|

نانای نایِ رونالدو میون سعودیا تو محفل مخصوصشون؛ گیر دُخی عربای جذاب رو کریس!

به تازگی عربستان روز ملیشون رو جشن گرفت که خب نقل محفلشونم رونالدو بود اما ظاهرا مردم این کشور از نبود جورجینا خیلی ناراحت شدند!!

لینک کوتاه کپی شد
5

شایانیوز- حضور کریستیانو رونالدو و البته جورجینا رودریگز در عربستان تبدیل به یکی از داغ ترین و جنجالی ترین و البته باحالترین موضوعات در جهان شده جوری که این زوج و فرزندانشون تکون میخورن همه جا پخش میشه و این دقیقا همون هدفی هستش که عربستان سعودی به دنبالش بود تا رسم و فرهنگش رو به کل دنیا نشون بده و سر زبونا بیوفته! رونالدو البته که برای این حضور و لایف استایل رقم کمی نگرفته و قطعا شخصیتی به مانند رونالدو که تا به حال افتخارات زیادی رو به دست آورده و دیگه به نظر میرسه آرزوی چندانی نداره، قطعا رکورد دار بودن در رقم قرارداد هم میتونه آیتمی در لیست رکورداش باشه و در آخر اینکه جوری سعودی های دشداشه پوش بهش میرسن که نگو و نپرس!

اما در آخرین حواشی که از این زوج دیده شد میشه به روز ملی عربستان اشاره کرد چرا که 22 فوریه تو تقویم به عنوان روز تاسیس عربستان سعودی شناخته شده و به همین علت این کشور هر سال چنین روزی رو با عنوان روز ملی جشن میگیرن که خب امسال هم یه مهمون خفن داشتن که چه بهتررر، جذاب تر از هر سال خودنمایی کردند. در ادامه ویدیویی از رونالدو مشاهده می کنید که رقص این بازیکن پرتغالی رو میون عربها نشون میده اونهم با لباسی مخصوص و شمشیر به دست!

وقتی رونالدو به هررر ساز سعودیا میرقصه! نانای نای کریس جان با دشداشه و البته شمشیر!

پادشاهی عربستان روز آغاز حکمرانی آل سعود در عربستان رو هر سال جشن میگیره که خب در این موضوع خیلی از موسسات و باشگاه ها دخیلن و مراسماتی برگزار میکنن!

در این بین باشگاه النصر عربستان نیز خب از اونجایی که یه چهره شاخ داره اومد و تو ورزشگاه با رقص و لباس مخصوص و شمشیر، رونالدو رو به جهانیان نشون داد که البته هم جالب به نظر میرسید و هم اینکه برخی میگفتند کریس جان ظاهرا برای پول به هر ساز عربستان در حال رقصیدنه!!

unknown_332745285_787292449510217_3589469413283823280_n

حمله مردم عربستان به جورجینا وقتی بهشون محل نداده!

البته که ظاهرا این تنها توقع عرب ها از این زوج تازه ورود نبود و در حالی که رونالدو برای این جشن همه کار کرد، بسیاری از مخاطبین عربستان منتشر بودند تا حضوری پررنگ از جورجینا رودریگز نیز ببیند و از اونجایی که خانوم خانوما در این پنج ماه بارها گفته برای حضور در این کشور خیلی خوشحاله، اما انگاری هیچ توجهی به فرهنگ عربستان نداشته و این موضوع مخالف هدف های عربستان بوده چرا که در ابتدای متن هم اشاره کردیم سعودی ها بریای آوردن کریس و همسرش قصد داشتند تا فرهنگ و رسومشون رو به جهانیان نشون بدن و روی تاثیر بسیار زیاد جورجینا خیلی حساب کرده بودند!

همین شد که برخی کاربران عربستانی در فضای مجازی پیام‌هایی رو منتشر کردندو پرسیدند چرا جورجینا تاحالا برای جشن این حاظر نشد، به خصوص که خانوم خانوما از زمان سفرش به ریاض علاقه وافری به همزیستی با مردم عربستان سعودی نشون داده بود!

georginagio_324069067_701731708023874_4983551047217722140_n

رونالدویی که دل دخترای جذاب عربو برد! از شاهزاده تا دختر شایسته!

اگر فکر میکنید هجوم عربها به همینجا ختم میشه باید بگیم سخت در اشتباهید چرا که رونالدو ظاها علاوه بر اینکه برای آل سعود اتفاقی شگفت انگیز در فوتبال بوده، برای بانوان خوشگل و مایه دارشون هم عشقی بوده که حالا نزدیک شده و دست یافتن بهش آسووون تر!

مثلا شیخه ماهرا شاهدخت اهل دبی که از به علاقه قدیمی و غلیظش نسبت به رونالدو اعتراقف کرد و پافشاری به ازدواج با او کرد حتی با وجود اینکه میدونه جورجینا همسر کریس یکی از جذابترین مدل های جهانیه و این زوج 7 سالی میشه که با هم زندگی مشترک دارند.

از طرفی هم شیلا سبت دختر شایسته بحرین علنی از رونالدو خواستگاری کرد در حالی که ایشون حاضره همسر دوم این ستاره پرتغالی باشه و مشکلی با در یک خانه زندگی کردن با هَووی محترمه هم نداره!

Untitled

georginagio_317712680_593122866146866_3149561736140573786_n

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی