|

زنِ سپهر حیدری اولین فیگور رُمانتیکشونو گذاشت میون جمع؛ این مارپیچ رفتنا چیه!

aram jouyandeh shayanews

آرام جوینده همسر سپهر حیدری می باشد که جدیدا تو اینستا با تریپای عجیب زیاد ظاهر میشه و اینبار هم زاویه فک خانوم مورد توجه قرار گرفت.

لینک کوتاه کپی شد
4

شایانیوز- دیگه بازار بازیگرای زن به نظر میرسه که سرد شده باشه و این روزا همسران فوتبالیست ها هستند که چه در ایران و چه در جهان سر و صدای عظیمی به پا کردن! خب تو ایران خودمون قطعا سپهر حیدری یکی از صدر جدولی ها در این رابطه هستش که همراه با خانوم خانوماش آرام جوینده داره میترکونه. این در حالیه که سپهر حیدری تو تایم فوتبالیش چندان چهره جنجالی نبود اما حالا سپهر حیدری رو می بینیم با خرواری از حواشی نامنظم و نامتعارف که همشون هم از آرام جویده همسر آقای مشهور نشات میگیره. 

آرام بانو که تو دهه نود وارد فضای نامرئی اینستا باز ها شد و شروع به فعالیت کرد شاید چندان شناخته شده نبود اما کمی بعد با رفتن به مستطیل سبز و یا حضور در تمرینات بازیکنان زیر نظر سپهر، و چند حواشی دیگر به شدت بولد و دیده شد. آرام بانو اما حالا دیگه رو پای خودش ایستاده و در این زمینه تازه سپهر رو هم هندل میکنه و تا کمی آقای حیدری از دید ها خراج میشه با یه حرکت اسمش رو میندازه بر سر زبون ها! آرام جوینده تا همین چند ماه پیش پیجی با 200 هزرار دنبال کنده داشت اما با تغییر روند فعالیتاش و پرایوت کردنش این تعداد خیلی زود به بیش نیم میلیون دنبال کننده رسید! حالا میگین چه روندی؟ در ادامه جدید ترین تصویری که آرام جوینده منتشر کرد رو مشاهده می کنید.

aramarera_330857733_1187324055290644_6262468625483246859_n

صفحه اینستاگرام آرام جوینده که همش شده آرامه سانتی مانتال!

اما وقتی شما ذره ای زیر پست آروم بانو میاید پایین و وارد کامنت ها میشین اولین نظری که داده شده مختص به سپهر حیدری می باشد که البته همیشه و همیشه اینچنینه و سپی خان نفر اول بیا ملکش نظر میده و همیشه هم با قربون صدقه هایی شیک و بالاترین سطح این حسش رو بیان میکنه.

این تصویر آرام جوینده هیچ گونه کپشنی نداشت و بی دلیل تنها برای ابراز وجود گرفته و پست شده بود. آرام جوینده از اون دسته بانوان می باشد که علاوه بر عمل های  زیبایی پر و پیمون و فضایی که داشته، آرایش هایی غلیظ هم میکنه و کلا بیخیال هیچ آیتمی در میکاپ نمیشه. در اخر هم جالبه که با فیلتر و ادیت های زیاد تصویر رو در میاره و میشه اینی که بالا دیدین!

البته که این روال چند وقت اخیر آرام جوینده هستش و چند پست آخرش همشون به همین شکل هستند اما واقعا سوال اینجاست چرا؟

Capture

البته که اگه بخوایم هم ما و هم شما واقعیت رو در نظر بگیریم باید راست و حسینی بگیم این روزا دیگه کمتر کسی پیدا میشه که از درآمد بالا و شهرت بدش بیاد! خب هر کسم از یه راه و آرام جوینده از این راه! آرام جوینده علاوه بر اینکه همسری مشهور داشته و راه براش باز بوده تا به راحتی دیده بشه، ظاهر و اندامی اینستا پسند هم داره و همه این موارد دست به دست هم دادن تا این شخص به این شرایط برسه. آرام جوینده بر این نظره که زندگی تو دبی خیلی گرونه و بادی شغلی که به درهم بشه ازش پول دراورد داشت!

aramarera_279901657_685078246079292_8336275766909590009_n

اولین عکسی که آرام جوینده با همسرش منتشر کرد!

سپهر حیدری بعد از اینکه پیشکسوت شد زد تو کار مدارس فوتبال و حالا هم در ایران و هم در دبی پنج شعبه داره که خب در نهایت لایف استایل مرفهی رو بریا خانوادش ساخته از نوع لوووکسش. اما این زوج جهت نشون دادن عشق و علاقه خود گاهی تصاویری به اشتراک میذارن که هم مورد توجه قرار میگیره و هم تمسخر میشه و این یه موضوع عادیه تو فضای مجازی که مثبت و منفی هر دو هست!

آرام جوینده مثلا به تازگی در یک استوری اولین عکسی که همراه با سپهر حیدری گرفتن رو منتشر کرد که جالب بود.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی