|

سلفی دنیا مدنی این بار با مانتوی عجیب و شلوار پاره! |عکس

سلفی جالب دنیا مدنی بازیگر مطرح ایرانی

لینک کوتاه کپی شد

دنیا مدنی بازیگر خوش چهره و پر طرفدار ایرانی است. دنیا مدنی در صفحه رسمی اینستاگرامش عکسی از خودش را استوری کرد. دنیا مدنی تقریبا هر روز از استایل اش در آسانسور عکس می اندازد و استوری می کند.

doniamadaniii_2585133811078440841_218188904

بیوگرافی دنیا مدنی:

دنیا مدنی متولد ۱۳ تیر ۱۳۶۹ تهران است. وی دانش آموخته رشته طراحی لباس در ایران و در دانشگاه کشور مالزی می باشد و او به صورت حرفه در کار طراحی لباس فعالیت دارد.

«دنیـا مدنی» در آثاری همچون سریال دستت را به من بده ، «سرو زیر آب»، «مفت‌ آباد»، «زندگی جای دیگریست»، «نزدیکتر» به عنوان «بازیگر»، «دستیار صحنه»، «گروه صحنه»، «گروه لباس» حضور داشته است.

مادر دنیا مدنی خانم رویا تیموریان بازیگر مشهور میباشند. پدرشان آقای میرولی الله مدنی و خواهرشان خانم درنا مدنی هستند. نیما طباطبایی پسرخاله مدنی مستند ساز و کارگردان جوان و فعال سینما بود که با کارگردانی فیلم “من حجازی هستم” شهرتش دوچندان شد. وی به دلیل عارضه تومور مغزی چندی پیش درگذشت.

خبر های داغ : ژست عجیب احلام خانم با لباس چسبان و بدن بر آمده | ویدیو

 

جدایی پدر و مادر دنیا مدنی:
پدر و مادر خانم دنیا مدنی از هم جدا شدند. رویا تیموریان پیش از ازدواج با مسعود رایگان با میرولی الله مدنی ازدواج کرده بود و حاصل این ازدواج دو دختر به نام های درنا و دنیا است که بعد از چند سال این ازدواج به جدایی ختم شد. رویا تیموریان در سال 82 با مسعود رایگان بازیگر سینما و تلویزیون ازدواج کرد.

خبر های داغ : عکس | کتایون ریاحی در کنار نوه فردین حاشیه ساز شد!

 

ازدواج دنیا مدنی: 
با عکس های منتشر شده دو نفره از دنیا مدنی و علیرضا کمالی نژاد بیشتر رسانه ها اعلام کردند که این دو با هم ازدواج کردند و علیرضا کمالی نژاد همسرش می باشد.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها