|

"مریم مومن" با کلی بتن کاری فیسشو کرد خورااااک بالیوود؛ ابروهاش چرا رو هواس؟

maryam momen shayanews

مریم مومن بازیگر بانوی عمارت این روزا با تیپای اونور آبیش داره اینستا رو آتیشی میکنه و اخیرا از فیس دهه نودی طورش با ژست عجیبی رونمایی کرد!

لینک کوتاه کپی شد
3

شایانیوز- مریم مومن بازیگر خوش چهره و محبوب سینما و تلویزیونه که این روزا با تیپای جینگول و خفنش داره طرفدارای ریز و درشت زیادی تو فضای مجازی واسه خودش جمع میکنه. مریم مومن اولین بار با بازی در سریال "بانوی عمارت" تونست به شهرتی باورنکردنی برسه و نقش آفرینی فوق العاده او در این سریال مورد توجه همه قرار بگیره. مریم مومن در کنار بازیگری بی نظیرش، اخیرا پیج اینستاش رو تبدیل کرده به آلبوم عکاسی که هر چی ورق میزنی به تهش نمیرسی!

مریم خانوم چند وقت پیش عکس هایی از خودش منتشر کرد که او رو با حال و هوای امروزی ها نشون میده. این بازیگر که نمونه یه دهه هفتادی خوش شانس و البته خیلی موفقه، برخلاف عکس هایی که تو پیجش میذاره و او رو زیر و زبر به نمایش میذاره، حالا اما با چنان تریپی رونمایی کرد از خودش که یکم او رو کم سن و سال تر نشون میده. البته که خب این عکس گویا از زیر دست خانوم خانوما در رفته که یهو میون اون همه جینگول فینگول چنین فوتوی سمی رو تو پیجش انداخته!

e

مریم مومن تو جادوگر عجب ترکیب سمی ساختااا!

مریم مومن این اواخر با سریال "جادوگر" مهمون خونه های مردم بود که میشه گفت تقریبا با استقبال خوبی از طرف مخاطبانش رو به رو نشد. البته که این سریال خیلی وجوه متفاوتی داشت و به موضوعی پرداخته بود که تابحال کسی راجع بهش فکر نکرده بود. البته که نباید از نقش آفرینی جذاب و بی عیب و نقص مریم خانوم هم غافل شد که حسابی تونست نشون بده تو نقش هایی همچون جادوگر هم میتونه خوب و خفن باشه!

البته کسی مثل مریم مومن که هرگز و در هیچ شرایطی نمیتونه از عکس گرفتنای راه و بیراه دست بکشه، حالا با تریپ جادوگری نقشش افتاده رو دور عکس پرونی و بیا ببین چه فوتوهای ژیگولی به دنیا عرضه کرده و یه جورایی انگاری خودش رو واسه مهمونی بالماسکه داره آماده میکنه. بعد حالا نکته جالبی که این بازیگر داره تو ژستای خفنیه که به خودش میگیره و رسما یه مدلی پیچ واپیچ میشه که کسی رو تابحال اونجوری ندیدین!

momen

iip

وقتی تموم ترفندای ژیگولاسیون رو فیس مریم مومن پیاده میشه!

مریم مومن از اون دسته بازیگراییه که هنوز از گرد راه نرسیده و خیلی از محبوبیتش نگذشته، یهو سر از اینستا در آورد و با رفتن از این آتلیه به اون آتلیه چنان میکاپای سنگینی رو فیسش پیاده کرد که قطعا دیدن اونا میتونه باعث شه شما فکر کنین ایشون یه عروس همیشگی تشریف داره. در عین حال هم با تریپای خفن و سمی طورش سعی داره میکاپاش رو بیشتر از همیشه به رخ بکشه و واسه خودش یه شاخی بشه که دومی نداره.

hgt

w

یکم بیشتر مریم مومن رو بشناسی بَدک نیستا!

مریم مومن متولد 6 مرداد 1377 در اردبیل، فارغ التحصیل لیسانس رشته بازیگری می باشد که اولین بار در پنج سالگی جلوی دوربین رفت تا اینکه با تئاتر ادامه داد و در «بانوی عمارت» به شهرت یک شبه رسید. مریم مومن بعنوان تنها فرزند خانواده در شهر «مشگین شهر» اردبیل در محله قروه درویش به دنیا آمد و حالا می گوید با افتخار تورک زبان هستم. 

از اونجایی که مریم مومن اولین بار نقش یک زن خیلی جدی رو در سریال بانوی عمارت بازی کرد، خیلیا براین باور بودن که سن خانوم زیاده و باید حداقل دهه شصتی باشه. اما باید بگیم که ظاهر خانوم مومن گول زننده بوده و ایشون متولد 77 است. این در حالی است که بازیگر خوش چهره ایرانی در هر نقشی که بازی میکنه، همیشه با بازیگرایی که خیلی سنشون از خودش بالاتره بازی میکنه و پارتنر کسایی میشه که این مدلین.

hy

gt

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی