|

برزو ارجمند و زنش بعد عروسی ساسی چه باز ماز میپوشن جلففف؛ خانم گیسشو دو متر بافیده!

borzou arjmand shayanews

برزو ارجمند بازیگر مهشور و مهاجرت کرده یا هستش که این روزا اونور نه تنها خوش حسابی کیفش کوکه، بلکه خانومشم زده تو کار و باری پر پول!

لینک کوتاه کپی شد
1

شایانیوز- برزو ارجمند بازیگر مشهور و محبوب ایرانی می باشد که خیلی ساله تو این عرصه فعاله و میشه گفت تا به اینجای کار تو کارنامه کاریش کلی فیلم و سریال داره با نقشای مختلفی که هم طنز بودن و هم جدی! اما خب در اصل برزو ارجمند مال کاراکترای خنده دار بود مثل برزو خان سپهسالار در سریال بی نظیر قهوه تلخ که واقعا یکی از جذابیت های اصلی کار بود. برزو ارجمند اما خیلی وقته که حتی سایه ای هم ازش دیده نمیشه و انگاری بار بندیلشو بسته حسابی!

آقای بازیگر حالا بنظر میاد کجا باشه؟ خب قطعا یکی از بهترین جاهای دنیا! چرا که کمتر بازیگری پیش میاد به مانند ریحانه پارسا که بی کَس و تنها بره برای مهاجرت و به حرفای یه قمار باز اعتماد کنه و بعد بدبخت شه!! قطعا برزو ارجمند با اون میزان پولداری و وجود زن و بچه و داشتن خانواده ای مشهور و خفن نمیره جایی که بهش بد بگذره!! بله برزو خان هم خیلی وقته آمریکا تشریف دارن و احتمال اینکه هیچگاه برنگردن هم هست!

اما برزو ارجمند همونطور که گفته شد متاهل هستش و سالهاست که با خانوم پارمیس زند ازدواج کرده و صاحب فرزندی پسر میز می باشد. حالا از اونجایی که برزو ارجمند رو می شناسیم بهتره که ابتدا با خانومشون پارمیس بانو شروع آشنایی داشته باشیم تا ادامه مطلب!!

برزو+ارجمند

پارمیس خانوم کدومن و چیکاره حسن هستند؟!

شاید بگین تصویر بالا عجیب بود که خب بله بود! ناگفته هم نمونه که خانومی که یک چشم هستند و در حال آرایش، همسر آقای بازیگر نیستن و در اصل خانوم آرایشگر پارمیس زند است ک چهرشم اینجا مشخص نیست!

پاترمیس زند از گریمور های جذاب و حرفه ای ایرانی هستش که وقتی هنوز داخل بودم کلی کار و بارش شاخ بود و حالا هم که رفته خارج مشخصه داره ادامه میده و این مدلی نیست ک اونجا اواره طور و بیکار بچرخن، بلکه فکر همممه جاشو کردن!!

برزو+ارجمند (1)

وقتی همسر آقای بازیگر از آقاشونم جلوتره تو صف شهرت!!

البته از اونجایی که دیگه بازیگرامون چه آقا و چه خانوم هم حسابی پولدارن و هم حسابی همشون باهم مَچ، در نتیجه زیاد باهم میرن اینور و اونور صفا سیتی، به خصوص از مدل خارجکیش!

برزو ارزجمند خودش مشهوره خب چون بازیگره اما همسرشون هم مشهورن چون انگاری اصلا از مدل شخصیت های آروم و ساده نمی باشند و اتفاقا تو صف چهره ها اون اوایلم ایستادن!! حالا میگین یعنی چی؟ در ادامه تصویری از این خونواده همراه با پریچهر قنبری همسر سابق شهاب حسینی و همچنین احسان کرمی مشاهده می کنید که همگی باهم اونورا تشریف دارن و همه به هم وصل!

unknown_273719538_407142817846327_6336310990030115007_n (1)

و اما برزو ارجمندی که حسابی با چهره های ممنوعه میپره!

این روزا دیگه بازیگر باشی و بی حاشیه باشی اصلا افت کلاسه! حالا چرا؟ چون خانوما و آقایون بازیگر به شدت افتادن تو خط جنجال سازی جهت دیده شدن!

اما برخی هم نمیخوان که فلان کارشون صداش دراد تا جنجالی نشن ولی خب دست تقدیر نمیذاره و بدجوری رسوای عالم میشن. مثلا چند ماه پیش زمانی که عروسیه ساسی مانکن خواننده ممنوعه بود، دو فیس آشنای ایرانی هم دیده شد که البته فقط ایرانی بودنشون منظور نیست، توجه ها در رابطه با ایران زندگی کردن این دو چهره بود!!

برزو ارجمند و احسان کرمی که این روزا دیگه شدن رفیق جون جونیه هم، تو عروسیه ساسی خان دیده شدن که به خیلیم راحت بودن و انگاری اِبایی از دیدن شدن نداشتند اما خب علاقه ای هم به جنجالی شدن نداشتن!! و این در حالیه که برزو ارجمند در فضای مجازی هم چندان علاقه ای به دیده شدن های متعارف هم نداره چه برسه به نامتعارف!

f84-3

البته که این تنها حرکت برزو ارجمند نبود و انگاری این بازیگر محبوب کشورمون کلا علاقه وافری به خوانده های اونوری داره چرا که قبلنا با کامران و هومن نیز عکسی بغل تو بغل گرفته که نشون میده فقط کافیه مشهور باشی اونوقته که راحت میتونی با هرچی مشهوره بپری!!

برزو+ارجمند (2)

برزو ارجمند رو بیشتر بشناسیم

برزو ارجمند متولد 7 فروردین 1354 در مشهد، بازیگر است. فارغ التحصیل لیسانس بازیگری از دانشکده هنر و معماری دانشگاه آزاد تهران می باشد که با تلویزیون شروع کرد سپس وارد سینما شد و حالا خواننده نیز می باشد.

البته که خوانندگی برزو ارجمند اصلا جای تعجب نداره چرا که از این شاخه به اون شاخه پریدن چهره های مشهور بسیار زیاد شده!!

birth-of-marjan-shirmohammadi-24

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی