برای من آموزنده بود و این بهترین خاطره‌ام از اوست که هنوز هم حرف‌های پر محتوایش در خاطرم هست.»

فریبا نادری 8 سال بعد از درگذشت مسعود رسام با مهرداد طباطبایی از فعالان مواد غذایی و لبنیات ازدواج کرد.یک سال بعد از ازدواجش برای اولین بار مادر شد و تولد دخترش حال و هوای دیگری به زندگی او و همسرش بخشید. سوم اسفندماه سال 96 فریبا نادری با انتشار پستی خبر از مادر شدن و تولد دخترش یارا داد.

فریبا-نادری

 

  • m ارسالی در

    فازتون چیه؟

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها