|

"مینا وحید" با ارتشیِ خفنش ثابت کرد به تنهایی یه مینی بوس لاااتیه؛ بیا پایین سر جدت!

mina vahid shayanews

مینا وحید بازیگر ایرانی که اخیرا با عکسای بدون میکاپش قد آنجلینا جولی طرفدار پر و پیمون داره جمع میکنه، با فاز جدیدی از خودش رونمایی کرد!

لینک کوتاه کپی شد
6

شایانیوز- مینا وحید از بازیگران مطرح و خوش چهره سینما و تلویزیونه که این روزا چندان خبری نیس ازش و گویا کلا داره از فضای مجازی دوری میکنه. البته مینا وحید اخیرا بسیار هم پرکار شده و تو فضای بازیگری حسابی مشغوله و شاید دلیل نبودنش همین موضوعه. از اونجایی که مینا وحید اولین بار با فیلم "دوران عاشقی" در کنار شهاب حسینی تونست بازی فوق العاده ای از خودش به نمایش بذاره و کلی طرفدار واسه خودش جمع کنه، حالا دیگه جا پاشو محکم کرده و در کمال آرامش داره تو اینستا به جمع کردن فالوور میپردازه.

مینا خانوم که کلا یه مدتی خنثی بود و حواشی چندانی نمیساخت، این بار بعد از چند وقتی یه فوتو منتشر کرد که او رو با چهره خندون که غرق در خوشیه نشون میده. خانوم خانوما که گویا اصلا این مدت از هیچی خبر نداره، با چنان فازی از خودش رونمایی کرد که همه رفتن تو کف. مینا خانوم که این عکسش رو با یه لباس طرح ارتشی تبدیل به یه حال عجیب غریب کرده که معلوم نیس چه هدفی هم داره از انتشار اون! از اونجایی که چند وقتی میشه مینا وحید زده تو فاز ساده پوشی و از میکاپ دوری میکنه، حالا تو این استوری هم فیس بی رَمقش رو به رُخ کشیده که بیا و ببین!

q

اوضاع عجیب غریبی که دور و برِ مینا وحید بدجوری ناجوره!

مینا وحید از اون دسته بازیگراییه که در اطرافش حواشی زیادی وجود داره و خیلیا فکر میکردن که خود این بازیگر چندان علاقه ای به این موضوع نداره. ولی چند وقت پیش خانوم بازیگر با چنان لایوی خودشو یکِ سوژه های اینستا کرد که اصلا در اینکه خودش عاشق این حجم حواشیِ هیچ گونه شکی برای کسی نذاشته.

مینا وحید تو این لایو در جواب سوالی که فالووراش پرسیده بودن سیگار میکشه یا نه؟ گفته که میکشه گهگداری و با یه فازی هم این قضیه رو میگه انگاری که ایشون دارن تو تگزاس زندگی میکنن و بقیه تو ایران!!! البته قضیه فقط به اینجا ختم نمیشه و منتشر کردن این لایو به عنوان یه پست که ذخیره شده تو پیجش اوضاع رو خیلی وخیم تر از چیزی که هست به نمایش گذاشت.

حالا از این موضوع که بگذریم و بریم سراغ گشت و گذارا و خوش گذرونیاش توی کنسرتا که دیگه اصلا نگم براتون. همونطوری که میدونین خانوم وحید تو سریال "جزیره" پارتنر امیر مقاره خواننده خوشتیپ ماکان بند بود و چند وقت پیش رفته بود کنسرت این گروه و با حال نامساعدی که داشت چنان حرکاتی ازش سر میزد که آدمو شوک میکنه. یهو میپره رو استیج و با ادا اصولاش یهو لباس خانوم وضع ناجوری میشه که این هم میشه سوژه خاص و عام تو اینستا و فضای مجازی!

ff

فیس ماکت طورِ مینا وحید که رو کُلی پروتز جا خوش کرده!

مینا وحید بازیگر خوش چهره سینما و تلویزیونه که از همون اولین باری که با نقش آفرینیش دیده شد، عمل و چهره پر از پستی و بلندیش هم بسیار به چشم اومد. این بازیگر که علاقه زیادی به نمایش دادن جذابیت های ظاهریش بدون نیاز به هیچ گونه میکاپ و آرایشی داره، بعد از مدت های زیادی که مدام با میکاپای سنگین کل پروتزاش رو به رخ بقیه میکشید، یهو با نظرات عجیب و غریب از طرف کاربرای فضای مجازی روبه رو شد که چرا این همه آرایش میکنی و یکم از این همه چیتان پیتانت کم کن!

مینا خانوم هم واسه اینکه نشون بده نظرات کاربرا و فالوورا خیلی براش اهمیت داره، کلا میکاپ رو گذاشت کنار، ولی تنها برای استوری و پستای شخصیش. چون بی تردید تو هر فیلم یا سریالی که بازی میکنه ما شاهد میکاپ غلیظ با طراحی خیلی خاص روی صورت مینا وحید هستیم که پروتزها و کات گونه روی فیسش رو حسابی به چشم میاره!

d

as

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی