|

نیوشا ضیغمی یه کامیون از پولای آقاشو داد واسه مانتو فویلی؛ چه شیشه ای میتَنه!

newsha zeighami shayanews

نیوشا ضیغمی رو هممون میدونیم که از بازیگرای جذاب و پولداریه که راه به راه به خودش میرسه اما انگاری اینبار خانوم اجاق گاز شدن و فویل پوشیدن!

لینک کوتاه کپی شد
1

شایانیوز- نیوشا ضیغمی رو میشه یکی از بازیگرای جذابی دونست که البته خدا بیامرزه پدر عمل های جراحی رو، چرا که خانوم خانوما ته هر چی کارای اینجوریه درآورده و حالا با عمل های زیبایی و پروتز و ژلاش به این چهره رسیده! قصد تخریب نیست اما نیوشا خانوم ضیغمی رو خیلی از کاربران دوست دارش هستند و خیلیا هم عقیده دارند که ایشون حتی با اینهمه حرکت زدن واسه صورتش بازم خوشگل نشده! نیوشا ضیغمی اولین بار در فیلم اخراجی ها مورد توجه قرار گرفت اما قبل از اون نیز سابقه بازی جلوی دوربین رو داشته و حالا هم یکی از هنرمندان شاخ سینماست!

اما از اینها که بگذریم و برسیم به شخصیت نیوشا ضیفمی باید بگیم که ایشون از چهره های حاشیه سازی هستند که یَد طولایی هم در تبلیغات عجیب دارند! نیوشا ضیغمی در صفحه اینستاگرامش چندان اکتیو نیست اما تا دلتون بخواد عکس و فیلماش تو فضای مجازی ریخته. خانوم خمانوما اما یه خوبی داره و اونم اینه که زیاد با با استایل های ناجور دیده نمیشه و در نمتیجه از این راه جنجالی نیست اما خب یه مواقعی تیپای شاخدار نیوشا ضیغمی میزنه رو دست هرچی خانوم عجیب پوشه! مثلا در ادامه نمونه ای از آن را مشاهده می کنید که نیوشا ضیغمی انگاری به جای مانتو فویل تن کرده و در حالی که رنگ صورتی جیغ چمدان بهش نمیاد این استایل رو تکمیل کرد!

مدل-مانتوهای-نیوشا-ضیغمی-جدید (1)

نیوشا ضیغمی چرا حجاب از سر برنمیداره؟!

این روزا دیگه با توجه به شرایط کشور می بینیم که خیلی از خانومای بازیگر کشف حجاب کردند. قبلنا و یا بهتره بگیم تا همین چند ماه پیش اگر چهره ای مشهور میخواست حجاب از سر برداره حتماااا قبلش از ایران خارج شده بود و بعد این موضوع رو علنی میکرد اما حالا بانوان بازیگرمون با وجود اینکه هنوز در ایران حضور دارند و زندگی می کنند اما حجاب از سر برداشتند و احتمالا تا مدتی دیگه بازیگری برای بازی در سینما و تلویزیون نداشته باشیم!

اما نیوشا ضیغمی از اون دسته هنرمندان است که نه تنها این حرکتو نزده بلکه همچون قطره ای آب در زمین فرو رفته و تنها کمی تا قسمتی جملات نیمه اعتراضی منتشر کرده. البته که شاید از طرفی بگیم سلیقه و انتخاب هر کس محترمه و از طرفی این گونه چهره ها به شدت مورد هجوم نظرات کاربران قرار میگیرند.

unknown_303834579_775033506955665_6825120704357063806_n

نیوشا ضیغمی یه دستش تو جیب سینما و یه دستش تو جیب بلاگری!

خب برخی از هنرمندان همچون خانوم بهاره رهنما هستند که دیگه کلا بیخیال بازیگری شدن و زدن تو کار تبلیغ و بلاگری و این حرفا. اما برخی هم هستند مثل نیوشا ضیغمی که هم از بازیگری نمیخوان دست بکشن و هم مثل بننننز تبلیغ میگیرن که خب چندان جالب نیست.

البته که در همه جای دنیا چهره های مشهور تبلیغات قبول میکنن اما دیگه نه هرررر چیزی که!! مثلا نیوشا ضیغمی این مدلیه که دم به ساعت تو مزون های لباس در حال گشت و گذاره و برای مانتوهای لوکس بیشتر، مدل میشه و عکس و فیلمش میره برای معرفی!

و یا مثلا مدتها پیش خانوم خانوما رو یک ویدیو تبلیغاتی برای نوشابه دیدیم که چندان هم جالب نبود و حرکاتی ناشایست نیز داشت!

manto_blogger_1623492598

Untitled

شوهری که سرتا پای نیوشا ضیغمی رو طلا گرفت!

شاید تصور کنین که نیوشا ضیغمی این همه پول و مال و منال رو صدقه سر تلاشای خودش داره، بلکه هم اینطور باشه. اما این وسط نباید از خفن بودن وضع و اوضاع همسر نیوشا خانوم غافل شد. آقای آرش پولاد خان همونطور که از اسمش معلومه یه خان درجه یکه و با تجارت نقره زندگی خانومو رسما طلاکوب کرده و نیوشا ضیغمی هم راه و بیراه با کلی فیس و افاده پُز خوشبختیش رو که با همین پولا به دست اومده، به کاربرای فضای مجازی میده!

q

مانتوی حریر و شیشه ای خانوم چه بَددد چشارو دوخید به خودش!

در ابتدای متن گفتیم نیوشا ضیغمی خیلیییی کم اتفاق افتاده که برای استایل و لباسش بهش گیر بدن اما خب مگه میشه شما بازیگر باشید و در مراسمات سینمایی با ظاهرتون توجهی رو جلب نکنید؟

مدتی پیش ویدیویی از نیوشا ضیغمی نیز منتشر شد که خانوم خانومارو با مانتویی حریر و بسیااار نازک و شیشه ای نشون میداد. این مانتو جوری بود که پوشیدن و نپوشیدنش چندان فرق نداشت و سوژه ای ناب برای عکاسان و کاربران همیشه در صحنه شد!

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی