|

تولد بازی نفیسه روشن کنار داداشش؛ خانوم استایل و لباساش چه برق برقی!

nafiseh roshan shayanews

نفیسه روشن بازیگر مشهوریه که علاقمنده تا با مسائل مختلف دیده بشه و اینبار خانوم بازیگر با جشن تولد شاین دارش مورد توجه قرار گرفت.

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- نفیسه روشن بازیگر مشهور و باحال ایرانیه که تا به حال در فیلم و سریال های بسیاری ایفای نقش کرده اما نکته اینجاست که خانم بازیگر از این مدل بازیگراست که چند بُعدی نیستن و تنها میتونن در یک سبک ایفای نقش داشته باشند. حالا یعنی چی؟ یعنی مثلا تا به حال دیدین نفیسه روشن تو یه کاری اون نقش بَده داستان باشه؟ خب نه! چرا که چهره نفیسه روشن تنها کاراکترای مثبت رو میطلبه و منفی رو بدجوری پس میزنه! از طرفی هم نفیسه روشن در کارنامه کاری خود بیشتر کاراکترای جدی و اجتماعی رو داره و اهل بازی هی طنز گونه نیست که خب به همه این موارد میگن تک بُعدی بودن. ولی خب مثلا چهره ای مثل پژمان جمشیدی همممه فن حریفه و ظاهرا هر نقشی که بهش داده بشه به بهترین نحو ممکن ایفا میکنه!

اما از اینها که بگذریم و برسیم به خود نفیسه روشن باید بگیم که تو لایف استایل شخصیش این مدلیه که خیلی زیاد با اونچه که من و شما در تلویزیون دیدیم تفاوت داره! مثلا خانوم بازیگر همیشه تو نقشا همونطور که گفتیم اون دختر خوبه قصه هستش و از طرفی هم به شذدن ساده دیده میشه، اما در واقع باید گفت نفیسه روشن یکی از پر حاشی ترین و چیتان پیتان ترین بازیگرا میون اهالی سینما می باشد. در ادامه ابتدا تصویری از وی در جشن تولدش مشاهده می کنید که تازگیا استوری کرده.

nafisehroshan_s instagram 2023-5-10 story (1)

نفیسه روشن و استایل هایی که تو رنگا غلت میزنن!

خب همونطور که دیدین نفیسه بانو با استایلی طلایی هستن که خب براشون تولد تدارک دیده بودن و یا خودشون گرفتن خدا داند، خلاصه که ظاهری براق داشتن و این دقیقا نکته ای هستش که نفیسه روشن خیلی شیفتشه و معمولا میخواد که از هر چیزی یه براااق و شاین دارش رو هم داشته باشه.

از طرفی هم بسیاری از کاربرا به این موضوع اشاره داشتند که نفیسه روشن چرا انقدر عشق رنگه زرده! اصلا چرا انقدر رنگی پنگی میپوشه و جهت دیده شدن دست به هر استایلی میزنه! البته که این موارد سلیقه ای هستش و شاید یکی این مدلی میپسنده، اما گاهی مخاطب با دیدن بازیگر در تلویزیون و بعد مقایسش در اینستاگرام بسیار زیاد متعجب میشه!

عکس+بازیگران

campec.ir_2835081444558827717_1315567878 (1)

nafisehroshan-vaghtesobh

ماشینای خفن نفیسه روشن که باهاشون خیلی کلاس میذاره!

نفیسه روشن کلا علاقه وافری داره به این موضوع که نشون بده تو شرایط مالی مرفه و خفنی زندگی میکنه. خانوم بازیگر یکبار از خونه و زندگی که ساخته عکس میذاره و بار دیگر از سانروف ماشینی که قیمتی بالا داره! اینبا نیز اینچنین شد که البته با یه جمله نه چندان مفهومی کار رو در میاره!

در ادامه ابتدا تصویری که از خود منتشر کرد رو مشاهده می کنید که البته نصفی خودش و نصف دیگه ماشین! و بعد پدری که با شاسی جان ایستاده و نفیسه روشن باز به بهانه ای ماشین رو نشون میده!

nafisehroshan_s instagram 2023-5-10 story

Untitled

انتقاد هیچ، کمی هم با خلقیات جذاب نفیسه روشن آشنا بشیم!

در مطلب بالایی کمی تا قسمتی از نفیسه روشن انتقاد شد اما حالا بهتره به اخلاقیات درجه یک این بازیگر هم اشاره کنیم که مثلا نفیسه روشن شیفته و حامی حیوانات هستش. خاوم بازیگر به قدری میتونه راحت با حیوانات ارتباط برقرار کنه که حتی اون دسته از حیوانات درنده رو هم بی ترس و با عاطفه ای جذاب به آغوش میکنه و کاربران رو متعجب میسازه!

از این دسته ویدیو ها در پیجش به وفور پیدا میشه اما نفیسه روشن به تازگی تصویری از خود به همراه سگ کوچولوش هستش و در حالی که با هاپو جان لباس ست کردن، جمله ای در رابطه با حیوانات نوشت.

Untitled (1)

ازدواج های شاخ نفیسه روشن رو به این بازار مبل رسوند!

نفیسه روشن از اونجایی که ازدواج هایی مایه دارانه داشته و خب خودشم چند ساله که شاغله و حالا هم سالنی خفن داره، خب از شرایط ماهی بسیار مرفهی برخورداره. اما معمولا بازیگران برخلاف بلاگر ها از خونه زندگیشون عکس و فیلم نمیذارن و خب نفیسه روشن هم چنین بود تا اینکه به تازگی تصویری از خونه مجللش منتشر کرد که البته طبق معمول همیشه خانوم روشن از آدما طلبکار بود و همه برو بد فرض کرد و خودش رو خوب!

fffcf

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی