|

اخبار داغ بازیگران

تیپ جدید بهاره کیان افشار در ویلای لاکچری

بهاره کیان افشار یکی از بازیگران معروف و خوش‌آتیه کشورمان است عکس جدید او در ویلای لاکچریش را می توانید اینجا مشاهده کنید.

لینک کوتاه کپی شد

بهاره کیان افشار در 10 اردیبشهت سال 1362 متولد شد و یکی از بازیگران معروف و خوش‌آتیه کشورمان است و طرفداران بسیار زیادی نیز دارد. ما اکثرا او را بیشتر در کارهای سینمایی دیده‌ایم و دلیل آن نیز این است که او بازیگر کم کاری است اما عموما انتخاب‌های درستی داشته است.

اطلاعات زیادی از زندگی شخصی بهاره کیان افشار در دست نیست و این بازیگر در گفتگوهایش به این موضوع اشاره کرده که از کودکی به بازیگری علاقه منده بوده و به دلیل مخالفت خانواده در ابتدا مشکلاتی برای وارد شدن او به این عرصه وجود داشته است.  او با وجود این مخالفت ها، در تئاترهای مدرسه شرکت می کرد و تلاش زیادی برای راضی کردن خانواده اش برای حضور در این حرفه کرد و در نهایت موفق شد تا خانواده اش را راضی کند و اولین بار سال 83 مقابل دوربین سریال کلاه پهلوی رفت.

بهاره کیان افشار هرگز به بازیگری به عنوان تنها شغلش در زندگی نگاه نمی کند و در سال های ابتدایی فعالیتش در دنیای هنر نیز، به همراه دوستانش در یک شرکت کارهای اجرایی دکوراسیون داخلی مشغول فعالیت شد و همیشه سعی کرده تا علاوه بر بازیگری شغل دیگری هم داشته باشد.

بهاره+کیان+افشار

ترانه سرایی بهاره کیان افشار

بهاره کیان افشاری از دوران کودکی ترانه هایی را می سرود و به واسطه آشناییت و رفت و آمد هایی که خانواده شان با بهرام رادان داشتند، او در چند قطعه از ترانه های کیان افشار استفاده کرد. قطعه "تو هستی" با صدای بهرام رادان با ترانه ای از کیان افشار است که در سال 1392 منتشر شد و ترانه سرایی 5 قطعه از آلبوم دیگر بهرام رادان نیز، برعهده بهاره کیان افشار بوده است.

بازیگری کیان افشار در مجموعه کلاه پهلوی

بهاره کیان افشار در سال 83 برای اولین بار در یک سریال تلویزیونی مقابل دوربین رفت. این بانوی هنرمند در همان سال مشغول بازی در نمایش آزیتا حاجیان بود که توسط تینا پاکروان به محمدرضا شریفی نیا معرفی شد و به مجموعه کلاه پهلوی پیوست. این بازیگر جوان در این سریال ایفاگر نقش شادی مستشارنیا بود و نزدیک به 7 سال مشغول بازی در این مجموعه بود و در این میان در تئاترهایی هم حضور داشت.

اولین فیلم سینمایی بهاره کیان افشار

فیلم سینمایی شیرین به کارگردانی عباس کیارستمی در سال 1387 اولین تجربه بازیگری بهاره کیان افشار در سینما است. بهاره کیان افشار در اولین تجربه حضورش در سینما مقابل دوربین فیلمی متفاوت از عباس کیارستمی رفت و با بازیگران زیادی از دنیای هنر همبازی بود و تجربه های زیادی در کنار زنده یاد عباس کیارستمی و هنرمندان سینما کسب کرد.

بهاره+کیان+افشار

منبع: مثلث آنلاین

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها