|

تست هوش تصویری

هوش تصویری؛ اگه رندی و باهاش بگو این خانوم ثروتمند کدوم از این کادوهاش رو دوست نداره؟

معما

تست های هوش تصویری یک راه عالی برای آزمایش مهارت های مشاهده و میزان تیزبینی شما است. پس به شما پیشنهاد می کنیم تو این تست هوش شرکت کنید

لینک کوتاه کپی شد
2

شایانیوز- بازی های فکری یک پازل هیجان انگیز است که برای حل آن نیاز به تفکر دارد. بازی های فکری شما را وادار می کند خارج از چارچوب فکر کنید و از پتانسیل ذهن خود بهره برداری کنید. یکی از جدیدترین بازی‌های فکری در رسانه‌های اجتماعی که بسیاری از ذهن‌ها را به خود مشغول کرده است، تست های هوش تصویری است.

هوش تصویری علاوه بر به چالش کشیدن ذهن و هوش شما جنبه تفریحی و فان هم دارند و سرگرم کننده هستند. حالا از شما میخواهیم که با معمایی تصویری که ذهن و چشم شما را به فعالیت وامی‌دارد ما رو همراهی کنیم. فکر می‌کنید چقدر باهوش هستید و هوش تصویری شما چقدر است؟ آماده اید؟ پس بیاید ابتدا نگاهی به این معما بیندازیم. شما برای حل این چالش ذهنی 15 ثانیه وقت دارید.

این خانوم جذاب کدوم یک از هدایایی که واسه تولدش گرفته رو دوست نداره؟

ezgif.com-gif-maker (3)

جواب

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

15 ثانیه شما به پایان رسید، آیا توانستید پاسخ را پیدا کنید؟ اگر جواب درست رو پیدا کردید می تونید خوشحال باشید که هوش تصویری بالایی دارید اما اگه هنوز در تلاش برای به دست آوردن پاسخ این هستید، ما پاسخ این معما را داریم. این بازی فکری یک راه عالی برای آزمایش مهارت های مشاهده و میزان تیزبینی شما است. اگر هنوز به جواب نرسیده اید، تصویر زیر این راه حل را بهتر درک می کند.

ezgif.com-gif-maker (4)

 - خانوم مگان گوشواره هایی که هدیه گرفته رو دوست نداره چرا؟ چون گوش هاش سوراخ نشده و نمیتونه گوشواره هاش رو بیاندازه.

اگر دوست داری هم تفریح کنی هم یکم خودت رو بشناسی صفحه تست و خودشناسی ما رو دنبال کن.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی