|

تریپ برداشتن عجیب و غریب "افسانه پاکرو" اونور آب؛ خانوم عاشق فیس ژیگولِ خودشه!

afsaneh pakroo shayanews

افسانه پاکرو بازیگر خوش چهره که بعد از رفتن به ترکیه حسابی گردوخاک راه انداخته و کلی هم هواخواه پیدا کرده، اخیرا از جوایز خفنش رونمایی کرد!

لینک کوتاه کپی شد
15

شایانیوز- افسانه پاکرو بازیگر خوش چهره و محبوب ایرانیه که چند وقتی میره دلو زده به دریا و رفته ترکیه و اونجا در تلاشه تا بتونه توانایی های بی بدیلش رو در عرصه بازیگری و کارگردانی به نمایش بذاره. افسانه پاکرو اولین بار با بازی در سریال "تکیه بر باد" به شهرت باورنکردنی رسید و پس از اون دیگه در هیچ فیلم یا سریالی دیده نشد تا خبر از رفتنش داد. البته افسانه پاکرو به دلیل برخورداری از چهره و استایل دوست داشتنی و جذاب تو ترکیه تونسته در زمینه های دیگه ای هم مشغول فعالیت بشه.

منظور از این فعالیت ها در زمینه مدلینگه. البته آنچه که خود افسانه پاکرو در این باره بیان میکنه اینه که رفتنش به ترکیه تنها برای پیشرفت در حوزه کاریش بوده که تاکنون هم موفق شده چندین فیلم فوق العاده رو در کنار خواهرش که او هم کارگردان خبره ایه بسازه و حتی جوایزی هم در این زمینه کسب کنه.

ee

h

تریپ برداشتن عجیب و غریب افسانه پاکرو تو طبیعت رو باخ!

خانوم خانوما که مدتیه حسابی زده تو کار استایلای خارجکی و با رخ گرفتنای خارجیش سعی داره از خودش یه جذابِ بی ریا درست کنه که هیچکس تا حالا ندیده واسه همین هم رفته تو گروه بازیگرانی که با استایلای عجیب و غریبشون همش یه عکاس دنبالشونه و قصد داره ازشون عکس بگیره. البته نباید از ژست های اروپایی این بازیگر هم غافل شد که حسابی تو فضای مجازی گردوخاک به پا کرده!

q

DA0MWQ2ZjU3M

dd

وقتی افسانه پاکرو هم عاشق فیس ژیگولِ خودشه!

افسانه پاکرو جزو اون دسته از بازیگراییه که هیچ علاقه ای به عملای زیبایی مختلف نداشته و چهره اش در نچرال ترین حالت ممکنه و از این رو هواخواهاش تو اینستا حسابی واسش فرش قرمز پهن میکنن و دوست دارن خانوم خانوما فقط یه عکس ساده بذاره تا همینطوری از حس عجیبی که نسبت بهش دارن بگن که البته افسانه خانوم هم چندان روی خوش نشون نمیده.

ولی نکته جالبی که وجود داره اینه که فقط این موضوع باعث شده افسانه پاکرو اعتماد به سقف باورنکردنی پیدا کنه و خودش هم یه جورایی شیفته خودش بشه و مدام در هر حالتی از فیسش عکس بذاره. البته این حجم از جذابیت در چهره خانوم نود درصدش بخاطر اینه که خانوم خانوم فرم چشمای خیلی قشنگی داره و همه بدجوری تو کفِشن!

afsanehpakroo_1633541318_7

afsane

خوشگلی افسانه پاکرو حسابی کار داده دستش!

افسانه پاکرو چند تا فیلم ترکی با بازیگران اونور آبی بازی کرده و برخی سکانس های این فیلم باعث شده که حسابی دست خانوم کار بدن. البته که افسانه خانوم هم تو مصاحبه ای که داشته بیان کرده که دیوونه شده از دست خواستگاراش و هنوز مرد ایده آلش رو پیدا نکرده.

اما یه شایعه ای درباره این خانوم بازیگر بعد از بازی در فیلم ترکیش واسش بیرون اومد و اون هم این بود که بازیگر ترک یعنی آقای یوسف چیم هم مثل خیلیای دیگه محو زیبایی خانوم شده و بهش پیشنهاد ازدواج داده که افسانه پاکرو این شایعه رو تکذیب کرد.

ttu

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی