|

فرشته حسینی لب دریا با تیپ هاوایی و متفاوت!

فرشته حسینی بازیگر سینمای ایران که با نوید محمد زاده رابطه خوبی دارد عکسی جالب کنار دریا در حال استراحت منتشر کرد.

لینک کوتاه کپی شد

فرشته حسینی بازیگر سینما که تا چندی پیش با نوید محمدزاده حواشی زیادی داشتند پستی جدید منتشر کرده که در کنار دریا نشسته و عکس گرفته است. احتمالا باید منتظر ماند و دید تا نوید محمد زاده هم در این لوکیشن عکس بگیرد و با لباس هاوایی ست کند!

Untitled

عکس های متفاوت این بازیگر در مکان های مختلف و با لباس های عجیب و غریب معروف است و فضای مجازی را پر می کند.

ماجرای نوید محمدزاده و فرشته حسینی

چندی پیش فرشته حسینی با تبریک تولد نوید محمدزاده در صفحه اینستاگرام خود شایعاتی را در مورد این دو بازیگر آغاز کرده بود. در ادامه اما عکسی  پخش شد که نشان می‌داد این دو لباس خود را با یکدیگر ست کرده‌اند.

این اتفاق بیش از پیش حرف و حدیث‌هایی را در مورد این دو بازیگر به وجود آورد تا اینکه سرانجام نوید با انتشار ویدئویی رابطه را رسمی کرد. از آن روز به بعد مدام در صفحات یکدیگر قلب رد و بدل می کنند.

نوید محمد زاده و فرشته حسینی در سریال قورباغه با یکدیگر همبازی بودند.

Untitled

بیوگرافی فرشته حسینی:

فرشته حسینی  (زادهٔ ۶ اردیبهشت ۱۳۷۶) بازیگر افغانستانی ساکن ایران است.  وی از پدر و مادری مهاجر و افغانستانی‌تبار در تهران زاده شد. او در خانواده‌ای پرجمعیت به دنیا آمد و شش خواهر و یک برادر دارد. او از دانش‌آموختگان  بازیگران پیشکسوت سینما و تلویزیون ایران است

فرشته حسینی فعالیت هنری‌اش را زمانی که ۹ سال سن داشت آغاز کرد و به‌خاطر حساسیت‌هایی که خانواده‌اش داشتند فعالیتش را از تئاتر شروع کرد. وی در کنار تئاتر در فیلم‌های سینمایی و مستند هم بازی کرده‌است.

Untitled

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه