|

استایل شیک و گرون نیوشا ضیغمی کنار دکتر زیباییش؛ سبک مدلینگ خانوم چه متمایزه!

newsha zeighami shayanews

نیوشا ضیغمی همیشه و همیشه زیبا رو بده اما خب با دکتر های مختلفم دیده شده و اینبار خانوم بازیگر با پزشک جدیدش یه سلفی گرفت و رفت تو حاشیه!

لینک کوتاه کپی شد
1

شایانیوز- نیوشا ضیغمی همیشه و همیشه میون سلبریتی های ایرانی جزو بانوانی بوده که خیلی قر و فر داشته در حدی که هر کی میخواد از عمل و پرتز مثال بزنه قطعا نیوشا ضیغمی رو میگه! نیوشا ضیغمی با بازی در سریال "در چشم باد" بود که به اهالی سینما و تلویزیون شناسونده شد و بعد هم با فیلم "اخراجی ها" شهرت یافت. خانوم بازیگر خیلی ساله که در این عرصه فعالیت داره اما خب باید گفت به شدت تک بُعدیه چرا که نیوشا بانو هیچگاه چه تو گریم و چه تو نقش خیلی متفاوت دیده نشده و همیشه و اون دختر خوشگله داستان بوده که یکی دنبالشه و خیلیم جیغ جیغ میکنه!

مثلا سه چهار سا اخیر الناز شاکردوست رو می بینید؟ الناز بانو به قدری راه و روندش رو تغییر داده که همرو جذب خودش و بازیش کرده. اما خب مثلا نیوشا ضیغمی چندان این مدلی نیست و کلا اینکه ریسک این موضوع رو قبول نمیکنه که بخواد حتی ذره ای زشت بشه! نیوشا بانو این روزا هم به شدت در اینستاگرام فعال شده و راه به راه با انتشار عکس های مختلف از خود با لباس و استایل های متفاوت سوژه میشه. اما اینبار این چهره در کنار دکترش ایستاد و ذهن همرو درگیر کرد که ایشون دکتر چی هستند و با توجه به اینکه نیوشا ضیغمی هی میگه تنهاس و شایعه طلاقش زیاد شده، آیا آقای دکتر صنمی دارن؟ در ادامه مشاهده می کنید تصویر از وی در کنار دکی جان.

campec.ir_s instagram 2023-5-20 story (2)

وقتنی نیوشا ضیغمی داد میزنه از شوهرش جدا شده!

شاید بدونید و شاید هم ندونید که مدتی میشه شایعه حرف و حدیث هایی در رابطه با جدایی نیوشا ضیغمی از همسرش شنیده میشه. حالا چرا؟ چون ابتدا استوری از نیوشا ضیغمی با صفحه شناسنامش دیده شد که طلاق رو نشون میداد و کاربرایی که دیده بودن حسابی کپ کرده بودن! بعد این استوری پاک شد و سپس تصایر دونفره از پیج خانوم بازیگر محو شد اما همچنان مهر تاییدی نزد و بعد تر که میشه همین تازگیا، نیوشا ضیغمی با انتشار تصاویری از خود از تنهایی و قوی شدن و این حذف ها نوشت و همین شد که فالووراش حدس و گمان هایی بزنند!

نیوشا ضیغمی مثلا با انتشر تصویر زیر نوشت: روزهای سخت انسان رو
بزرگتر و قوی تر و تنهاتر میکنه
و من این احساس رو دوست دارم

unknown_345482510_3056618864643847_6933227304741823037_n

غلت نیوشا ضیغمی تو پول با این تفاسیر ...!

نیوشا ضیغمی یه مدتیه که تو فیلم و سریال دیده نمیشه. خانوم بازیگر انگاری کمی تا قسمتی از شغل شگفت انگیزش فاصله گرفته و حالا می بینیم که در مشاغل دیگر دستی بر آتش برده. اما مهمترین اونها که همیشه و همیشه نیوشا ضیغمی رو درگیر میکنه تبلیغات هستش که خانوم بازیگر درش سالهاست اکتیوه و حتی در تبلیغات عجیبی دیده شده که شاید هیشکی قبول نکنه.

نیوشا ضیغمی اصولا از تولید ملی زیاد صحبت میکنه اما خب فقط صحبت میکنه! اینبار نیوشا ضیغمی رو در استایل های مختلف دیدیم چرا که خانوم بازیگر ویدیویی از خود به اشتراک گذاشت که در حالی عکاسی بود و در کپشن با تشکر از برند، در رابطه با حمایت از تولید ملی نوشت.

نیوشا ضیغمی از طریق تبلیغات و مدلینگ درآمد بالایی داره و شاید بشه گفت اگه از حالا به بعد هم بخواد به تنهایی زندگی کنه نه تنها مشکلات مالی نداره، بلکه در حساب بانکی های درست حاسبیش غلت میزنه!

البته که لباس کوردی پوشیدن خانوم بازیگر هم خیلی مورد توجه قرار گرفت.

unknown_347009210_1066088814369671_1617459479504953202_n

شغل لاکرد کردن مردم در حالی که خود نیوشا ضیغمی اضافه وزن داره!

شاید براتون سوال بشه نیوشا ضیغمی دیگه تو چه شغلایی سرک کشیده بوده که خب باید در پاسخ بگیم قطعا شریک بودن در سالن زیبایی و لاغر کردن میشه یک شغل که البته این هم دارای شک و شبه های هستش چرا که بسیاری از کاربران تو کامنتا به این موضوع اشاره نمودند که نیوشا ضیغمی که خودش کلینیک کاهش وزن زده چرا پس خودش تا به این اندازه افزایش وزن داره و کایر برای خودش میکنه؟!

Untitled

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی