|

فاطمه کیاپاشا کیست؟ وقتی مجری عصر خانواده یک روز صبح تصمیم گرفت حجابش زیر و رو شود

فاطمه کیاپاشا، مجری سابق عصر خانواده: هیچکدوم شما هم حق ندارید قضاوت کنین بگین کاش از اول همینطوری بودی.

لینک کوتاه کپی شد
1

شایانیوز- دیگر چندان مثل سابق تازگی ندارد اگر بشنویم یک یا گروهی از بازیگران، مجریان، و به طور کل فعالان در سینما و تلویزیون، بنا بر هر دلیلی، پس از مدت ها در نوع پوشش و ظاهر خود تجدید نظر کنند. اما همچنان علت ها و حواشی آنها، توجه دسته بزرگی از مخاطبین رسانه را به خویش معطوف می سازد و این اجتناب ناپذیر است. فاطمه کیاپاشا یکی از آن افراد است.

فاطمه کیاپاشا از کجا شروع کرد؟

این مجری سابق و البته جوان، در سال 1399 ، با حجاب چادر، روی آنتن برنامه تلویزیونی عصر خانواده حاضر شد و خیلی زود توانست به دل و نگاه مخاطبین خود راه پیدا کند.

فاطمه کیاپاشا

عصر خانواده، برنامه ایست که با اهداف اطلاع رسانی و ارائه روش هایی مفید در راستای موضوعات مربوط به خانواده تهیه شده و از نقطه ای به بعد، بسیاری از مجریان آن، چهره های جدید بودند که با تهیه مستندهای گزارشی، در کنار بخش های مختلف برنامه، روی آنتن حاضر می شدند. جاب است که بدانید فاطمه کیا پاشا، در کنار اجرا به نویسندگی در این برنامه نیز می پرداخته است.

یک روز صبح که خورشید طلوع کرد، او ظاهرش را تغییر داد!

با ذکر خلاصه ای از آنچه در خصوص فاطمه کیاپاشا و برنامه ای که با آن شناخته شد در دسترس است، وقت آن رسیده که به حاشیه ای جدید از او اشاره کنیم. 

این دختر جوان که از قضا مانند بسیاری از بانوان فعال در رسانه که مثالی پرتکرار از پوشش کامل اند، مدتی می شود که در فضای مجازی با شمایلی متفاوت از خود رونمایی کرده است. لذا همین اواخر، بنا بر آنچه خودش توضیحی بر رفع ابهام ها می داند، به شفاف سازی ماجرای رخ داده، پرداخته است. 

فاطمه کیاپاشا عصر خانواده

فاطمه کیاپاشا، در آخرین پست اینستاگرامی خود بیان داشت که تصمیم دارد پس از دو سال با مخاطبین صفحه ی شخصی خود مطالبی را در میان بگذارد. چرا که علاقه ای به مطرح شدن با موضوعات زرد ندارد.

او در توضیح اینکه هدفی برای توی چشم آمدن ندارد چرا که اگر چنین بود سه سال در سطح ثابتی از نظر تعداد دنبال کننده ها (120k) باقی نمی ماند ادامه داد: ترجیح می دم از خودم بشنوید که خدایی نکرده از قضاوت و تهمت آدم های مسموم، دست به کار غلطی نزنم. که از زندگی که بالاترین موهبت الهیه محروم بشم. پس حرف می زنم تا مثل خیلیا که بی گناه دیگه بینمون نیستن غمباد نشه.

صضضب

وی با اشاره به اینکه از 4 سال قبل از ورودش به صدا و سیما حجاب چادر را انتخاب کرده بود ادامه داد: حجاب و چادر رو انتخاب کردم نه برای اصل حجاب بلکه چون بهم میومد و این استایل رو دوست داشتم. این رو دوستانم، فامیل ها، آشناها اطلاع دارن . 4 سال بعد بعد از زمانی که کم و بیش در صدا و سیما فعالیت داشتم و دقیقا یک سال قبل از اتفاق تلخی که برای مهسا امینی بیوفته، من مانتویی شدم.

مانتویی شدن تصمیم خودم بود و کارم رو از دست دادم

وی در ادامه چنین نوشته است: این مانتویی شدن اونقدرام ساده نبود. هم از نظر کاری و هم خانوادگی. کارمو از دست دادم. البته نه به خاطر مانتویی شدن. دلیلش این بود که من وقتی این تصمیم رو گرفتم که دیروزش با چادر رفته بودم رو آنتن و تصمیم داشتم روز جدید بدون چادر برم روی آنتن … و این صلاح دید وجود نداشت که این اتفاق بیفته و گفتن فعلا بهتره برای حاشیه درست نشدن اجرا نکنی تا یک مدتی بگذره و در واقع ممنوع الکار نشدم فقط موقت این صلاح دید ایجاد شد و من از اجرا اومدم بیرون. 

یصضیضصب

فاطمه کیاپاشا: من اهدافم تغییر کرده

فاطمه کیاپاشا در ادامه نوشت: حدود یک سال بعد از مانتویی شدنم پیشنهادات اجرا داشتم حتی بعضا برنامه های تقریبا بهتر نسبت به اوایل کارم اما دیگه من هدفم تغییر کرده بود و ارشد کارگردانی قبول شدم و تصمیمم این شد که تمرکز و وقتم رو بذارم برای هدف اصلیم یعنی یادگیری و شروع فیلمسازی و از اجرا کلا فاصله گرفتم و به زودی اولین فیلم کوتاهم رو می سازم. پس اینطوری نبوده که ببینم نون تو حجابه یه چادر بردارم برم صدا و سیما بعد ببینم نون تو روسری نداشتنه روسری بردارم بیام اینستا. هیچکدوم شما هم حق ندارید قضاوت کنین بگین کاش از اول همینطوری بودی. شما می تونی ادعا کنی دو سال دیگه تفکراتت، عقایدت، نگرشت ذره ای تغییر نکنه؟

فاطمه کیاپاشا در ادامه ی این توضیحات موارد دیگری را نیز بیان داشته که ما تنها به ذکر همین قسمت ها بسنده کردیم. مضاف بر اینکه وی تنها فرد فعال در حوزه تلویزیون و سینما نیست که با هر انگیزه ای، تصمیم به تغییر یکباره ظاهر خود می گیرد. کما اینکه تصمیم گیری یا قضاوت در این خصوص نیز، از حیطه اختیارات ما خارج است.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی