|

عکسی بهاری و زیبا از بهاره کیان افشار

بهاره کیان افشار بازیگر خوب کشورمان متولد اردیبهشت 1364 است وی در پست اینستاگرامش گفته که قدر اردیبهشت بدونید.

لینک کوتاه کپی شد

بهاره کیان افشار بازیگر خوب کشورمان عکسی جدید در صفحه اینستاگرامش منتشر کرده است او در کپشن این عکس نوشت قدر روزهای زیبای اردیبهشت بدونید.

بیوگرافی بهاره کیان افشار

بهاره کیان افشار  متولد 12 اردیبهشت 1364 در تهران و فارغ التحصیل لیسانس مهندسی کامپیوتر است. او با وجود مخالفت خانواده فعالیت اش در  بازیگری  را شروع کرد البته طراحی و تبلیغات شغل اصلی اش است و می گوید عاشق  تئاتر  است.

نحوی بازیگر شدن

کیان افشار فعالیت اش را با گروه تئاتر  آزیتا حاجیان  در ماه های اول سال 83 شروع کرد. سپس با معرفی  تینا پاکروان  (همکلاسی دوران دبیرستانش) به محمدرضا شریفی نیا  باعث شد در سریال کلاه پهلوی بازی کند. بهاره کیان افشار در اولین تجربه حضورش در سینما مقابل دوربین فیلمی متفاوت از عباس کیارستمی رفت و با بازیگران زیادی از دنیای هنر همبازی بود و تجربه های زیادی در کنار زنده یاد عباس کیارستمی و هنرمندان سینما کسب کرد.

ترانه سرایی بهاره کیان افشار

بهاره کیان افشاری از دوران کودکی ترانه هایی را می سرود و به واسطه آشناییت و رفت و آمدی که خانواده شان با بهرام رادان داشتند، بهرام رادان در چند قطعه از ترانه های او استفاده کرد. قطعه تو هستی با صدای بهرام رادان با ترانه ای از بهاره کیان افشار است که سال 1392 منتشر شد و ترانه سرایی 5 قطعه از آلبوم روی دیگر بهرام رادان برعهده بهاره کیان افشار بوده است.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها