|

استوری جدید دنیا مدنی با خط چشم بنفش؛ دو دنیا!

دنیا مدنی دختر رویا تیموریان عکسی جدید همراه با دوستش استوری کرد.

لینک کوتاه کپی شد

دنیا مدنی بازیگر خوش چهره و پر طرفدار ایرانی است. وی دختر رویا تیموریان بازیگر سینما و تلوزیون است. دنیا مدنی که مدتی با عکس آسانسوری اش در حاشیه بود حالا عکسی با دوستش منتشر کرده که نام او هم دنیا است که در ادامه می بینیم.

doniamadaniii_2607572207482542508_218188904

بیوگرافی دنیا مدنی:

دنیا مدنی متولد ۱۳ تیر ۱۳۶۹ تهران است. وی دانش آموخته رشته طراحی لباس در ایران و در دانشگاه کشور مالزی می باشد و او به صورت حرفه در کار طراحی لباس فعالیت دارد.

«دنیـا مدنی» در آثاری همچون سریال دستت را به من بده ، «سرو زیر آب»، «مفت‌ آباد»، «زندگی جای دیگریست»، «نزدیکتر» به عنوان «بازیگر»، «دستیار صحنه»، «گروه صحنه»، «گروه لباس» حضور داشته است.

مادر دنیا مدنی خانم رویا تیموریان بازیگر مشهور میباشند. پدرشان آقای میرولی الله مدنی و خواهرشان خانم درنا مدنی هستند. نیما طباطبایی پسرخاله مدنی مستند ساز و کارگردان جوان و فعال سینما بود که با کارگردانی فیلم “من حجازی هستم” شهرتش دوچندان شد. وی به دلیل عارضه تومور مغزی چندی پیش درگذشت.

دنیا مدنی و مادرش رویا تیموریان
دنیا مدنی و مادرش رویا تیموریان

جدایی پدر و مادر دنیا مدنی:

پدر و مادر خانم دنیا مدنی از هم جدا شدند. رویا تیموریان پیش از ازدواج با مسعود رایگان با میرولی الله مدنی ازدواج کرده بود و حاصل این ازدواج دو دختر به نام های درنا و دنیا است که بعد از چند سال این ازدواج به جدایی ختم شد. رویا تیموریان در سال 82 با مسعود رایگان بازیگر سینما و تلویزیون ازدواج کرد.

دنیا مدنی و پدرش
دنیا مدنی و پدرش

ازدواج دنیا مدنی: 

با عکس های منتشر شده دو نفره از دنیا مدنی و علیرضا کمالی نژاد بیشتر رسانه ها اعلام کردند که این دو با هم ازدواج کردند و علیرضا کمالی نژاد همسرش می باشد.

doniamadaniii_1612715050

doniamadaniii_1612202643

doniamadaniii_1624205909

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها