|

ویدیو رُمانتیک "نیکا فرقانی" با فِیسی نانا شدش؛ دُخی خواهرا شهربازیو گذاشتن رو سرشون!

saranika forghani shayanews

سارا نیکا فرقانی همیشه پرطرفدار بودن اما اینبار نیکا خانوم که شیطون تره ویدیویی از خود به اشتراک گذاشت تا خط چشم زیباش رو حسابی به رخ بکشه.

لینک کوتاه کپی شد
2

شایانیوز- یه وقتایی می بینیم یه بازیگرایی هستند که سن و سالشون پایین و کمه اما از بازیگرای سن وسال دار هم سابقه کاری بیشتری دارن چرا که از بچگی شروع به کار گردن. مثلا ترلان پروانه رو به یاد دارید؟ خانوم خانوما از همون بچگیشم بازی میکرد و افتاد تو این خط که خب با وجود اینکه درست و مشق و تحصیل داشت اما آموزش و یاد گیری و بازیش رو کنار نگذاشت و ادامه داد. اما برخی هستند به مانند سارا و نیکا فرقانی که از بچگی شروع به فعالیت در این عرصه کردناااا، اما خب این مدلی که فقط در حد دیده شدن بودند و دیالوگ یا حرکت خاصی نداشتند. سارا و نیکا فرقانی حتی با سریال پایتخت که تنها کار در کارنامه کاریشونه بزرگ هم شدن و رفته رفته محبوب و مشهور گشتن، اما هر چی بیشتر گذشت مخاطب دید ای دل غافل، سارا و نیکا فرقانی چندان فرق خاصی با بچگیشون نکردن و همچنان هم نمیتونن به خوبی و طبیعی طور ایفای نقش کنند!

سارا و نیکا با مادر الکی سارا و نیکا با مادر الکی
سارا و نیکا با مادر واقعی سارا و نیکا با مادر واقعی

سارا و نیکا شاید بازیگر خوبی نشده باشند، اما شاخ های مجازی خوبی شدند!

اما خوبیه این شهرته و پایتختی که اومد و ساخته شد تا دوقلوهارو نشون بده این بود که سارا و نیکا به طرز عجیبی نشستن تو دل مخاطب! 

دوقلوهای همسانِ نقی این روزا حسابی بزرگ شدن دیگه واسه خودشون خانومی هستند که البته از اونجایی که چهره ای بی بی فیس دارند، همچنان ریز بودن چهرشون مشخصه در صورتی که نزدیک به 19 سال سن دارند!! سارا و نیکا در اینستاگرام فعالیت دارند اما نه این مدلی که خیلیییی اکتیو باشن  اما باز با این حال هر کدوم یک میلیون فالووری هست که جذب کردن که به نظر میرسه بیشتر همراهانشون تو رنج سن و سال خود سارا و نیکا باشن.

زیبایی تمام عیار نیکا فرقانی که تو بومرنگ ریزوند بیرون!

قطعا پنج انگشت شبیه به هم نیستن و حتی اگه دوقلو های همسان هم باشید باز یه فرقایی با هم دارین. سارا و نیکا هم اینچنین هستند چرا که نیکا از سارا شیطنت بیشتری داره و روحیه ای پر جنب و جوش تر از خود نشون میده. در ادامه جدیدترین استوری نیکا بانو رو مشاهده می کنید که با خط چشم جذابش اطوارهای دخترونه میاد! البته که این ویدیو به صورت بورنگ هستش و جالبه که سارا و نیکای پایتخت همیشه از این آتیم برای مطرح کردن خود استفاده می کنید.

مادر مشهور سارا و نیکا که دختراشوم آورد جلو دوربین!

سارا و نیکا تو گذاشتن پست تنبل هستن اما در لایو گذاشتن اون هم با فیلتر های اینستایی خیلی هم زرنگ و پرکارند. در ادامه لایو جدید نیکا فرقانی را مشاهده می کنید که مامانشم به لایو میاره و ظاهرا مامان جان هم دستی در تلویزیون داشته و به گفته خود در برنامه "به خانه بر میگردیم" اومده بوده! کاربران در نظرات همچنان بر این عقیده بودند که سارا و نیکا خیلی سرد و وا رفته هستند و استعدادی در بازیگری ندارند!

وقتی سارا و نیکا شهربازی رو میذارن رو سرشون!

سارا و نیکا فرقانی در ایران زندگی نمی کنند و تقریبا همون سن و سالی بچگی و پیش از اینکه وارد مدرسه بشن با مادر و پدرشون برای تحصیل رفتن سوئد! دوقلو ها گرچه که یه مدت به شدت سوژه ای جنجالی برای فضای مجازی شد بودن و عکس و فیلم های نامتعارفشون همه جا پخش بود، اما حالا با بیشتری رعایت عکس و فیلم از خودشون به اشتراک میذارن در حالی که خیلی از خانومای بازیگر سینما که مطرح هستن و سن دار، با شرایطی بسیار ناجور گاهی دیده میشن! سارا و نیکا مدتی پیش به شهربازی رفتن که خب نیکا خانوم از این شرایط هم نگذشت و به اشتراک گذاشت.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی