|

هادی کاظمی و خانم هااای لِولش ته هرچی کوه و کمرِ نون کشیدن؛ اوپس به این چهره بی میک!

Samaneh Pakdel Paparazzi

سمانه پاکدل و هادی کاضمی از زوج های جذاب و محبوب سینما هستند که این روز ها با عکس های رانگارنگشون زدن تو کار دلبری اونم از نوع بی رقیبش.

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- سمانه پاکدل از جمله بازیگر های پرطرفدار و با انرژی سینما و تلویزیونه که این روز ها خیلی جلوی دوربین فیلم برداری دیده نمیشه و از مسابقه شبهای مافیا که بگذریم مدت هاست پروژه ای رو به پرونده کاری خودش اضافه نکرده یه جورایی انگاری که خانوم سمانه پاکدل بعد ز ازدواج با آقای هادی کاظمی تصمیم گرفت تا کار بازیگری و ببوسه و بگذاره کنار در عوضش بزنه تو فاز خوشگذرونی و ددر دودور با همسر جان که خب مسلما باید به انتخاب سمانه خانوم پاکدل احترام گذاشت، شاید هم اگه یه پیشنهاد خوب به تورش بخوره باز به عرصه بازیگری برگرده، اما خب کیه که از راه و بی راه سفر کردن و خوش گذرونی بدش بیاد؟!

مشخصه که سمانه پاکدل بعد از ازدواج خیلی تغییر کرده اما این طوری نیست که فکر کنید این روند تاثیر گذاری یه طرفه بوده ها خیییر اتفاقا آقا هادی کاظمی هم دچار تغییر و تحولاتی شده که بیا و ببین. بارز ترین نمونه این تغییرات هادی کاظمی رو هم میشه در صفحه اینستاگرامش و عکس های سلفی ای که میگیره مشاهده کرد. آقای هادی کاظمی برخلاف خیلی از آقایون سلبریتی چندان تمایلی به سلفی گرفتن و منتشر کردنش نداشت اما ظاهرا اعتماد به نفس سمانه خانوم روی هادی خان هم تاثیر گذاشته و حال آقای بازیگر بیشتر تو این فاز ها عکس میگیره و منتشر میکنه.

سمانه پاکدلسمانه پاکدل

تفریح لوکس سمانه پاکدل و هادی خان که برگ میریزونه اساسی

به گزارش شایانیوز، اگر اهل دنبال کردن صفحه هنرمند ها و سلبریتی ها باشید بدون شک تا حالا بار ها با پست هایی مواجه شدید که تفریحات یا حتا ورزش های لوکس و گرون قیمت اون ها رو نشون میده، مثل اسب سواری سارا بهرامی یا گلف بازی کردن سیما تیر انداز، یا سفر ها خارجی و فوق گرون مینا مختاری همسر بهرام رادان که حسابی صدای دنبال کننده هاش رو در آورده. خب سمانه خانوم پاکدل خیلی اهل فخر فروشی یا پز دادن نیست اما چند وقت پیش عکسی از خودش منتشر کرد که به نظر میرسه داخل یک قایق تفریحی نشسته و داره وسط دریا لذت دنیا رو میبره.

سمانه پاکدل

دور دور سمانه پاکدل و هادی کاظمی که تمومی نداره

این طور که به نظر میاد سمانه خانوم و همسر جان هر دوشون به شدت به تفریح و گشت و گذار در طبیعت علاقه دارند و برای همین هم وقت زیادی رو با هم رو آب، تو جنگل، نوک کوه و ..... سر می کنند و البته که عکس های جذاب و دلبرونه دو نفره زیادی هم از خودشون منتشر می کنند. خب همیناست که باعث شده هادی کاظمی و سمانه پاکدل به یکی از دوست داشتنی ترین و دلبر ترین زوج های سینما و تلویزیون بدل بشند دیگه. جالبه که حتا حضور این خانوم و آقا در برنامه شب های مافیا و کل کل های نمکیشون هم حسابی برای مخاطبین برنامه جذاب بود و اون ها رو به وجد میاورد.

سمانه پاکدلسمانه پاکدل

چهره بی آرایش سمانه پاکدل که کاسه کوزه خیلی ها رو بهم زد

این روز ها بین اهالی سینما و تلویزیون خیلی باب شده که خانوم ها کیلو کیلو آرایش می کنند و یا این که راه و بی راه با خلوار ها فیلتر عکس می گیرند و ظاهر میشند به حدی که امثال خانوم بهاره رهنما یا صبا راد دیگه از زور فیلتر و آرایش قابل شناسایی نیستند. خیلی های دیگه هم هستند که شاید از فیلتر زیادی استفاده نکنند اما باز هم به خاطر حجم بالای عمل و تزریق و این داستان ها چهرشون حسابی دستخوش تغییر شده. سمانه خانوم پاکدل هم نمیشه گفت که چهره صد در صد طبیعی ای داره اما کاملا مشخصه که خیلی حواسش به حفظ زیبایی چهره اش هست و دلش نمی خواد که ظاهر طبیعیش از بین بره و در انجام این جور کار های زیبایی زیاده روی نمیکنه.

حالا جذابی ماجرا این جاست که چند وقت پیش سمانه پاکدل عکس هایی رو از خودش منتشر کرد که در اون ها حتا یک ذره هم آرایش نداره و همین هم باعث شد که زیبایی چهره اش خوووب به چشم بیاد و نشون بده که برای زیبا دیده شدن نه به فیلتر نیازه و نه به کلی آرایش.

سمانه پاکدلسمانه پاکدل

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی