|

تولد عجیب و متفاوت تتلو که انگار یه نقطه جدا ازین زمینه؛ فرشته هام طَبق طَبق!

امیر تتلو این روزها تولدشه و دوباره حسابی خبرساز شده.آقای رپر از همه دوستان و طرفداراش خواسته که بهش تبریک نگن! به جاش یه سری مهمون خاص داره

لینک کوتاه کپی شد
8

شایانیوز- امروز 30 شهریور و روز تولد امیر تتلو خواننده و سلبریتی پرحاشیه است. امیر تتلو متولد سال 1366 و 35 سال تموم شد و وارد 36 سالگی شد. تتلو تو پیج شخصی اش نوشته که از شمع و کیک و کادوی تولد متنفره و هر کسی این بساط رو بیاره و به قول خودش بخواد سورپرایزش کنه حسابی کفری میشه و می زنه می ترکوندش! امیر تتلو حتی به دورو بریاش هم اجازه نداده که همه شب تولد کنارش باشن و فقط یه چند نفر رو دستچشن کرد که بیان و البته به این شرط کیک و این بساط نبشاه و تبریک هم نگن.

تتلو در ادامه نوشت فقط می خوام کسایی ببینم که ساعتها برام زحمت کشیدن و روم طراحی کردن و باهام تمرین کردن. البته تتلو در ادامه اسم میهمانان تولدش رو هم برد و نوشت: پس شد فقط شقایق و دوستشو فقط تتو آرتیسامو نوازنده ها و علی صلاح پور و رومینا خانوم رو می خوام ببینم. و البته دوتا فرشته مهربون جین و ماریا!

56

ویدیو شب تولد امیر تتلو

اما آرزوی بزرگ امیر تتلو تو روز تولدش

امیر تتلو برخلاف روال که گفته شمع و کیک این چیزهای رایج واسه تولد رو نمی خواد اما گفته که تو این روز تنها یه آرزو و یه هدف دارم فعلا و اون اینه که یک ماه دیگه یعنی بیست اکتبر یعنی بیست و هشتم مهرماه بتونم واقعا بزرگترین کنسرت تاریخ ایران رو بذارم !! من تمام زندگیمو همه چیمو ریختم پای این کنسرت !! هیچ پس اندازی نموند برام !! هیچی هم نمیخوام !! فقط میخوام کنسرت پُر شه !! فقط میخوام همه بیان !! همه مسئولن که بیان ! این یه تکلیف مهمه برای تمام کسایی که آهنگای امیر تتلو رو گوش دادن و باهاش خاطره دارن !
 
unnamed (1)

امیر تتلو به انگشت کوچک دست اش هم رحم نکرد!

امیر تتلو که در رسانه های داخلی و خارجی حالا با تتوهای عجیب و غریب اش شهرت دارد، در این ویدیو نشان می دهد که تمام پوست انگشت کوچک اش را زیر بار تتو برده است. البته تتلو روی انگشت خود شعری معروفی رو هم نوشت و اون هم "این نیز بگذرد" ایت که البته خیلی مشخص نیست هدف امیر تتلو از تتو کردن این نوشته چی بوده؟

unnamed

او در ویدیوهای دیگر دست، پا و صورت اش را به تصویر می کشد و می توان دید که هیچ نقطه ای از بدن اش خالی از تتو نیست.

وقتی سحر قریشی خیانت تتلو رو لو میده!

سحر قریشی که دو سه ماهی با امیر تتلو بود تو او برهه از زمان تتلو حسابی صحبت های عجیب و متفاوتی درباره سحر زده بود و حتی گفته بود که خانوم بازیگر به شدت اعتیاد داره و مواد می زنه! البته سحر تو اون تایم هیچ واکنشی به ادعاهای تتلو نشون نمی داد و فقط از امیر عذرخواهی می کرد و از او می خواست که اون رو ببخش و طردش نکنه. اما این رابطه سرانجام به فرجام نرسید و کار این دو چهره پرطرفدار به جدایی کشد.

سحر از وقتی که از تتلو جدا شد و راهی دبی شد برعلیه خواننده مشهور دست به افشاگری زد و حتی از خیانت تتلو گفت. سحر که خیلی از امیر عصابی بود.

156

رابطه عجیب امیر تتلو با مسیحا و نوازنده هاش

اما اگه بخوایم از سحر در بیایم و برسیم به تتلو باید بگیم که تتل خان این روزا همونطور که گفتیم با دختران ایران و خارجی بسیاری در ارتباطه اما عجیب ترینشون مسیحا هستش که کپی برابر اصل تتلو هستش جوری که انگار این دو نفر از یک شکم زاییده شدن و هر دو هم رنگی به دنیا اومدن و حتی کسانی که این دو نفر رو بیرون باهم می بینن تو نگاه اول فکر می کنند سحر و مسیحا آبجی داداش هستن.

البته تتلو به جز مسیحا خانوم یکسری نوازده آقا و خانوم هم دور برش هستند که با اون ها خیلی اوکیه و یه جورای انگار یک خانواده هستن و حتی باهم زیر یک سقف و تو یه خونه زندگی می کنند.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی