|

تغییر فاز یهویی "نازنین بیاتی" همرو میخکوب کرد؛ خانوم پولساز حرفای دوپهلو میزنه عجیب!

nazanin bayati shayanews

نازنین بیاتی یکی از بهترین بازیگرهای سینمای ایران هست که در اولین فیلمش یعنی دربند حسابی کولاک کرد و بعد از اون دنیای حرفه ایش شروع شد.

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- بازیگری دنیای عجیبی داره چون یه بازیگر باید در نقش ها و جایگاه های متفاوتی ظاهر بشه که شاید هیچ شناختی از اون ها نداره و با هنرش و بازیش باید جوری مخاطب رو قانع کنه که انگار بر فرض از بدو تولدش اون آدمی بوده که داره نقشش رو بازی میکنه و اینجاست که قدرت بازیگر مشخص میشه؛ مثلا اگر فیلم دارکوب رو دیده باشین، حتما هنرنمایی سارا بهرامی عزیز رو به خاطر دارین که در نقش یه زن معتاد ظاهر شد و به قدری عالی از پس این نقش براومد که وقتی عکس ها و رفتار خانوم رو تو یه دنیای واقعی و چیزی که توی فیلم با مهارت تمام نشون داد، میدیدی یه جورایی تسمه تایم پاره میکردی! خوشبختانه سینمای ایران از این بازیگرهای همه فن حریف کم نداره که یکیشون هم نازنین بیاتی هست؛ اگر بخواهیم از دو نقش متفاوت این بازیگر که حسابی قدرت بازیش رو نشون میداد حرف بزنیم، میتونیم به نقش یه همسر روحانی توی فیلم فرشته ها باهم می آیند با نقش یه دختر مجرد و پارتی بگیر توی دینامیت اشاره کنیم که حتی بدون توضیح دادن داستان فیلم ها هم با وجود دونستن نقش ها، کاملا متوجه تضاد موجود توی این دو نقش میشیم که یه نفر به اسم نازنین بیاتی خیلی قشنگ و واقعی اون ها رو به نمایش درآورده.

نازنین78

البته که چهره نازنین بیاتی هم توی انتخاب شدنش برای نقش هایی که 180 درجه باهم متفاوتن، نقش داره چون این خانوم در عین حال که چهره ی مثبت و معصومی دارن یه بازیگوشی و شیطنت خاصی هم توی چشم هاشون قابل مشاهده هست! بگیم از فعالیت های نازنین خانوم توی صفحه ی اینستاگرامش که علاوه بر پست کردن عکس هایی از خودش به موضوعات اجتماعی موجود در جامعه هم علاقمند هست و در برخی از مواقع در ارتباط با یه سری از مسائل شروع به انتقاد میکنه که به تازگی هم یه عکس از خودش توی پیجش منتشر کرده که این عکس متن دو پهلویی داشته که خب به خاطره همین یه سری حواشی به وجود آورده که در ادامه بیشتر در رابطه باهاش براتون خواهیم گفت.

نازنین+بیاتی (1)

آیا نازنین بیاتی حرف ناگفته ای داره؟

نازنین بیاتی که خیلی یهویی علاقه به بازیگری رو درون خودش حس کرد، زمانی که فقط 23 سال داشت از طریق دوستاش توی تست فیلم دربند برای انتخاب بازیگر، شرکت کرد و پذیرفته هم شد با وجود این که تجربه ی قبلی نداشته! از اینجا بود که کار نازنین توی این عرصه استارت خورد، اما نازنین فقط بازیگر نبوده؛ طی مدت فعالیتش اون طراح دکور و لباس هم بوده و از این ها گذشته به خاطر صدای رسا و خاصی که داره یه دستی هم تو یه صداپیشگی برده و سابقه ساخته برای خودش! میشه نازنین خانوم رو یه بازیگر مردمی دونست و این موضوع کاملا از برخورد های اون با هوادارش مشخصه، به علاوه گفتیم که این بازیگر زیبارو در مواقعی که لازم بوده از تریبونش استفاده کرده و به برخی از شرایط جامعه که به نظرش مردم رو اذیت میکرده، اعتراض کرده.

نازنین+بیاتی

ولی یه مسئله ای که به تازگی تبدیل به حاشیه شده برای این بازیگر، استوری هست که ایشون منتشر کردن که خب با توجه به ظاهر متفاوتش تویه این استوری که موهاش مشخصه و پوشش متدوالش نیست و از طرف دیگه متنی که برای این استوری نوشته، سوال بزرگی برای مخاطب ها به وجود آورده، چه خبر شده؟ یعنی نازنین خانوم با این استوری میخواد حمایتش رو از قشر خاصی از مردم نشون بده؟ نکنه ایشون هم به جمع بازیگرهای ممنوع الکار بپیونده و یا با این استوری سودای ترک وطن رو توی ذهنش داره؟ قصد خانوم بیاتی از گذاشتن این استوری برای کاربرها در هاله ای از ابهامه ولی ایشون هیچ واکنشی به این موضوع نشون ندادن و البته بعضی از کاربرها هم در خصوص این موضوع گفتن که احتمال داره موهای ایشون توی این استوری کلاه گیس باشه که برای بازی در فیلم و یا تئاتر اون رو سرشون گذاشتن چون رنگ موهای ایشون هیچ موقع این رنگی نبوده!

(استوری رو براتون گذاشتیم)

نازنین+بیاتی (2)

کمی بیشتر درباره نازنین بیاتی

نازنین بیاتی که در حال حاضر 33 سال داره یکی از بیبی فیس های سینمای ایران محسوب میشه و هیچ کس باورش نمیشه که ایشون سی رو رد کرده باشن! نازنین قیافه ی بسیار زیبا و شیکی داره که این زیبایی از دید کارگردان ها پنهان نموند و این بازیگر پا بر عرصه ی سینما گذاشت و میشه گفت که حسابی هم ترکوند اون حتی برای اولین فیمش یعنی دربند، نامزد دریافت سیمرغ بهترین بازیگر نقش اول زند در جشنواره ی فیلم فجر شد و توی همه پرسی از منتقدان و نویسندگان، نازنین بهترین بازیگر نقش اول زن تویه جشنواره منقدین سینما شد، که این موفقیت ها برای اولین تجربه ی هنری یه بازیگر بسیار عالی و رویایی هستش!

نازنین789

به گفته ی خود نازنین بیاتی، ایشون بازی در فیلم های هیجان انگیز رو خیلی دوس دارن چون به نظرشون با این فیلم ها میتونن هیجان خودشون رو تخلیه کنن! خانوم بازیگر همون طور که بین مردم محبوبه توی جمع دوستاش هم بسیار محبوب، برونگرا و پر انرژی هست، اما گفته که اگر توی جمعی احساس امنیت نکنه، آدم بسیار آرومی میشه. نازنین بیاتی طبق شواهد، در حال حاضر مجرد هست و یه خاطره شیرین و جالب در مورد ازدواجش داره که به گفته ی خودش یه بار که اسم خودش رو توی اینترنت سرچ کرده بود یه تیتر دیده بود با این عنوان که عکس های نازنین بیاتی با همسرش! نازنین میگه واکنشی به این موضوع نداشتم اما خیلی دوس داشتم که بدونم شوهرم چه شکلیه!

نازنین+بیاتی77

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی