|

وقتی مینا وحید لاتیشو وُلوم میده! بدآموزی داره ولی اومده عرصه رو به خون و آتیش بکشه!

مینا وحید یکی از بازیگرهای پرحاشیه و جنجالی سینما هست که بیشتر طرفداراش نوجوون ها هستن چون ایشون علاقه ی زیادی داره که مثل اون ها رفتار کنه!

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- توی دنیای سینما هستن بعضی از بازیگرهایی که به جای این که به خاطره هنرشون آوازه و شهرت داشته باشن، به خاطره حواشی شون هست که مشهور میشن و اسمشون سره زبون ها میفته و به قولی میشه گفت که هر کسی جنبه ی شهرت رو نداره! یکی از بازیگرهایی که مردم بیشتر از این که اون رو به خاطر نقش هایی که بازی کرده به یاد بیارن به خاطره حواشی ها و جنجال هایی که به وجود میاره به یاد میارن، مینا وحید هست؛ مینا وحید یه طوریه مدلش که انگار بین پسر بودن و دختر بودن مونده! یعنی یه ظاهره کاملا دخترونه و حتی غرق در آرایش غلیظ در مقابله یه رفتاره پسرونه و تا حدود زیادی لاتی وار، میشه گفت کلا مینا وحید با وجود این که یه خانوم بالغ هست، علاقه ی خاصی داره که مثل تینیجرها رفتار کنه! کسی چه میدونه شاید خانم جنجالی از این راه احساس جوونی بهش دست میده و کیف میکنه!

مینا وحید نه تنها رفتارش عجیب و غریب هستش، میشه گفت استایل هاش هم بعضی وقتا به قدری عجیب هست که رواست اگر ایشون رو شطرنجی و سانسور کرد! مثلا یه بار که توی جشنواره فجر با لباس های عجیب ظاهر شد و یه عالمه نگاه و انتقاد رو به جون خرید، دفعه ی بعد یه پالتو شبیه پتو کشید دورش و رفت تو جشنواره و در جواب نگاه های متعجب مردم گفت که هزینه ی دوخت لباس رو به زلزله زده های کرمانشاه هدیه کرده، یعنی این بشر کلا از هر طریقی میخواد دیده بشه و موقعیت های اینجوری رو هم حتی به یه فرصت برای دیده شدن خودش تبدیل میکنه! حالا خانم پر حاشیه جدیدا یه لایو توی اینستاگرامش گذاشته که اصلا آخره بدآموزیه و مردم رو عصبانی کرده که در ادامه راجبش حرف می زنیم. عکس پالتوی پتو پیچ شده اش رو ببینید.

nody-عکس-مینا-وحید-1643018139

لاتی یا لوتی، مسئله این است!

مینا خانوم گنگش کلا بالاست و عاشق جنجال و داش مشتی بازیه! شاید یادتون باشه امیر مقاره بنده خدا سر رفاقت و همکاری با این خانوم توی سریال جزیره، مینا وحید رو به کنسرتش دعوت کرد؟ ولی میشه گفت بعدش بنده خدا کاسه ی چه کنم، چه کنم دستش گرفت چون نمیدونست میناجون یه ذره سیستمش ارور میده و ممکنه یهو وسط کنسرت این عزیزمون قاط بزنه و رد بده که رد هم داد و خانم با یه حرکت ناگهانی پرید وسط سن و میکروفون رو گرفت و یه سری دری وری گفت و راضی هم نمیشد که میکروفون رو به خواننده ی بیچاره پس بده! حالا اینا به کنار لحظه ی فرودش از سن بود که دیگه اوضاع رو بدتر کرد چون پوشش خانوم یه جوری بود که انگار وسط کاباره های ترکیه تشریف دارن! آخه با نیم تنه پا شده رفته کنسرت تازه واسه مردم هنرنمایی هم میکنه، عجبا!

مینا

حالا از اینا بگذریم، همین چند وقت پیش مینا خانوم یه لایو گذاشت توی اینستاگرامش اصلا شدیدا لاتی طوری که میشه در مقابلش گفت لات بمیری سامورایی! حالا محتوای گهرباره لایو چی بود؟ خانم با افتخاره تمام از این میگفت که سیگار میکشه و بینیش رو عمل کرده و این جفنگیات! در نهایت هم موفق شد و یه جنجال دیگه با این لایو به پا کرد و کاربرا رو توی مجازی به دو دسته تبدیل کرد؛ میشه گفت یه عده موافق و یه عده مخالف این حرف ها و حرکت های مینا خانوم هستن و دارن راجبه این موضوع با هم بحث میکنن، مثلا یکی از کاربرای مخالف اینجوری گفت که: .واقعا برای شما متاسفم! شما نه جایگاه خودتون رو به عنوان یه بازیگر میدونید و نه به عنوان یک زن، شما الگوی خیلی از نوجوون ها هستید و خیلی ها این چرت و پرت هایی که شما میگین رو میبینن و گوش میدن و یاد میگیرن، پس به چه حقی به خودتون اجازه میدید که هر غلطی رو که میکنید، اینجوری علنی کنید؟ بهتره اگر خیلی به نشون دادن این کارا علاقه دارید، پیجتون رو پرایوت کنید خانم بازیگر نما!

یک کاربر هم از دسته موافق ها اینجوری گفت: تو رو خدا سرتون رو از زندگیه مردم بکشید بیرون، دوس داره سیگار بکشه، دوس داره عمل کنه، اصلا به شماها چه؟ شما که میگید برای بچه هاتون بدآموزی داره یعنی بچه ی شما تا حالا کسی رو ندیده که سیگار بکشه؟ یا چون یه خانوم سیگار میکشه بدآموزی داره؟ اگر بچه های شما اینقد پاستوریزه هستن من توصیه میکنم اصلا نذارید به جامعه راه پیدا کنن بذاریدشون توی یخچال و فریزشون کنید بچه هاتون رو اگر میخواهید هیچ چیزی نبینن و نشنون بلکه براشون بدآموزی داشته باشه!

نظر شما چیه؟ یه تیکه از لایو خانوم پرحاشیه رو براتون گذاشتیم، ببینید.

مینا وحید و نقش هایی که توشون آدم بده هست

مینا وحید که در حال حاضر 35 سال داره و مجرد هستش در اکثر فیلم هایی که بازی میکنه، شخصیت منفی داره و حسابی لج مخاطب رو درمیاره، مثلا توی فیلم دوران عاشقی، خانوم وارد زندگی یه مرد متاهل شد و سعی کرد زندگیش رو بهم بزنه تا اون رو مال خودش کنه و برای این کار حتی ادعا کرد که از طرف حامله هستش! یا توی سریال بانوی عمارت که نقش یه آدم موذی و آب زیرکاه رو داشت که هر جا که براش نون و آب داشت اونجا بود و آدم ها رو به پوست خیار هم میفروخت!

میشه گفت که این بازیگر، توی دنیای واقعی هم مثل این نقش هاش داره به یه آدم با شخصیت منفی تبدیل میشه که این موضوع میتونه روی آینده ی شغلیش تاثیر بذاره، البته که درسته سبک زندگی هر کسی به خودش مربوطه ولی مسلما طرفدار های این بازیگر دوس دارن که نقش آفرینی های بیشتری ازش ببینن و امیدوارن با رفتارهای حاشیه ای و اینجوری، خودش با دست های خودش باعث عقب افتادن خودش نشه.

مینا-وحید

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی