|

عکس دو نفره سحر قریشی و ایمان صفا؛ میگیری چی میگم!

سحر قریشی به همراه ایمان صفا عکسی دو نفره استوری کرد و نوشت: میگیری چی میگم؟

لینک کوتاه کپی شد

سحر قریشی بازیگر زن معروف و جنجالی که صحبت هایی مبنی بر بازی او در فیلیمی هالیوودی هم شنیده می‌شود با ایمان صفا عکس جدیدی گرفت و در استوری اینستاگرامش نوشت: «می گیری چی میگم؟»

Untitled

بیوگرافی سحر قریشی:

سحر قریشی متولد ۶ دی ۱۳۶۶ بازیگر و مدل ایرانی است. قریشی حرفه بازیگری را از سال ۱۳۸۸ با بازی در فیلم سینمایی لج و لج بازی به کارگردانی سید مهدی برقعی آغاز کرد و بعد از ایفای نقش یلدا در مجموعه تلویزیونی دلنوازان به شهرت رسید.

Untitled

بیوگرافی ایمان صفا:

ایمان صفا متولد سی آذر ماه سال ۱۳۶۲ و در تهران بدنیا آمد است.

وی می گوید بازیگری حرفه پر دردسری است و به خاطر سختی کار، استرس و اضطراب بالایی که دارد بازیگران زود پیر می شوند و درست به همین دلیل نیز باید بیش از دیگران به سلامت روح و جسم خود اهمیت بدهند.

صفا علاوه بر این که دروازه بان تیم هنرمندان است، دستی هم بر قلم دارد و گاهی هم برای دل خودش می نویسد. او معتقد است باید پیشگیری را به جای درمان سرلوحه زندگی قرار داد. بگفته وی کار خود را با تئاتر شروع کرد است.

او در تئاتر های کافی شاپ و تعداد تاتر دیگری بازی کرده و در سریال های عملیات ۱۲۵ و مهمانان ویژه و چند کار سینمایی بازی کرده است. او با نقش حسین لطیفی درسریال “عملیات ۱۲۵” خوش درخشید و این درخشیدن منجر به این شد که در هر سه فصل این سریال حضور جدی داشته باشد .

240880884

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها