|

وقتی مهشید جوادی بازیگر شیردوشِ آنام تو اینستا اُعجوبس؛ ژست کافه ای خانوم چه بدخُلقه!

mahshid javadii shayanews

مهشید جوادی مِن جمله بازیگرانی محسوب میشه که استایل چیتان پیتان زیاد دوست داره و اینبار با ظاهر نارنجی رنگش مورد توجه فالووراش قرار گرفت.

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- مهشید جوادی بازیگر جوان و جذاب ایرانی می باش که با بازی در سریال "بچه مهندس" شهرت خود را پیدا کرد. البته که این چهره سابقه بازی در سریال های دیگر رو هم داره اما قطعا برای هر بازیگر یک کاراکتر میتونه نقطه اوجش بشه و بکشونتش بالا! مهشید جوادی با نقش مرضیه بود که شناخته و شهره شهر شد!! مهشید جوادی درسته که درحال حاضر کم کار شده و بیشتر تئاتر بازی میکنه اما باید گفت ایشون هم به مانند همه بازیگران اینستاگرامی و امروزی با استفاده از این فضای نامرئی به خواستش رسیده و حالا تنها کافیه صفحه اینستاگرامش رو به روز سالنی کنه تا محبوب دل کاربر بشه!

مهشید بانو خب یه دختر دهه هفتادیه که به جز بازیگری تمرکز زیادی بر روی ظاهر و استایلش داره و اصلا اصول یک بازیگر اینه که تنها به فکر شغل و حرفش نباشه بلکه استایلی که از خود نشون میده هم جذابیت کافی رو داشته باشه. مهشید جوادی خیلی اهل عکس گرفتنه و خب چون روحیه ای شیطون طور هم داره گاهی با فیگور و یا لباس هایی که انتخاب میکنه فالوورش رو حسابی متعجب میسازه! این چهره به تازگی تصویری از خود پست گذاشت که گویای موارد گفته شده بود. جالبه که این ظاهر هیچ سنخیتی با اونچه که از مهشید بانو در سریال دیده ایم نداره.

mahshidjavadii_334049421_1249706365953284_7135236622907042846_n

فیگور کافه ای مهشید جوادی که انگار زوری ازش عکسیدن!

مهشید جوادی از بی حاشیه ترین بازیگراست و حتی دیگه اگه عجیب ترین استایل رو هم ازش ببینیم باز هم انگاری اون جنجال لازمه رو به پا نمیکنه چرا که این روزا دیگه همه بایگرای به خصوص خانوم شدن یه پا عجیب پوش و به همین علت چشم بیننده اونقدری عادت کرده که شاید توجه هم نکنه چه برسه به حاشیه!

اما میون اینهمه عکس یه قانون نانوشته ای میون کاربران اینستاگرام هتس که اصلا مشهور و معمولی هم نداره و همه و همه علاقمندن تا یه عکس تو رستوران یا کافه داشته باشن و با ژستی عقاب طور نشون بدن که بللله ما در این فضا هستیم! در ادامه اما یه استوری تازه از مهشید جوادی مشاهده می کنید که اینچنیه و با فیگور عجیبش که انگار به زور دستش رو اون پست جا داده بی لبخند عکسش رو گرفته!

mahshidjavadii_s instagram 2023-3-6 story

تست بازیگری مهشید جوادی که خیلی نابلد بود!

 این روزا دیگه بازیگرای جَوون و جذاب و نوچهره تو سینما و تلویزیون و شبکه خانگی زیاد شدن که هنرمندان قدیمی تر بدجوری زدن تو جادی خاکی. این روند سینما و تلویزیون هم نمی شناسه که مثلا گفته شه تو جعبه جادو این روند بیشتره و سینمایی ها زورشون بیشتره، خیر! 

مهشید جوادی که بعد از بچه مهندس خیلی پیگیر پیدا کرد اینبار در برنامه تلویزیونی تست بازیگری داد که خب از نظر کاربران خیلی آماتور بود جوری که انگار نه انگار ایشون بازیگره!

بیوگرافی جذاب مهشید جوادی

مهشید جوادی متولد 2 بهمن 1374 در ارومیه ، بازیگر سینما و تلویزیون است.

فارغ التحصیل لیسانس رشته ریاضی کاربردی می باشد که از تئاتر شروع کرد و اولین بار با سریال آنام دیده شد و کنار آن در عرصه نقاشی رنگ روغن فعال است.

عاشق چای است و فرزند اول خانواده بوده و تنها یک برادر کوچکتر متولد 1380 دارد که از او بعنوان بهترین رفیق خود نام می برد.

مهشیدجوادی

از شروع تا شهرت با آنام

در 14 سالگی کلاس های خبرنگاری و گویندگی را گذراند تا اینکه مدتی بعد به تئاتر پیوست و در سال 94 وقتی 20 ساله بود با سریال «حورمت» وارد شبکه استانی شد.

به دنبال فراخوان بازیگری سریال جدید جواد افشار تست داد و قبول شد به این ترتیب او در سال 1396 با سریال «آنام» در نقش جوانی مارال جلوی دوربین رفت.

مهشید+جوادی

شیر دوشیه خانوم چی میگه!

برای سریال «آنام» باید دوشیدن شیر بلد می شدم که به لطف دوستان و مربی که داشتم نحوه دوشیدن شیر گاو را یاد گرفتم که برایم خیلی لذتبخش بود.

مهشید-جوادی

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی