|

تست هوش تصویری

هوش تصویری؛ اگه فکر می کنی باهوشی سه سوت بگو کدوم از این خانومای جذاب ثروتمنده؟

Brain Teaser Observation Test shayanews

تست های هوش تصویری یک راه عالی برای آزمایش مهارت های مشاهده و میزان تیزبینی شما است. پس به شما پیشنهاد می کنیم تو این تست هوش شرکت کنید

لینک کوتاه کپی شد
2

شایانیوز- بازی های فکری یک پازل هیجان انگیز است که برای حل آن نیاز به تفکر دارد. بازی های فکری شما را وادار می کند خارج از چارچوب فکر کنید و از پتانسیل ذهن خود بهره برداری کنید. یکی از جدیدترین بازی‌های فکری در رسانه‌های اجتماعی که بسیاری از ذهن‌ها را به خود مشغول کرده است، تست های هوش تصویری است.

هوش تصویری علاوه بر به چالش کشیدن ذهن و هوش شما جنبه تفریحی و فان هم دارند و سرگرم کننده هستند. حالا از شما میخواهیم که با معمایی تصویری که ذهن و چشم شما را به فعالیت وامی‌دارد ما رو همراهی کنیم. فکر می‌کنید چقدر باهوش هستید و هوش تصویری شما چقدر است؟ آماده اید؟ پس بریم در کنار هم یه چالش تصویری جذاب رو حل کنیم.

 از سرنخ‌های موجود در این تصویر بدانید چه کسی ثروتمندترین است؟

ezgif.com-gif-maker (53)

شما می توانید این معادله تصویر را با استدلال منطقی حل کنید. اجازه دهید دریابیم که آیا می توانید این بازی فکری را حل کنید؟ شما برای حل این چالش ذهنی 15 ثانیه وقت دارید.

جواب

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

15 ثانیه شما به پایان رسید، آیا توانستید پاسخ را پیدا کنید؟ اگر هنوز در تلاش برای به دست آوردن پاسخ این هستید، ما پاسخ این معما را داریم. این بازی فکری یک راه عالی برای آزمایش مهارت های مشاهده و میزان تیزبینی شما است. اگر هنوز به جواب نرسیده اید، تصویر زیر این راه حل را بهتر درک می کند.

ezgif.com-gif-maker (54)

- ساعت سارا تقلبی است زیرا مارک versace است.

- دستبند طلای پام داری ترک است و احتمالاً قدیمی است.

- اما دستبند جسیکا اورچینال است و دارای سنگ های قیمتی است. پس میشه نتیجه گرفت که جسیکا تو بین این خانوم ها از همه ثروتمند تره.

اگر دوست داری هم تفریح کنی هم یکم خودت رو بشناسی صفحه تست و خودشناسی ما رو دنبال کن.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی