|

ترلان پروانه با گریمی جذاب و قاجاری

ترلان پروانه در سرال جدید «آهوى من مارال» در نقش مارال ایفای نقش می کند.

لینک کوتاه کپی شد

ترلان پروانه بازیگر جوان و بسیار خوب سینما و تلوزیون است که از بچگی اش در نقش ها متفاوت بازی کرده است. ترلان پروانه برای ایفای نقش مارال در سریال نمایش خانگی «آهوی من مارال» انتخاب شده است.

cinemanovin_1625074281

انتخاب بازیگران سریال نمایش خانگی «آهوی من مارال» ادامه دارد و ترلان پروانه قرار است ایفاگر نقش مارال در این سریال باشد.

پیش از این حسن معجونی برای ایفای نقش ناصرالدین شاه قاجار انتخاب شده است. همچنین الهام کردا برای نقش انیس الدوله، شبنم مقدمی و تعدادی دیگر از بازیگران در این سریال به ایفای نقش می پردازند.

سریال«آهوی من مارال» به کارگردانی مهرداد غفارزاده و تهیه‌کنندگی سعید خندق‌آبادی و بهروز خوش‌رزم در شبکه نمایش خانگی تولید می‌شود.

در خلاصه قصه این سریال آمده است: ناصرالدین شاه، دست به ماشه برده تا آهویی صید کند که آهو چشمی، چون باد از راه رسیده و چون برق می‌گذرد و به دنبالش حال سلطان، صاحبقران می‌شود.

nwszIBv9DE4L

بیوگراف ترلان پروانه:

ترلان پروانه 18 تیر 1377 در شیراز متولد شد، او یکی از بازیگران جوان سینما و تلویزیون میباشد که از دوران کودکی وارد این حرفه شده است. فارغ التحصیل لیسانس رشته گرافیک، یک برادر بزرگتر از خود بنام عرفان دارد، مادرش پریسا فروغی خانه دار که علاقه زیادی به بازیگری داشت و پدرش مهندس است.

ترلان+پروانه

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها