|

اعتماد به نفس هیولای "مونا کرمی" واسه این عکسش؛ خانوم چه خوشتیپی مردم نپسندی داره!

mona karami shayanews

مونا کرمی بازیگر مشهور ایرانیه که توانایی خوبی در عکاسی و ژست و این حرف ها داره، و اینبار هم با عکسی که در مزرعه گرفت سوژه شد.

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- مونا کرمی بازیگر مشهور ایرانیه که البته این شهرت رو بعد از بازی در سریال "از سرنوشت" پیدا کرد و حالا می بینیم که خیلیا هستن هوادار خانوم بازیگر می باشند. مونا کرمی بعد از این سریال دیگه خیلی تو شغلش دیده نشد و زد تو کار اینستاگرام بازی و انتشار عکس و ویدیوهایی از خود که خب این حرکت انگاری خیلی به مذاق کاربران خوش نیومده. چرا که بنظرشون مونا کرمی باید از طریق بازیگریش میومد بالا نه اینکه تنها در یک کار بدرخشه و بعد بره که بره! و از همه مهمتر با انتشار عکس از خود مشهور تر بشه نه هنر!

مونا کرمی در از سرنوشت نقش دختری آروم و ساده رو داشت اما خب با دیدن کمی تا قسمتی از صفحه اینستاگرامش میشه فهمید که در واقع اصلا این مدلی نیست که هیچ، تازه خیلیم روحیه رنگی اره جوری که شیطنت از سر و روش میبره. مونا کرمی در حال حاضر بیش از 130 هزار دنبال کننده داره با یه عالمه ذوق و شوق برای عکاسی. خانوم بازیگر که اعتماد به نفس خوبی نسبت به چهرش داره، ژست گرفتن و لوکیشن انتخاب کردنشم به شدت خوبه چرا که میتونه تصاویری به مانند آخرین پستش خلق کنه. در ادامه این تصویر رو مشاهده می کنید.

unknown_346067550_219425864122255_6168504403852514625_n

مونا کرمی طبیعی و ساده اما با اعتماد به نفسی هیولا

مونا کرمی یه خوبیه در جه یک داره که این روزا هر خانومی نداره و اگه بخوایم حقیقت رو بگیم گرچه تلخ، اما باید بگیم که خیلی از خانوما چه چهره های مشهور و بازیگر و چه افراد معمولی و بلاگر از فیلتر های اینستایی به شدت استفاده می کنند به طوری که شده نوعی اعتیاد و خب حتی اگه ساده ترین فیلتر هارو هم انتخاب کنند باز از اونجایی که خیلی مصنوعی صاف و صوف می کنن، کاملا مشخص میشه که فیلتره نه واقعیت!!

خانوم هایی مثل بهاره رهنما و فریبا نادری و مریم معصومی و ... استفاده بسیار زیادی از این آپشن اینستا دارند اما مونا کرمی با وجود اینکه نچرال فِیسه اما اعتماد به نفس کافی رو دره و سمت این گزینه از اینستا نمیره! 

unknown_340322638_599939315490253_6456685899738157824_n

ظواهر مردم نپسند مونا کرمی که به شدت خاصه!

میدونیم که بازیگرا هنرمند هستند و هنرمند هم روحیه ای هنر دوست داره. این هنر میتونه هم در کارای مختلف باشه و هم تو رفتاراشون و هم حتی استایلی که استفاده میکنن. مونا کرمی یک از اون خاص پسنداست!

اما گاهی این خاص بودنه طوری میشه که مخاطب معمولی حتی برای تو خونش هم اون استایل رو نمیپسنده چه برسه به حضور در ملاعام، اما یهو میبینی یه بازیگر پوشیده و راست راست هم تو جمعیت داره راه میره و حتی گاهی برای مهم ترن مراسمات سینمای هم همونطور میاد! مونا کرمی از همون دسته هنرمنداییه که گاهی استایلاش جوری میشه که حسابی کاربر رو متعجب میکنه. در ادامه نمونه ای از آن را مشاهده می کنید.

p;kip

نظر بعید مونا کرمی در رابطه با پوشش بازیگران!

مونا کرمی همانند خیلی از همکارانش و هم سن سالاش قطعا تیپ و ظاهرش با اونچه که در تلویزیون و کاراکتر ها می بینیم فرق داره و به روز میپوشه. اما باز خوبیش اینه هنوز وارد مراحل نامتعارف نشده و کم و بیش سعی داره تا هم حسابی دیده بشه و هم جنجالی نباشه!

مونا کرمی در مورد اینکه پوشش او در تلویزیون بسیار با چهره واقعی اش تفاوت دارد گفت:

خب ببینید هر کشوری با توجه به قوانین اش یه سری محدویت هایی دارد و کشور ما هم همین طور است ما داریم تو کشورر اسلامی زندگی می کنیم و تلویزیون نمیتوانیم با همین پوشش خودمون ظاهر شویم و باید با پوشش اسلامی ظاهر شویم.

Untitled

بیوگرافی مونا کرمی

مونا کرمی متولد 18 آذر 1369 در گلستان ، فارغ التحصیل لیسانس مهندسی منابع طبیعی می باشد که از کودکی با تئاتر شروع کرد سپس از طریق فیلم کوتاه به تلویزیون رسید و حالا در سطح اول کار می کند.

اولین بار در سال 1378 وقتی 9 ساله بود با کار تئاتر عروسکی در مینودشت بروی صحنه رفت تا اینکه با حضور آکادمی بصورت تخصص فعالیت اش را ادامه داد.

خانم بازیگر در جشنواره دانش آموزی توانست رتبه 1 بازیگری را برای نمایش سیب بگیرد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی