|

سلفی خیلی زوم و اسپشیال نیکی کریمی که میزنه تو ذوووق؛ خونه خانوم عند لاکچریه!

niki karimi shayanews

نیکی کریمی از بازیگرای خیلی دوست داشتنی سینمای ایرانه که فیس نچرالی داره و اینبار تو یه زاویه خیلی نزدیک خودنمایی داشت.

لینک کوتاه کپی شد
1

شایانیوز- نیکی کریمی بازیگر خوش فیس و خفن ایرانیه که خیلی ساله داره تو این عرصه جذاب و شگفت انگیز کار و میکنه و البته تلاش. نیکی کریمی خیلی سن و سالش کم بود که وارد سینما و تلویزیون شد و از دسته بازیگرایی هم هستش که غروری کاذب نداره و هم در تلویزیون ایفای نقش داشته مثل "کیمیا" و هم در سینما و شبکه خانکی. حالا چرا اینو میگیم چون برخی از هنرمندان هستند به مانند ترانه علیدوستی که با بهانه های مختلف خودشون رو از بازی در تلویزیون جدا کردن و با پول و شهرت سینما بالا رفتن! نیکی کریمی تازگیا تو فیلم و سریالی جدید نقش نداشته و تنها موردی که از خانوم بازیگر به یاد میاریم سریال نمایش خانگی "یاغی" می باشد که البته اونهم چندان چنگی به دل نمیزد و مخازطب رو ناراضی کرد.

اما خب نباید فراموش کنیم که نیکی کریمی چهره ای واقعا با استعداد هستش و سابقه نویسندگی و کارگردانی نیز داشته است. نیکی کریمی از دسته بازیگرانی می باشد که چهره نچرالی داره و تو اینستاگرام هم خیلی فعاااله و این مدلیه که کلی عکس و ویدیو از خودش به اشتراک گذاشته که هم درشون خودش هت شو هم کارای سینماییش! اما اینبار خانوم بازیگر اومد و از چهره خود در زاویه ای بسیار نزدیک عکسید که خب باید یادآوری کنیم نیکی کریمی اصلا و ابدا اهل فیلتر بازی های اینستاگرامی نیست و به اونچه که خدا داده بهش قانعه.

Untitled

وقتی تو بازیگری چهره خیلی مهمه و نیکی کریمی اینجوری مراقب خودشه!

نیکی کریمی بانوی خوش چهره و دهه پنجاهی که البته لب مرز به دنیا اومده و فیکس متولد پنجاهه، این روزا در شغل و حرفه خود کمتر دیده میشه و هنوز هم به بانوان کشف حجاب کرده جوین نشده و از این طریق نیز دیده نشده. اما نیکی کریمی از اونجایی که خصوصیاتی جذاب داره، گهگاهی میره حتی اگه کاریم نکنه باز بولد میشه! مثلا اینجوریه که نیکی کریمی همیشه با فیس و چهرش مورد توجه قرار گرفته و به عنوان خانومی که نچرال فیسه و میانسال، صورت صاف و جَوونش همیشه و همیشه خاص به نظر اومده که خب این موضوع در این شغل خیلی مهمه! بازیگری هنره اما هنری که تنها استعداد درش اهمیت نداره بلکه زیبایی و ظاهر نیز به شدت مهمه در حدی که گاهی حتی توانایی هم نداشته باشی ولی خوشگل باشی برنده ای!!

Untitled

تبلیغ خیلی گرونی که نیکی کریمی قبولش کرد

خب میدونید که این روزا دیگه اینستاگرام شده یه سرویس خیلییی مهم که برای هررر قشری از جامعه یه اهمیتی داره. واسه بازیگرامون به خصوص خانوما راهی برای نشون دادن خودشونه که بیشتر هم چهره های نوپا از این طریق خودشون رو به مخاطب می شناسونن و بیشتر از اونچه که فکرشو کنید بدون زحمت بازیگریه زیاد، عکساشونو میذارن و مشهور میشن! البته که خب اون شخص بازیگر هستا اما چون فیسی خوشگل ساخته و قمیش های اینستاگرامی میاد و ژستای عجیبش سر به فلک کشیده، در نهایت زودتر از اونچه که قبلا اتفاق میوفتاد دیده میشه و شهرت پیدا میکنه.

نیکی+کریمی (1)

نیکی کریمی نیز صفه ای شخصی در این سرویس داره که عکس و ویدیوهای مختلفی رو به اشتراک میذاره. نیکی بانو این مدلیه که نمیذاره حوصله فالوورش سر بره و هم عکسای زیبای خودش رو نشون میده و هم پستای سینمایی و کاری! اما مدتی پیش ویدیویی از این هنرمند دیده شد که بعد از یکم دیدن و خوندن کپشن متوجه میشید تبلیغه و نیکی خانوم هم افتاده تو این خط از پول درآوردن! ابتدا ویدیو رو مشاهده می کنید تا ادامه ماجرا.

بیوگرافی جذاب نیکی کریمی

نیکی کریمی متولد 19 آبان 1350 در تهران ، بازیگر و کارگردان سینماست. وی تحصیلکرده مقطع دیپلم رشته تجربی و دانشجوی انصرافی طراحی لباس از دانشگاه آمریکا می باشد که حالا کنار فعالیت هنری، مترجم کتاب و عکاس هم است.

اصالتا از سمت پدر اهل تفرش استان مرکزی است؛ یک برادر بنام «خشایار» و یک خواهر بنام «نازنین» دارد که به همراه پدر و مادرش در انگلستان زندگی می کنند.

نیکی+کریمی+پیر+شد

نیکی+کریمی (2)

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی