|

(عکس) تغییر چهره مریم مومن که بعد عید ناشناس شده!

maryam momen shayanews

مریم مومن بازیگر سریال جادوگر می بشد که همیشه علاقمنده تا چهرش رو مداما تغییر بده و اینبار هم با ارایشی پرملات دستی به چهرش کشید دیدنی!!

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- مریم مومن همیشه از بازیگرای جذابی بوده که طرفدارای زیاید داره اما خب این جذابیتش جوری نیست که همممه جور آدمی و به سمت خودش بکشونه و مثلا به مانند سحر قریشی حواشی نامتعارف ایجاد کنه. مریم مومن با بازی در سریال "بانوی عمارت" بود که دیده و شناخته شد اما بعد تر خیلی زود تلویزیون رو ترک کرد و زود تند سریع پرید شبکه خانگی! این چهره در سریال نمایش خانگی "جادوگر" شد بازیگر و حالا خیلیا هستند که مریم مومن رو می شناسن!

مریم بانو حالا در اینستاگرام با تعداد فالووری بالا فعالیت دارد و درست از زمانی که دیده شد شروع کرد به انتشار عکس و ویدیو های مختلف تا اینکه رسید به بیش از 230 هزار دنبال کننده. این چهره حالا از همه رقمم ژست و استایل و آرایشی استفاده داره تا لایک و کامنت و سوژه سازی بشه و شهرتی بیشتر پیدا کنه. خانوم خانوما که از هنرمندان دهه هفتادی از کم سن و سال در این عرصه می باشد به تازگی یه سلفی جدید از خود به اشتراک گذاشت که تغییرات بزرگونه ای داشت و مورد توج قرار گرفت.

Untitled

وقتی فرفریای مریم مومن شده یه لامپ تو چهرش که روشنایی میده!

مریم خانوم که علاقه زیادی به این داره که مدام جلوی دوربین فاز بگیره و با رُخ دادنای راه و بیراهش خوشگلیای نچرالش رو به رخ بکشه، یه ویژگی مشترکی رو در تمام عکس هاش استثنائا رعایت کرده و اون هم اینه که موهای فرفریش رو میریزه بیرون تا یه جورایی چهره غرق در میکاپش بیشتر جلوه بده.

از اونجایی که مریم مومن همواره نشون داده که سن بالا به نظر رسیدن رو دوست داره و یه جا هم گفته بود که یکی رو دوست داره و اون خودش نمیدونه و حالا هم چند وقتیه مدام داره با میکاپای خیلی غلیظ و سنگین فیسی سن بالاتر از اون چیزی که هست رو به رخ میکشه، انگاری کلا نمیخواد یه خانوم بزرگ بشه و اغلب با موهای فرفریش یه نمایی به فیسش میده که بیا و ببین!

gtw

استایلی از مریم مومن که ترکیب شده از ایران و اروپا 

اما از حواشی که گاهی برای مریم مومن ساخته میشه شاید بتوان به حجاب و نوع استایل این بازیگر اشاره کرد. او که به مانند خیلی از هنرمندان دیگر اونقدرا در قید و بند حجاب نیست و اندام درشتی هم داره با پوشیدن لباس هایی مثل دامن کوتاه که مدتی پیش دیده شده بود با جوراب شلواری و ژست نه چندان جالب مورد هجوم نظرات مختلف قرار گرفت. 

شاید بگین طرز پوشش هر شخص به خودش ارتباط داره اما نظر خیلی ها بر این است که وقتی خانومی به عنوان سلبریتی تصاویر خود را به گونه ای که میدونه جنجالی میشه، منتشر میکنه پس بایدم در انتظار کامنت های مختلف باشه! برخی هم بازیگران را به عنوان الگوی جامعه عنوان می کنن که باید نتیجه گرفت نه تنها الگو نیستن که گاهی هم باعث رواج موارد ناشایست می شوند!

 

وقتی مریم مومن درمورد مردم یه خالی میبنده و ناجور میشه!

مریم مومن در یکی از مصاحبات خود خطاب به مردم گفت که من خاک پای شما هستم و هر کاری که انجام میدیم، فقط به خاطر شماست. مینا وحید که همبازی خانوم مومن در سریال بانوی عمارت بود با پاسخی عجیب و غریب، حرف این بازیگر رو تحلیل کرد و مریم مومن هم در جواب او صحبت هایی انجام داد که خیلی باعث جنجال در فضای مجازی شد.

این حرف ها به وفور بین بازیگران پیش میاد که مینا وحید هم که جزو یکی از پرحاشیه ترین بازیگران سینماست از این غافله عقب نموند و به گفته برخی از فعالان در فضای مجازی میخواست با این کار برای خودش حاشیه درست کنه، بلکه بیشتر سر زبونا بیفته.

دختر تورک

مریم مومن بعنوان تنها فرزند خانواده در شهر مشگین شهر اردبیل در محله قروه درویش به دنیا آمد و حالا می گوید با افتخار تورک زبان هستم. شیطونی و بازیگوشی دوران کودکی اش آنقدر زیاد بود که پدرش او را (اوغلوم) پسرم صدا می زد.

کار دندانپزشکی در سن پایین

خانم مومن از سوم راهنمایی بخاطر طلاق پدر و مادرش برای اینکه روی پا خود بایستد بعنوان دستیار کنار دنداپزشک کار کرد و مدتی هم اینترنتی مشغول بکار بود.

unknown_335573485_873497620362098_2806041701691657303_n

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی