|

وقتی "شاهرخ استخری" با خونواده رفته دریا اونور آبی؛ زنش دکترای چیتان پیتانی داره!

shahrokh estakhri shayanews

شاهرخ استخری تا پیش از بولد شدنه اینستاگرام عقایدی داشت که ظاهرا خیلی نتونست روشون بمونه و حالا آقا رو با خانومشون به صورت جنجالی می بینیم.

لینک کوتاه کپی شد
1

شایانیوز- این روزا دیگه تعداد بازیگرای جدید و الورود اونقدری زیاد شده که شاید هنرپیشه های ده سال پیش دیگه خیلی به چشم نیان! شاهرخ استخری یکی از همین چهره هاست که با بازی در سریال "دلنوازان" دیده و شناخته شد. آقای بازیگر به قدری اون تایم شهرت پیدا کرد که شد کراش خیلی از دخترای دهه شصتی! شاهرخ استخری کمی تا قسمتی گذشت و ازدواج کرد اما از اونجایی که اون زمان خیلی رو بورس بود و تو مراسمات و مصاحبه دعوت میشد، همسرش رو نمیاورد چرا که معتقد بود نباید تصویری از خانوم خانوماش جایی گذاشته بشه اما چیزی نگذشت که شاهرخ استخری جوری اوپن مایند شد بیا و ببین! شاهرخ خان حالا اینستاگرام رو با عکس و فیلمای خانوم بچهاش پر کرده جوری که باور کردنی نیست اینهمه تغییر عقیده! در ادامه جدیدترین عکس از این زوج رو مشاهده می کنید که بنظر میاد ایران نباشه!

hashiyeh_irooni_s instagram 2023-2-28 story

سلیقه تغییر یافته شاهرخ استخری قبل و بعد از اینستاگرام!

البته که این موضوعات کاملا سلیقه و اعتقادی هستش و هر کسی ممکنه یه مدت یه مدلی فکر کنه و بعد با مثلا غلیظ تر شدن اینستاگرام کلا نظراتش تغییر کرده باشه. شاهرخ استخری نمونه بارز این موضوع هستش که با هرچه اکتیو تر شدن در این سرویس عجیب تر شد و حالا آقای بازیگر رو در حالی می بینیم که فعالیتی بسیار گرم و پررر حاشیه داره و همسرشون خانوم سپیده بزمی پور نیز از بلاگرای پرکاری هستند که درآمد بالایی از این طریق دارند!

sepi_bazmipour_262522590_417291380101615_6483526452364170049_n

استعداد همسر شاهرخ استخری که پشت گوشی داشت حیف میشد!

البته سپیده خانوم بزمی پور انگاری داشتن حیف میشدن که پشت پرده بودن چرا که ایشون هم در زمینه بلاگری خیلی خیلی تو دل برو و فعال و با استعداد هستند و هم در مدلینگ و ژست گرفتن! اما در ادامه تصویری جدید و جذاب و البته خانوادگی از شاهرخ و سپیده و خواهرش و ... مشاهده می کنید که تیپاشونم ساحلیه و توجه کاربران رو به خودش جلب کرد.

ناگفته نمونه که قطعا خیلی از کاربران هستند که از سپیده و شاهرخ و ... جذاب تر استایل میزنن اما چون این چهره ها دارای شهرت هستند، برای مخاطب یه جور دیگه جذابیت داره و علاقمنده تا بدونه فلان چهره چه مدلی میپوشه چه مدلی میخوره چی مدلی میخابه کجاها میره و ...!

Untitled+(1)

شغل دوم شاهرخ استخری که با سن کمش پول رو پول میزاره وحشتناااک!

امکان نداده که شما بازیکن دو تیم آبی و قرمز باشید و یا بازیگر بوده باشید و ثروتمند نباشید! اما به جز بازیگری و درآمدهای چند صد میلیونی و حتی میلیاردیش، بیشتر بازیگرا به خصوص آقایون شغل دوم و حتی سومی هم دارند که ازش پول بسیار زیادی در میارن. 

معمولا برای بانوان سالن های زیبایی هستش که خب میرن تو کار خدمات زیبایی و پول خوبی هم در میارن. برای آقایون نیز رستوران و طلا فروشی و مدلینگ و ... میشه شغل دوم و سومش که اینها هم بسته به اون جایگاهی که دارند میتونه درآمد بالایی داشته باشه. شاهرخ استخری به عنوان شغل دوم طلافروشی رو انتخاب کرده که البته ابتدا میخواسته رستوران بزنه به مانند خیلی ها، اما حال آقای استخری که از متولدین دهه شصت هستش صاحب برند سنجاق هستش که چند شعبه در تهران داره و لایف استایل بسیار مرفه و شاخ برای خود ساخته.

بیوگرافی شاهرخ استخری

شاهرخ استخری بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان 14 مهر ماه 1359 در تهران متولد شد. این هنرمند کشورمان دو خواهر دارد که یکی در خارج از کشور زندگی میکند و خواهر دیگرش نیلوفر ساکن ایران است و پدرش کارمند پتروشیمی بوده و از طرفداران تحصیلات دانشگاهی است و همین امر سبب شد تا شاهرخ استخری با وجود علاقه به بازیگری در رشته مهندسی صنایع تحصیل کند.

پدر شاهرخ استخری اصالتا اهل فارس است و نام خانوادگی استخری هم برگرفته از مکان زندگی اجدادی خانواده استخری در استان فارس است.

shahrokh_estakhri_274331811_755863929135308_5135614199167288895_n

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی