"فریبا نادری" با کاخ رویاییش از ملکه هم خفن تره؛ صورتش زیر یه مُشت میکاپ داره میترکه!

fariba naderi shayanews

فریبا نادری بازیگر معروف و محبوب ایرانی که جدیدا با فوتوهای جنجالیش داره اینستا رو مالِ خود میکنه، اینبار قاب دوربینو با آینه اشتب گرفته!

لینک کوتاه کپی شد
3

شایانیوز- فریبا نادری از بازیگران معروف و خوش چهره ایرانیه که این روزا داره با اینستابازی حسابی واسه خودش کار جور میکنه و گویا دیگه کلا بازیگری رو گذاشته کنار. فریبا نادری اولین بار با بازی در سریال "پنجره" تونست به شهرت بالایی برسه و بعد از اون هم با نقش فوق العاده ای که در مجموعه "ستایش" داشت دیگه هیچی در قالب یه بازیگر خاص و منحصر به فرد کم نداشت. فریبا نادری مدتی میشه که حسابی تو اینستا داره واسه خودش میتازونه و اگه همینطوری ادامه بده قطعا میشه یه ستون درست و حسابی واسه فضای مجازی!

اما گویا فریبا خانوم از انتقادات بسیاری که بخاطر استفاده بیش از اندازه از فیلترای اینستا بهش میشده، این بار با اصل فیسش تشریف آورده به پیجشُ عکسی رو منتشر کرده که با دیدنش یاد الیزابت تیلور میفتی و امثالهم! این بازیگر که تو عکسش حسابی کرمو چِسبونده رو صورتش حالا شده یکِ همه خوشگلا و با آرایش چشم ملیح و البته فوق العاده خاصش و ادا اصولی که میخواد نشون بده نیازی به پروتز لب و این حرفا نداره، همهم رو کشونده عقب و خودش شده سوتون اینستا.

a

زندگی لوکس و لاکچری فریبا نادری که کَل میخوابونه بدجور!

فریبا خانوم در طول زندگیش دوبار ازدواج کرده و اولین بار با کارگردان معروف و خفن مسعود رسام تشکیل خانواده داد که به گفته خودش هیچکس از این موضوع راضی نبود ولی عشق میون این دو وصف ناشدنی بود و البته این ازدواج عاشقانه با مرگ آقای رسام به پایان رسید. حالا اما با یه آقای مایه دار اونم از نوع سوپر لاکچری ازدواج کرده و داره رسما مثل جنیفر گذران زندگی میکنه.

حتما کلیپای اعیونی که از خواننده آمریکایی پخش میشه رو دیدین، فریبا خانوم با فیس و افاده های خاص خودش گویا دوست نداره چندان از مال و منالش فیلم و عکس بذاره ولی خب یهویی از دستش در میره و یه کلیپی میذاره مثل اینی که براتون میذاریم و پولای کهکشونیش رو میکنه تو چشم همه کاربرا!

khkh

فیلترای نچسب و غلیظِ فریبا نادری که اینستا رو پوکوند!

فریبا نادری از اون دسته بازیگراییه که وقتی رسید به اوج شهرتش داره نهایت استفاده رو از اون میکنه، شاید فکر کنین با تبلیغات و این حرفا داره پول پارو میکنه مثل خیلی از سلبریتیای امروزی، ولی اینطور نیست! این خانوم بازیگر داره حسابی تو پول غلت میزنه اما از اونجایی که علاقه وافر داره به اینکه بخواد هی از فیس خودش رونمایی کنه و مدام با چهره رویایی و خفنش رخ بیاد، کلا تو اینستاس و انگاری که تمام کار و زندگیش شده فضای مجازی!

حالا چند ماهی میشه که با ورود فیلترای مختلف به اینستا دیگه خواب و خوراک رو از این بازیگر گرفتن و بدجوری زده تو جاده خاکی و مدام داره با فیلترای آتیشی که البته نود درصدشون خانومو عین قیر سیاه میکنن، از خودش عکس منتشر میکنه. یه جوری که بیا و ببین!

as

edf

استایلای سوژه دار فریبا نادری که از رو همدیگه کپی شدن!

فریبا خانوم درسته که خیلی مال و منال داره ولی اصلا از اون بازیگرایی نیس که بخواد به خودش برسه، واسه همین هم در اغلب موارد با تیپای باورنکردنیش سوژه میشه و همه کاربرا رو شوک میکنه از اینکه چرا اینطوری لباس میپوشه. مثلا فریبا نادری یه شال خرسی داره که اونو همه جای دنیا بره سرش میکنه. این موضوع باعث شده خیلی از کاربرای فضای مجازی واسشون سوال بشه که این حجم مایه داری پس به چه دردی میخوره وقتی قراره این مدلی گشت و گذار کرد و از همه دنیا تو تیپ عقب موند!

jjg

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی