|

تولد بازیِ سپهر حیدری و زنش جلو کلی فالوور چون مامان شده!

aram jouyandeh shayanews

آرام جوینده همسر سپهر حیدری که در فضای مجازی برو بیایی برای خود به راه انداخته اینبار با قمیش هایی تیز و تند نظر کاربران رو به خود جلب کرد!

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- سپهر حیدری از بازیکنان اسبق پرسپولیس می باشد که حالا برای خود تبدیل به مربی آکادمی شده و هم در ایران و هم در دبی دو مدرسه فوتبال داره! خب بعد از پیشکسوت شدن تو مشاغل مختلف شخص ممکنه بزنه تو کار و باری دیگر و حالا بنا به پولی که داره و خواستَش، ادامه درآمد و زندگیش رو از راه دیگه ای در میاره! اما برخی هم هستند به مانند سپهر حیدری که خب علاقمندن تا همون فعالیتی که قبل داشتن رو حالا جور دیگه ای ادامه بدن و در نتیجش میشه شغلی که در ابتدای متن گفتیم. سپهر حیدری خود نیز به همراه خانوم بچهاش مدتی میشه که از ایران رفتن و دبی زندگی میکنن، اونهم در آسایش و آرامشی لاکچررری!

سپهر حیدری از متولدین دهه پنجاهی می باشد که همسری داااف و جذاب اختیار کرده. آرام بانو که به گفته برخی از خبرگزاری ها اوایل دهه هفتاد به دنیا اومده حالا در کنار سپهر جان جانانش لایف استایلی پولداران دارد که البته این یه معامله برد برد بوده چرا که سپهر خان همسری به شدت عملی و جذاب و جذب کننده گرفته و داره باهاش خیلی بیشتر از قبل مشهور میشه! از طرفی هم آرام جوینده از شهرت آقای شوهر بهره کامل رو برده و تا به اینجای کار تونسته به نیم میلیون دنبال کننده برسه با کلی معروفیت و لبته پووول!

unknown_80652164_174825373608888_3156736894100756912_n

ابراز علاقه جذاب سپهر حیدری به خانوم خانومشا جلو کلیییی آدم!

سپهر حیدری همیشه تو پیج خودش و زیر پستای خانومش عشق بی حد و مرزی که به آرام و دوتا گل پسرش داره رو نشون داده جوری که کاملا واضح عیاااان همه بفهمن و بدانند که آقایان و خانومهاااا، سپهر حیدری به شدت عاشق و شیفته خانوم بچهاشه! این میزان ابراز احساسات در  صفحات مجازی تنها نشون دهنده جلب توجه هستش که خب میدونید این روزا داشتن اندام و چهره ترند و شاخ میتونه کلی شمارو بالا ببره و جذب فالوور کنید. حالا در این میون شما فکر کن طوری رفتار کنید که انگاری برای همسر خود میمیرید، همین میشه که کاربر ناخواسته جذب دیدن روابط شما با زن و یا شوهرتون میشه.

مثلا سپهر حیدری هربار که از همسرش آرام تصوری رو به اشتراک میذاره با نظرات زیاد و به شدت ناجوری همراه میشه که خب کمال ناباوریش اینجاست که سپی خان هیچگاه هم نظراتش رو نمیبنده و همیشه میذاره تا برخی از کاربران نه چندان محترم صحبتشون رو با کمال وقیح بودن بگن! خب چرا؟ در ادامه پست آقای فوتبالسیت رو مشاهده می کنید که برای همسرش آرام به مناسبت روز مادر گذاشته بود.

Capture

کپشن: بهترین مادر دنیا عشق ابدی من
با چند جمله کلیشه ای نمیشه مهربونیات گذشتهات و صبوریهات و… تو زندگیمون رو توصیف کرد
تو بهترینی هم تو مادر نمونه بودن هم تو همسر بی نظیر بودن
به خاطر تک تک لحظه های قشنگ و آرامشی که با حضورت تو زندگیم به من و بچه هام هدیه دادی ازت ممنونم و تا ابد عاشقتم
روز مادر بر تو و همه مادران شیر دل سرزمینم مبارک

unknown_66508953_359744228258280_5414228198728073777_n

قمیش های پی در پی آرام جوینده جهت کسب فالوور حلال!!

آرام جوینده تا همین چند ماه پیش چیزی حدود 200 هزار دنبال کننده داشت اما تو یه حرکت خیییلی هوشمندانه اومد و پیجش رو پرایوت کرد! خب قطعا پیجی که بزرگه رو نباید قفل کرد چرا که دیگه صفحه ای شخصی نیست و کلی آدم جورواجور رو در خودش جای داده! اما چرا این حرکت رو میزنه؟ قطعا دلیلی نمیتونه داشته باشه جز اینکه میخواد همه فالوش کنن و کسی مجانی و الکی پلکی با تصاویر جذاب خانوم خانوما آشنا نشه! بالخره دیدن تصاویری ایشون هزینه داره و هزینش هم فالو کردن و موندن تو پیجه!!

اما سوال دیگه اینجاست که آرام جوینده چجوری تونست یهوووو 200 هزار دنبال کننده رو به 500 هزار برسونه؟ در ادامه نمونه ای از محتوا سازی وی رو مشاهده می کنید تا خوشدون متوجه بشی چجوووری!

پرس پایی که خود سپهر حیدری هم نمیتونه بره ولی خانومش میررره!

این روزا دیگه قر و قمیش اومد تو اینستاگرام شده محتوای اصلی برای جذب فالوور! خب آرام بانو هم که در این حوزه از قهاران هستند و با توجه به اینکه چهره ای به شدت عملی دارن و سرتا پارو کوفتن و دوباره ساختن، در روند کاریشون سرعت به شدت بالاتر رفته! 

آرام جوینده نیز سعی بر این دارد تا با استفاده از موراد مختلف کاربر رو تو پیجش نگه داره که خب نتیجش میشه انتشار عکس و فیلم هایی که زیر و زبر زندگی رو نشون میده. آرام جوینده قهرمان تکواندوی کشور نیز هستش و مدرک c مربیگری داره، به همین علت گهگاهی ویدیوهایی از ورزش خود، البته بدنسازی، به اشتراک میذاره و جنجالاتی بحث برانگیز به راه میندازه!

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی