|

وقتی "مریم خدارحمی" واسه ورود به دهه پنجم زندگیش تولد گرفت اروپایی؛ لباس عروسووو!

maryam khodarahmi shayanews

مریم خدارحمی از بازیگرای محبوب ایرانیه که به تازگی وراد دهه پنجم زندگیش شد و این ورود رو با یه مهمونی اروپایی طور جشن گرفت.

لینک کوتاه کپی شد
4

شایانیوز- مریم خدارحمی بازیگر مشهور و تلویزیونی می باشد که تا به حال خیلی تو سینما ایفای نقش نکرده و بیشتر تو همون جعبه جادویی دیده میشه. مریم خدارحمی با بازی در نقش های مختلف طنز و اجتماعی طور نشون داده میتونه و استعدادش رو داره که هم بانمک باشه و هم جدی! اما خب واکنش مخاطب هم نشون داده که از بازی جدیه مریم خدارحمی بیشتر خوشش اومده و چندان به اونچه که ازش در نمکی شدن می بینه حس خوبی نداره!

اما از کار و بار مریم خدارحمی که بگذریم و برسیم به خود خوده خانوم بازیگر، باید بگیم که مریم بانو برخلاف اونچه که من و شما در نقش ها از وی می بیینم که ساده طور هستند اتفاقا به شدت اهل چیتان پیتان های عجیب می باشند و گاهی هم مورد توجه و تعجب قرار میگیرن. مریم خدارحمی در صفحه اینستاگرامش از اونچه که خیلی اکیتوه و دوست داره تا اتفاقات مختلف لایف استایل باحالش رو به اشتراک بذاره، خب عکس و ویدیو های بسیاری منتشر میکنه. اما اینبار خانوم بازیگر دهه شصتیمون اومد و یه سلفی صمیمی همراه با دوستاش که تو تولدش گرفته بودن منتشر کرد. این سلفی با نظرات مختلفی همرا شد و برخی بر این نظر بودند تولد وی مهمونی طور بوده نه یک تولد ساده!

campec.ir_s instagram 2023-5-15 story (2)

مریم خدارحمی با این پست و کپشن همرو گمراه دونست و خودش رو عاقل!

مریم خدارحمی گرچه که حواشی خاصی نداره و یا بهتره بگیم اصلا حاشیه ای نداره، اما خب این مدلیه که اصلا با برخی از رفتاراش و یا صحبت های که داره ممکنه یهو بیوفته وسط چاله جنجالات. مثلا مریم خدارحمی بر این نظره که نباید حیوانات رو خورد و اگه چنین حرکتی کسی انجام بده گمراهه!

مریم خدارحمی حتی برای این موضوع در بیو اینستاگرام خود هم نوشته "صلح رو از بشقابمون شروع کنیم" که خب جمله جالبی به نظر میاد و هستند کاربرانی که با خانوم بازیگر موافقن و تعداد انبوهی که مخالف می باشن! به همین سبب معمولا زیر پستای مریم خدارحمی همیشه یه جدالی هست به خصوصو اینکه در رابطه با حیوانات باشه! آخه میدونین چرا؟ چون مریم بانو این مدلیه که خیلی زیاد از این دست پست ها منتشر میکنه و اغلب هم با کپشن های بلند بالایی که خودش می نویسه پست رو تکمیل نمیکنه.

مثلا در ادامه ویدیویی رو مشاهده می کنید که مریم خدارحمی گذاشت و در کپشن نوشت:

چه با فرهنگ
چه حرکت زیبایى
لذت بردم
بجز اون اولش که گوسفند طفلک خیلى ترسید و بعد احتمالا قربانى مراسم دیگرى خواهد شد

به امید گسترش عشق و نور

مریم خانوم خدارحمی هم مدلینگ شد!

خب تو این عرصه میدونیم و میدونید که به شدت مافیا و پارتی بازی وجود داره و هنرمندی که اهل دل نباشه حالا هرچند با استعدادی بالا، خیلی موفق نخواهد شد! مریم خدارحمی نیز در این حوزه ساده برخورد کرد و از ابتدا هم ساده اومد جلو و ساده موند و مثلا مثل هنرمندانی همچون سحر قریشی برای دیده شد و پول، چنگ به هر راه و روشی نزد! اما مریم خدا رحمی هم در این پیچ و خم شهرت و دیده شدن ترفندای خاص خودش رو به میزان کم داشت که خب در ادامه می بینید مثلا مدلینگ شدن این خانوم بازیگر باعث شد تا بسیاری از کابران برای عکساش حرف و حدیث هایی در بیارن!

Untitled+(1)

با دیدن تصاویر بالا شاید تصور کنید که مریم خدارحمی شاید هم ازدواج کرده و اینها تصاویری از وی در لباس عروس می باشد که خب باید بگیم سخت در اشتباهید چرا که مریم بانو مجرد هستند.

مریم خدارحمی با چهره ای ظریف اما ورزشی مردونه!

مریم خدارحمی پیشتر گفته بود که علاقه شدیدی به بازی فوتبال داشت و تا همین چند سال پیش هم بازی می کرد.

اما سال 1395 توی تمرین پام آسیب دید و باید گچ می گرفتم اما بدلیل بازی در سریال «روزهای بی قرار» نشد و لنگ لنگان و با درد بازی کردم که در نهایت با صلاحدید پزشکان ، این ورزش را برای همیشه ترک کردم.

ojoj

اما کمی بیشتر با مریم خدارحمی

مریم خدارحمی متولد 16 اردیبهشت 1362 در اصفهان ، بازیگر سینما و تلویزیون است. تحصیلکرده دانشگاهی رشته تدوین می باشد که کار تصویر را از شبکه استانی شروع کرد و مدتی بازیکن فوتبال بوده و تجربه عمل زیبایی بینی هم دارد.

مریم خدارحمی و مادری مشهور مریم خدارحمی و مادری مشهور

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی