|

علت بستری شدن شهربانو منصوریان در بیمارستان چه بود؟

شهربانو منصوریان قهرمان مسابقات ووشوی جهان به دلیل کاهش وزن زیاد دچار بیماری شده و تحت عمل جراحی قرار گرفته است.

لینک کوتاه کپی شد

روز گذشته خبر بستری شدن شهربانو منصوریان رسانه ای شد و امروز معلوم شد که شهربانو یک ماه و نیم برای مسابقات در تایلند بوده و وزن زیادی نیز کم کرده است که این کاهش وزن باعث آسیب رسیدن به معده و روده اش شده است و تاکنون هیچ درمانی جواب نداده و باید تحت عمل جراحی قرار بگیرد.

شهربانو منصوریان، قهرمان چند دوره مسابقات ووشوی جهان که اخیرا برای تمرین و شرکت در مسابقات حرفه ای راهی تایلند شده بود، پس از احساس درد در ناحیه شکم بیمارستان بستری شد.

این قهرمان ووشوی ایران بعد از اینکه یک شب در بیمارستانی در تایلند بستری شد و پزشکان نتوانستند به درستی مشکل او را تشخیص دهند، ترجیح داد سریعا به ایران بازگردد. حالا هم دو روزی است که شهربانو منصوریان در بیمارستان بستری شده و اینطور که الهه منصوریان خبر داده، زیر تیغ جراحی رفته است. الهه، خواهر کوچکتر شهربانو روی اینستاگرام خودش نوشته است: 

«شهربانو برای مسابقات حرفه ای در تایلند حضور داشت، اما وزن زیادی کم کرد و شرایط سخت تمرین در بانکوک باعث شد امروز روی تخت بیمارستان باشد.»

او که از خواهر بزرگتر خود گلایه کرده که چرا فکر سلامتی اش نبوده، اعلام کرده امیدوار شهربانو منصوریان با سلامتی از اتاق عمل بیرون بیاید.

fg

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها