"الناز حبیبی" با میکاپ پرمَلاتش همه مدلا رو آچمز کرده؛ تریپش از غرب زدگی هم فراتر رفت!

elnaz habibi shayanews

الناز حبیبی بازیگر مطرح و خوش چهره که این روزا داره با عکسای کهکشونی اینستا رو میترکونه، جدیدا زده تو کار میکاپ پرملاتی که همه رو شوکه کرد!

لینک کوتاه کپی شد
2

شایانیوز- الناز حبیبی از بازیگران مطرح و خوش استایل سینما و تلویزیونه که این روزا داره با عکسای خفن خوفش اینستا رو میترکونه. اولین بار این خانوم بازیگر در سریال "روزگار قریب" به ایفای نقش پرداخت. الناز حبیبی در اون زمان چندان شناخته شده نبود، ولی اگر الان یه سر به پیج خانوم بازیگر بزنین قطعا از تعجب شاخ درمیارین که این همه آرا ویرا و محبوبیت یهو از کجا سبز شد. از اونجایی که الناز حبیبی این روزا به عنوان یه سلبریتی شناخته میشه، حالا داره با اینستابازی و عکس گذاشتنای راه و بیراه یه کاری میکنه که هیچ جوره از همکارای خودش تو حوزه بازیگری عقب نیفته و مدام تو چشم مردم باشه!

الناز خانوم چند وقت پیش یه عکسی از خودش منتشر کرد که او رو با یه میکاپ عجیب و غلیظ نشون میداد که با دیدنش کپ میکنی و باورت نمیشه که ایشون همون بازیگر ساده دردسرهای عظیمه که بهش میگفتن جاسوییچی. این بازیگر که تو چند ماه اخیر علاقه خیلی زیادی داره به اینکه متفاوت تر از بقیه دیده بشه، حالا تمام توانش رو به کار بسته تا کلا بشه یه کس دیگه. خانوم خانوما با یه میکاپ پر و پیمون که فوق العاده هم چش درآرِ چنان فیگوری اومده که بیا و ببین! حالا از این حرفا که بگذریم خیلی از کاربرا گفتن که خانوم بازیگر فتوکپی سلبریتی محبوب بهاره افشاری شده.

elnazhabibi67_1629550028

تیپای خارجکی الناز حبیبی که همه رو تار و مار کرد!

از زمانی که اینستا شده خوراک همه بازیگرا واسه بیشتر دیده شدن و همه سلبریتیا واسه تبلیغات مختلف از اون فضا استفاده میکنن، الناز حبیبی رو هم درون این محیط کشونده.

این بازیگر خوش چهره که روز به روز بیشتر در حال تغییر و تحول ظاهریه، این بار تو مراسمی که برای اکران یکی از فیلماش بود یه جوری با استایل متفاوت ظاهر شد و میکاپ آنچنانی کرده بود که انگاری خودش نیست اصلا. خانوم خانوما با اکسسوری های چشم گیر و نقره ای رنگش یه ست ضربدری خفن ساخته بود که همه رو محو تماشای خودش میکرد.

q

w

Untitled

وقتی الناز حبیبی تو رفاقت رو دست نداره!

الناز حبیبی از اون دسته بازیگراییه که عاشق ارتباطات وسیع و گسترده با بازیگرای دیگه اس و به همین دلیل هم علاقه زیادی داره به ارتباط پیدا کردن با سلبریتیایی مثل نرگس خانوم محمدی که تو رابطه دوستانه داشتن با بازیگرا کم نمیذاره هیچوقت. البته اگه تصور میکنین که الناز خانوم فقط با خود نرگس محمدی رفیقه پس در اشتباهین.

این بازیگر به قدری با علی اوجی همسر نرگس محمدی روابط حسنه داره که میشه گفت از یه داداش! هم بهش نزدیک تره. حالا تصور کنین الناز خانوم یه عکس منتشر کرده با علی خان اونم کجا تو آسانسور که محل جدید و به روزی واسه مانور بازیگرا اونجاس!

y

r

مصاحبه دور از انتظار الناز حبیبی که جنجالی شد بدجور!

الناز حبیبی خیلی زود و در سن 17-18 سالگی ازدواج کرد و به همین سرعت هم طلاق گرفت و جدا شد خانوم بازیگر که همه نزدیکانش در سوئد هستند و تقریبا با فرهنگ غرب بزرگ شده بعد از اینکه جدا شد بیشتر تایم خودش رو با دوستان و رفقای جذابش می گذراند.

البته خانم بازیگر به واسطه همین فرهنگ غربی یک حاشیه بزرگ هم دارد و اون هم مربوط به مصاحبه ای بود که از او درباره نحوه برطرف کردن نیاز جنسی سوال شد. الناز خانوم خیلی صریح و رُک گفت که برای رفع نیاز جنسی که حتماً نباید ازدواج کرد!

k

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی