|

عکس خداداد عزیزی و همسرش

خداداد عزیزی سال‌ها پیش عاشق دختری شد که او را برای زندگی مشترک انتخاب کرد آن ها سرانجام بعد از ازدواج صاحب دو فرزند شدند.

لینک کوتاه کپی شد

خداداد عزیزی بازیکن ارزشمند فوتبال کشورمان است فوتبالی ها او را با لقب حماسه ساز ملبورن و غزل تیز پا می شناسند. خداداد متولد ۱ تیر ۱۳۵۰ در فریمان است وی ۴۷ بازی ملی برای تیم ملی فوتبال ایران انجام داده و ۱۱ گل هم به نتیجه رسانده است. وی در سال ۱۹۹۶ بعنوان بازیکن برتر کنفدراسیون فوتبال آسیا و در همان سال بعنوان برترین و ارزشمندترین بازیکن جام ملت های آسیا انتخاب شد نقش مهمی در صعود ایران به جام جهانی ۱۹۹۸ داشت. وی سال‌ها پیش عاشق دختری شد که او را برای زندگی مشترک انتخاب کرد آن ها سرانجام بعد از ازدواج صاحب دو فرزند شدند و میگوید بهترین ثمره زندگی ام دخترم فاطمه عزیزی و پسرم امیرحسین عزیزی است.

khodadad-azizi-vaghtesobh

شغل دوم خداداد عزیزی

وی بتازگی در تهران مغازه بزرگ طلا فروشی باز کرده است که این گالری در خیابان کریم خان زند تهران است و از 100 هزار تومان طلا دارد تا سرویس طلاهای سنگین و گرانقیمت برای افراد میلیاردر و در این سال‌ها در کشور امارات چند کارخانه دارد و تعداد زیادی از پروژه های ساختمانی را در دست گرفته است.

خداداد اوایل کارش برای این که سرمایه کمی داشت یک تولیدی لباس ورزشی زد و امروزه یکی از مشهور ترین و بهترین برندهای لباس ورزشی در ایران را دارد.

تعداد زیادی از خانه های مسکونی و برج ها با بازرسی وی ساخته می‌شود و اکنون به شغل بساز و بفروشی مشغول است. او پول زیادی را در دوران فوتبال به خاطر زحمات زیادی که کشید نصیب خود کرد و اکنون زندگی بسیار مرفهی دارد و خانواده اش به داشتن چنین پسری افتخار می کنند.

منبع: وقت صبح

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها