|

دُخی عربی که با یه کامیون ژل شد عینهو عروسک؛ خانوم پربوتاکسه و کلی خاطرخواه داره!

Dalia Naeem shayanews

در دنیای امروز هستند زنانی که با عمل های جراحی دیوانه کننده سعی می کنند خودشون و منحصر به فرد کنند یکی از این افراد یه خانم عرب اهل کشو…

لینک کوتاه کپی شد
19

شایانیوز- زنی که برای تبدیل شدن به یک باربی واقعی دست به جراحی های پلاستیک جنون آمیزی زد، پس از انجام نزدیک به ۵۰ عمل، چهره جدید خود را نشان داد. دالیا نعیم ۲۹ ساله هزاران دلار برای تغییر ظاهر خود هزینه کرده است تا شبیه عروسک باربی شود. او به دلیل ویژگی های اغراق آمیز و موهای بلوندش، لقب «باربی عراقی» را برای او به ارمغان آورده است.

این مجری و بازیگر متولد بغداد مشتاق است که با ظاهر و عملکرد خود بینندگان را شگفت زده کند. اما آخرین عمل جراحی پلاستیک دالیا پس از اینکه او در یک ویدیو ظاهر جدید و چشم نواز خود را نشان داد، طرفدارانش را شوکه کرد.

1_barbie_iraquiana-21614854

باربی عراقی در حال ژست گرفتن در کنار میکاپ آرتیستش دیده می شود که به او می گوید: خیلی خوشگل شدی عزیزم. مثل باربی. دالیا که بینی خیلی کوچک، ابروهای پرپشت و لب‌های پف کرده خود را نشان می‌دهد در پاسخ می‌گوید: آرایش تو باربی است.

دالیا نعیم با چند عمل زیبایی این شکلی شد؟

گفته می‌شود که این ستاره شبکه‌های اجتماعی در چند ماه گذشته ۴۳ بار زیر تیغ جراحی رفته و تبدیل به یک عروسک باربی واقعی شده است. جراحی هایی که شامل پر کردن لب و جراحی بزرگ کردن سینه می شود.

دالیا به دلیل ظاهر خاطره انگیزش پس از بازی در مجموعه ای از نمایش ها و برنامه های تلویزیونی در کشورش شناخته شده است. او ۹۹۶,۰۰۰ فالوور در اینستاگرام و ۴۳,۹۰۰ دنبال کننده در تیک تاک دارد و مردم به ظاهر منحصر به فرد او توجه زیادی نشان می دهند.

00-9

ویدیوهایی که خانوم نعیم تو تیک تاک منتشر میکنه

وقتی دالیا خانوم اولین و آخرین دیوانه باربی شدن نیست!

این خانوم جوان عرب اولین فردی نیست که سعی داره خودش رو باربی کنه و پیش از او هم یک زن ۶۸,۵۸۵ دلار برای جراحی پلاستیک خرج کرد تا به ظاهر باربی رویایی خود برسد. پرستار تارا جین مک کوناچی ۳۳ ساله از ملبورن استرالیا، ظاهر عروسکی خود را دوست دارد و اهمیتی نمی دهد که مردم در مورد او چه فکر می کنند.

این عاشق جراحی پلاستیک اعتراف کرده است، ظاهر طبیعی خود را از سر تا پا تغییر داده و به دنبال بدن رویایی خود به سراسر جهان سفر می کند. او در استرالیا به دلیل انجام عمل های بیش از حد منع شده است، بنابراین در عوض از کلینیک های بین المللی استفاده می کند.

او علاوه بر جراحی سینه، عمل بینی، کاشت باسن، بوتاکس و چندین عمل دیگر را نیز انجام داده است.

586

دختری که کلی خرجش لباش کرد و حتی از اونا پول درمیاره!

آندریا امیلوا ایوانووا دختر اهل بلغارستان هم از سلاطین عمل های زیبایی هست و نزدیک به ۲۲,۱۴۰ دلار برای انجام ۴۳ عمل جداگانه هزینه کرده است که شامل ۳۰ تزریق اسید هیالورونیک برای بزرگ کردن لب هایش بوده است. این جوان ۲۵ ساله بوسه های خود را برای کریسمس به حراج گذاشته بود و کلی هم مشتری داشت!

آندیا البته اهداف دیگری هم در سر داره و گفته که من می خواهم لب هایم را بزرگتر کنم و همچنین برای دستیابی به هدف جدیدم یعنی داشتن بزرگ ترین چانه دنیا تلاش خواهم کرد. من در حال برنامه ریزی برای استفاده از روش های جدید روی صورتم هستم و می خواهم با ایمپلنت های سیلیکونی سینه هایم را بزرگتر کنم. علاوه بر داشتن بزرگترین لب های دنیا، به زودی می خواهم خودم را با بزرگترین و نوک تیزترین چانه دنیا ببینم.»

00-4-1024x576+(1)

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

  • صبا ارسالی در

    واای چقدر زشت و ترسناکن....

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی