|

وقتی قائدی داره میپیچه دبی و ظاهرشو تحووول داد؛ خانومش عجب ماشین گولاخی سواره

setareh masoumi shayanews

مهدی قائدی بازیکن استقلال می باشد که همسری جذاب و جنجالی دارد و اینبار خانوم خانوما با ماشین خفنش مورد توجه قرار گرفت.

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- مهدی قائدی بازیکن حال حاضر استقلالی می باشد که اواخر دهه با ستاره معصومی ازدواج کرد. این زوج از همون ابتدا هم با کلییی حاشیه و جنجال همراه شدن که خب طبق معمول همه رابطه ها شوهر خان کمتر رفتار های جنجالی داره و خانومش بیشتر مورد توجه قرار میگیره. در رابطه با مهدی قائدی نیز اینچنین بوده و هست، چرا که ستاره معصومی در اینستاگرام به قدری شهرت پیدا کرد که رسید به هم سطح همسرش و حالا هرکی که مهدی قائدی رو می شناسه خانوم خانوماش رو هم می شناسه و به روحیات و رفتاراش واقفه.

اما ستاره معصومی چجوری مشهور شد؟ قطعا مهدی براش یه آسانسور عالی بود که هرچی بقیه با پله رفتن بالا ایشون با اون آسانسوره با سرعت رفت بالا و شد ستاره معصومیِ یه ایران! البته که این ایرانی که گفتیم منظور شهرت وی بود وگرنه ستاره بانو هیچ کجای دنیا رو نگرفتن!! ستاره معصومی در اینستاگرام فعالیت بسیاری داره و از همین طریق هم خودش رو به مخاطب شناسوند و حالا تعداد فالووی بالای نیم میلیون نفر داره. وی به تازگی همراه با رفیق جانش ویدیویی منتشر کرد که در حال دابسمش گرفتن هستند و لوکس بازی این چهره رو نشون میده که با جیب همسر جان چه دک و پز و ماشینی به هم زده!

Untitled (5)

اینجوریاست که مهدی قائدی استقلال و الاهلی رو کله پا کرده!

مهدی قائدی از بازیکنان دهه هفتادی تیم استقلال می باشد که این روزا تو این تیم آبی پوش بازی میکنه اما میدونید که به صورت قرضی! اگه از دنبال کنندگان فوتبال باشید قطعا یادتون میاد که تیم عربی شباب الاهلی امارات مهدی قائدی، این ستاره ایرانی رو برد و واسه خودش کرد. اینجا بود که ستاره معصومی حسابی ذوق زده شد که داره میره اونور و خلاصه که عشق و حال! اما تیم شباب الاهلی تو اون فصل نتیجه خیلی خوبی نگرفت و تو جدول اومد اون پایین مایینا. گذشت و الاهلی مهدی قائدی رو قرض داد به استقلال و یه سالی مهدی خان تو ایران موندگار شد که خب میدونید استقلال هم تو اون فصل نتیجه درست درمونی نگرفت!

93

ظاهرا مهدی قائدی خیلی قدم خوبی برای تیم هات نداشت و جالبه که این فصل مهدی تو شباب الهالی نبود و این تیم عربی صدر نشین شد!! همین شد که مهدی قائدی کمی تا قسمتی بشه جوکه داستان و یکسری حرف و حدیث ها در رابطه با شوم بودنش بدن!! البنه که میدونید همیشه و تو هر کجا حواشی اطراف چهره های مشهور کمین کرده اما خب گاهی هم کائنات دست به دست هم میدن و اینجوریاست که مهدی قائدی هر جا میره میترکونه!!

در رابطه با سوژه یا که بالاتر هم مشاهده کردین خیلی از کاربران بر این نظر بودند ستاره معصومی و مهدی دوباره دار به اون شکل و شمایل خارجی طورشون برمیگردن که برن امارات.

unknown_155453752_262462085414621_3513057191859908912_n

تبلیغات پر پول ستاره معصومی وقتی اومده ایران!

ستاره معصومی همسر مهدیه که چهره ای عملی و پروتز شده داره و از وقتی که با مهدی ازدواج کرده این مدلیه نه اینکه بعد از تاهلش تغییر دکور فیس داده باشه! اما باید گفت موقعیت و پول و شهرت مهدی بود ک باعث شد ستاره معصومی به شهرت حال حاضرش برسه و به این شکل بتازونه. میگین چه شکل؟ خب ستاره بانو تا اینجای کار بیش از نیم میلیون دنبال کننده داره که با نشون دادن خودش و همسرش بهشون دست پیدا کرده و تبلیغات میگیره. مثلا در ادامه نمونه ای از تبلیغات خانوم خانومارو مشاهده می کنید تا ادامه ماجرا.

فاصله سنی که دردسر شد! مهدی قائدی و چت هایی که لو رفتن!

اما در رابطه با مطلبی که ابتدای متن گفتیم که ستاره معصومی بزرگتر از مهدی هستش باید عرض کنیم که ازدواج و انتخاب امری سلیقه ای هستش اما خب یه مسائلی از اونجایی که تو گوش همه ما خونده شده، خب تبدیل به فرهنگ شده و حالا اینکه خانوم از آقا بزرگتر باشه انگشت شمار پیدا میشه. مهدی قائدی در رابطه با این موضوع تا به حال خیلی خیلی و خیلییی مورد هجوم نظرات مختلف و توهین قرار گرفته که خب هر جور هم حساب کنیم اونها هم انسانن و تاثیرات زیادی روی روحیشون میذاره اما همچنان مقاوم هستند و چندان اهل جواب دادن به حواشی نیستند!

q

اما مدتی پیش یکی علیرضا بیرانوند با سلام زیباش و دیگری مهدی قائدی با هک چتای اینستاگرامش سوژه ای عجیب برای کاربران شدند که خب از اونجایی که هر دوشونم متاهل هستند به شدت جنجالی شدن! بسیاری از کاربران با شنیدن این موضوع حرکات ستاره معصومی رو دلیل این حرکت مهدی دونستن چرا که بر این نظرند ستاره خانوم بیشتر نقش فرمان بِده رو داره و از اونجایی هم که سن و سالش بیشتریه، احتمالا برای قائدی چندان جذابیت قبل رو نداره!!

Untitled

 

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی