|

واویلای الهام حمیدی با لباس خوشگلِ بلوچی؛ لایف استایل و رُخ خانوم غلیظ و پر بوتاکسه!

elham hamidi shayanews

الهام حمیدی از بازیگرای محبوبی محسوب میشه که اکثرا اهل استایل های عجیب هستش و اینبار با کت کوتاه هزار رنگش همرو سورپزایر کرد.

لینک کوتاه کپی شد
2

شایانیوز- الهام حمیدی از بازیگرای دوست داشتی و مشهور و البته قدیمی در این عرصه شگفت انگیز می باشد که سالهاست در فیلم و سریال های مختلف ایفاتی نقش دارد اما همیشه و همیییشه الهام حمیدی رو در نقش های مثبت دیدیم و یا اینکه اگر هم منفی بوده بالاخره ته داستان مثبت شده و این برمیگرده به چهره خانوم بازیگر که ذاتا مثبت دیده میشه. جالبه که الهام حمیدی در لایف استایل واقعی خود اصلا مثبت نیست و اتفاقا از چهره های قرتی ای هستش که در عین ساکت و آروم بودن به شدت غلیظ طور دیده میشه! شاید براتون سوال شه یعنی چی غلیظ دیده میشه که در ادامه به وضوح متوجه خواهید شد.

الهام حمیدی این مدلیه که خیلی به خودش میرسه و اصولا اهل ساده پوشی نیست که هیچ، در هررر شرایط هم با چیتان پیتان کامل دیده میشه جوری که باید چهره واقعی و ساده این بازیگر رو تنها در سریال های تلویزیونی دید! خیلی از بازیگران خانوم در این دوره زمونه اینستاگرامی این سبکی شدن و سعی دارن تا در رقابتی که به راه انداختن از لحاظ ظاهر، از دیگری جلو بزنن که خب نتیجش میشه استایل هایی رنگارنگ و عجیب با چهره هایی پر عمل و پروتز که گویی آقایان و خانومهای دکتر شابلون انداختن و هِییی در حال تکثیر هستند!!

elhamhamidiiii_71294543_231442611169991_3389749772797841562_n

استایل خیلی جذاب و جدید الهام حمیدی که همرو سورپرایز کرد!

فیس های عمل کرده و لب های پر از ژل تو سینمای ما خیلی زیاد شده جوری که دیگه صدای خود خانوم های بازیگر که نچرال فیس هستند در اومده! الهام حمیدی طبیعی نیست اما خب از اون مدل عملی های تابلویی هم نیست که مثلا به مانند نیوشا ضیغمی لب هایی درشت و بینی سر بالا داشته باشه. خانوم بازیگر بیشتر بر روی آرایش و استایل تمرکز داره و اصولا تو اینستاگرام هم کم عکس منتشر می کنه.

الهام حمیدی هر صد سال یکبار پست میذاره که خب تو همشون هم ظاهری از همه لحاظ کار شده داره، اما خوبیش اینه که جدیدا دیگه هر عکس کم کیفیتی رو به اشتراک نمیذاره فقط جهت دیده شدن!

در ادامه مثلا جدیدترین تصویری که این بازیگر منتشر کرد رو مشاهده می کنید که با تیپ جذابش فالووراشو سوورپرایز کرد. ایشان در یک پست اینستاگرامی با مانتویی رنگارنگ با طرح سوزندوزی‌های بلوچی دیده شد. او این استایل را با شلوار و روسری مشکی تکمیل کرده بود.

elhamhamidiiii_334420138_2325517334287532_171618295354754158_n

وقتی الهام حمیدی خودش دست به آرایش میشه ناجور میشه ولی به دست آرایشگر ته جذاااباست!

در ابتدای متن گفتیم الهام حمیدی غلیظ دیده میشه حالا چرا چون خانوم خانوما به شدت اهل آرایش های پر ملات هستش و تا جایی که میتونی میکاپ میکنه. 

.الهام حمیدی به نظر نمیاد اعتماد به نفس کافی رو نداشته باشه اما قطعا میکاپ رو به شدت دوست داره جوری که کاملا نقاشی طور میکاپ میکنه. البته که خانوم بازیگر اغلب این مدلیه که وقتی خودش آرایش میکنه چندان جالب به نظر نمیاد ولی خب وقتی آرایشگر این کار رو برای الهام بانو انجام میده، چهره این بازیگر این مدلیه که کاملا پتانسیل زیبایی رو داره و با آرایش تمیز و آراسته واقعا شیک و جذاب میشه! 

الهام+حمیدی

وقتی خودت طراح لباسی و استایل زدی کپی از خانوم آمریکایی!

الهام حمیدی خودش قبلا طراح لباس بوده اما اینطور که معلومه بیشتر طرفدار سبک خاص بوده و هست چرا که این موضوع رو به وضوح میشه در ظاهر خودش دید.

مثلا مدتی پیش از الهام حمیدی لباسی دیدیم که طی یک کپی برداریه جالب و نه چندان زیبا از روی خواننده آمریکایی، جنل مونی انجام شده بود. البته که یک بازیگر و یا هنرمند اصلا ذاتا علاقمنده تا متفاوت دیده بشه و از اونجایی هم که بازیگران نصف استعداد و بازیشون مهمه  نصف دیگه ظاهر و استایلشون، خب در این راه تلاش هایی هم دارند. حتی در سطح جهان مراسماتی همچون مت گالا صورت مییگره که انواع و اقسام استایل های شاخدار رو درش می بینید اما خب با توجه به فرهنگ ما ایرانی ها چنین ظواهری غریب به نظر میاد.

Untitled+(3)

الهام حمیدی چه خودشو سوراخ سوراخ کرد!

گفته بودیم الهام حمیدی خیلی تابلو تزریقات نداشته و خودشم که همین چند وقت پیش گفته بود من اهل تزریق و بوتاکس نیستم حالا ویدیویی از خانوم بازیگر منتشر شده که به کلینیکی لوکس رفتن و تزریقات انجام دادند. البته که اینهمه صافی پوست قطعا یه حرکتی هم میخواد که روش زده بشه وگرنه کسی با بالارفتن سنش جَوون تر نمیشه که خانوم حمیدی بشن!

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی